Ankieta: Jak oceniasz "Hacksaw Ridge"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Hacksaw Ridge (2016) reż. Mel Gibson
military napisał(a):Mel niech się znowu wkupi w łasky Holly, nakręci im jeszcze smutne dziełko o Polakach bijących żydów, a jak już go obsypią szeklami i zaczną zapraszać do O'Briena, niech nakręci jakiś rozkurwiający film o wikingach.

Mam podobne zapatrywanie na tę całą sprawę :) Najpierw coś o dobrym chłopcu, co brzydzi się przemocą, aby wkupić się w łaski krytyków, a potem wjazd na pełnej kurwie i reanimacja projektu o Wikingach, który zmieni oblicze tej planety.

Odpowiedz
Ciekawe czy znowu z Leo DiCaprio, bo podobno wcześniej odmówił wystąpienia w projekcie przez incydenty Mela.

Odpowiedz
(07-09-2016, 13:43)military napisał(a): Mel niech się znowu wkupi w łasky Holly, nakręci im jeszcze smutne dziełko o Polakach bijących żydów, a jak już go obsypią szeklami i zaczną zapraszać do O'Briena, niech nakręci jakiś rozkurwiający film o wikingach.

Tylko czy Mel czyta to forum i wie jak skomplikowany plan przed nim stoi?

Ja tam niezależnie od recenzji, owacji i całej reszty w kinie jestem w dniu premiery.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
(07-09-2016, 19:27)Krismeister napisał(a): Ciekawe czy znowu z Leo DiCaprio, bo podobno wcześniej odmówił wystąpienia w projekcie przez incydenty Mela.

DiCaprio ma teraz własne problemy: "According to the Justice Department, certain donations to the Oscar winner's charity came directly from a multibillion-dollar embezzlement drama in Southeast Asia". 
Jeszcze przyjdzie taki czas, że to Leoś będzie w dołku, a Mel wspaniałomyślnie wyciągnie do niego rękę;)

Odpowiedz
Naprawdę chcielibyście oglądać Di Caprio w roli wikinga?

Odpowiedz
Ja tam chcę Bale'a u Mela, żeby wpadła mu kolejna nominacja lub wygrana Oscara.

Odpowiedz
Hardy na wikinga, Mel na szefa jego eki i jego mentora, który ginie, a Hardy musi wyrżnąć pół ojropy w zemscie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
O tak, Tomasz niech tam toporem ponapierdala. Bale za mlody, Mel na mentora, a dalej jacys twarzowcy, oraz kultowcy z Braveheart tj. Brian Cox, James Cosmo....rozplywam sie :)
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
(08-09-2016, 15:34)Bucho napisał(a): O tak, Tomasz niech tam toporem ponapierdala. Bale za mlody

Starszy od Toma o 3 lata. :P

Odpowiedz
Bale za mlody na mentora.

Odpowiedz
Ron Perlman zawsze spoko :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Crov napisał(a):Hardy na wikinga, Mel na szefa jego eki i jego mentora, który ginie, a Hardy musi wyrżnąć pół ojropy w zemscie.

Żaden Leoś, żaden Hardy, żadna amerykańska gwiazda. Jak Mel będzie kręcił epos o Wikingach, to obsadzi w rolach głównych nieznanych aktorów o nordyckiej urodzie, którzy będą gadać po staroceltyckonorwesku.

Odpowiedz
Zawsze pozostaje Mads Mikkelsen.

Odpowiedz
(08-09-2016, 18:07)Mental napisał(a):
Crov napisał(a):Hardy na wikinga, Mel na szefa jego eki i jego mentora, który ginie, a Hardy musi wyrżnąć pół ojropy w zemscie.

Żaden Leoś, żaden Hardy, żadna amerykańska gwiazda. Jak Mel będzie kręcił epos o Wikingach, to obsadzi w rolach głównych nieznanych aktorów o nordyckiej urodzie, którzy będą gadać po staroceltyckonorwesku.
W sensie, myslisz, że jednak obsadzi Karolaka?
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Tak. Będzie grał słowiańskiego niewolnika seksualnego, ruchanego w dupe przez Wikingów. Na bezrybiu i Karolak ryba:)

Odpowiedz
Mysle, ze jezeli mialaby powstac uber epa za gruba kase (dekoracje, lodzie, chuje-muje) to Mel pojdzie jednak w angielski i mieszanke aktorska, tazke obecnosci Tomka nie wykluczam przy takiej okazji.

Odpowiedz
Do filmu o wikingach to raczej nieprawdopodobnej kasy niepotrzebna. Chałupy, łodzie, żelastwo i zarośnięci faceci to nie są rzeczy kosztowne. Z 60-80 mln i jedziemy. ;) Dziwne że Mel trzepiąc tyle kasy za Pasję sam sobie nie sfinansował takiej akcji, widocznie ten temat go aż tak nie pociąga. 
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
No ale przecież film nie musi zaraz kosztować 200 baniek.
Zresztą wcale bym nie chciał. Bo zaraz będzie zgraja producentów i każdy ze świetnym pomysłem - jeden będzie chciał ludożerców, a drugi wątek romantyczny, a trzeci doda Murzyna i Chińczyka, żeby zadowolić mniejszości, aż w wreszcie szef wszystkich szefów wywali Mela i każe przemontować film według trailera, bo było dużo wyświetleń na jutubie. Na koniec dodadzą trochę piosenek z lat 80-tych w ramach jechania na nostalgii.
Niech "Hacksaw Ridge" zarobi przyzwoite pieniądze (a budżet jak na dzisiejsze czasy ma raczej skromny), potem Mel zaciśnie zęby i przeprosi za Holocaust i pijany powie, że to wszystko wina Polaków, pieprzonych Polaków (albo Ruskich, Eskimosów czy Arabów, w zależności, kto akurat będzie na cenzurowanym).
A potem dostanie 60-80 baniek i wolną rękę.

Odpowiedz
Rated R for intense prolonged realistically graphic sequences of war violence including grisly bloody images :D

+ nowe spoty TV >>

Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Wow poziomem przyrównuje go do Braveheart, a technicznie do Szeregowca Ryana << nie mogę się doczekać.
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon