HEZEKARY 2008 - anty-nagrody KMF :)
Widziałem całego Dona i połowe tego drugiego. TRansformers przy tych filmach to arcydzieło sztuki filmowej. Zresztą nienawidzę Boolywoodu :)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Znam ludzi co podobają im się Bollywoody, niestety znam też takich co zachwycają się TFami i AVP:R. :roll:

Odpowiedz
A ja się wtrącę i zadam nieśmiało pytanie: czy aby na pewno nie pomyliliście forum?

Phil, musisz prowokować? Nie pierwszy to raz. Chcesz odpocząć od forum? Już Cię normalne dyskusje nie rajcują, więc przeszedłeś na wyższy stopień zgryźliwości?

Odpowiedz
Cytat:niestety znam też takich co zachwycają się TFami

To jeszcze nic, ja znam takich co kupują na DVD fantastyczną czwórkę, Batman i Robin i Superman Returns, ha! :D

A co do Bollywood - nie wiem, nie znam, nie poznam, nie wypowiadam się ;)

Odpowiedz
Akurat do Ciebie to nie szło :P. Widzisz, jak kupuje FF i nie mam nic do tych co lubie Bollywood :). Dobra panowie, bo się nie miło robi :). Już nie będę taki... :).

Odpowiedz
Każdy zachwyca się tym co lubi. Bo w sumie o gustach sie nie dyskutuje.

Odpowiedz
Macie moze jakies pomysly kto w zeszlym roku zasluzyl sobie na Hezekara Specjalnego? Jakis dystrybutor cos odwalil? PISF wpadl na jakis super pomysl? Bo my nie mozemy wpasc poki co na nic naprawde dobrego. ;)

Odpowiedz
Mi nic nie przychodzi do głowy jak polityka Imperiala, czyli wydajemy wydanie identyczne jak angielskie dodajemy napisy tylko do filmu, olewamy dodatki, przyklejamy na angielskie pudełko swoją gównianą spolszczoną kartkę i puszczamy to do sklepów jakieś 110 zł drożej niż w UK:)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Macie moze jakies pomysly kto w zeszlym roku zasluzyl sobie na Hezekara Specjalnego? Jakis dystrybutor cos odwalil? PISF wpadl na jakis super pomysl? Bo my nie mozemy wpasc poki co na nic naprawde dobrego. ;)

Imperial zmaścił 3-płytowe wydanie Avatara nie dając polskich napisów do dodatków i prosząc 200 zł za wydanie Blu. Taki film, takie wydarzenie, takie wydanie, a olewactwo standardowe :) Co oprócz tego? Musiałbym się zastanowić.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Przed chwila wpadlem na pomysl, zeby zgnoic kampanie promocyjna PISF pt. "Polska kinematografia". Wielu z was zapewne widzialo ten filmik: http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Co do samego filmiku zastrzen miec nie mozna. Technicznie przebija on bodajze kazdy z tworow finansowanych przez PISF. Chodzi o co innego, mianowicie o to, ze PISF za pieniadze podatnikow sponsoruje film, w ktorym dziekuje podatnikom za ich pieniadze. A pod tymi podziekowaniami, cokolwiek bezsensownymi, funduje sobie jednoczesnie gratulacje za swoje wielkie osiagniecia. Bezczelne?

Wciaz uwazam, ze nie jest to jakis kozacki typ do Hezekara, ale zawsze jakis. Co sadzicie?

Odpowiedz
Może afera o budowę centrum festiwalowego w Łodzi?

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7427784,Walka_o_Centrum_Camerimage__trwa_okupacja_budynku.html
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
zgadzam się z PISFem - jak dla mnie murowany kandydat
mój głos chętnie oddałbym także na polskich autorów plakatów, którzy ni chuja nie potrafią się czegokolwiek nauczyć, a ostatni rok to z ich strony dno dna, nieosiągnięte wcześniej, w dodatku partolą także zagraniczne filmy
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Macie moze jakies pomysly kto w zeszlym roku zasluzyl sobie na Hezekara Specjalnego?

Może ogólny, amok 3D, robienie gównianych konwersji, nie zawsze dobrze przygotowane kina, wciskanie znaczka 3D na plakaty wymuszanie 3D seansów i w ogóle cały ten burdel?

Odpowiedz
ototototo! Craven dobrze gada - polać mu!
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon