Homeland [Showtime]
Od początku pisałem, że ta firma to przykrywka dla działalności służb. Używają korpo do inwigilacji. Pewnie korzystają też za jej pośrednictwem z usług najemnych zbirów.

Odpowiedz

Krystaliczność prezydent elekt faktycznie aż śmieszna. Kiedy na końcu ta

A niezależnie od całej intrygi Danes zagrała w tym odcinku fantastycznie.

Odpowiedz
Ona zawsze gra na mega wysokim poziomie (nawet małomiasteczkowe idiotki, patrz "U-Turn"). Najlepsze są momenty, jak zdesperowana (i na odstawionych lekach) zaczyna rzucać kurwami :)

Odpowiedz
s06e08

No i co ty, Peter, najlepszego zrobiłeś?

Sezon zbliża się pomału ku końcowi, a ja ciągle nie wiem, dokąd to wszystko zmierza. Terroryzm wyraźnie zszedł na dalszy plan, teraz to bardzie film o wewnętrznych rozgrywkach na linii służby-Biały Dom.

Odpowiedz
s06e08

Po prostu nie mogę uwierzyć jak bezceremonialny stał się ten serial w kreowaniu obrazu nieskazitelnej pani prezydent, a zarazem godnego pożałowania Alexa :D Przy czym niejasne jest dla mnie to, czy antypatia, którą finalnie wzbudza pani elekt jest zamierzonym efektem, czy nie :)

Ha ha ha i jeszcze ten
uroczo to wygląda w kontekście słów producentów, że dołożyli wszelkich starań aby serial był politycznie neutralny.

Neutralny my ass.
ordo ab chao

Odpowiedz
Jak to dobrze wrócić do Homeland.
W nowym odcinku Quinn przypomina sobie, że był świetnym agentem, Saul wypomina Carrie, że kiedyś pieprzyła się z kolesiem w pasie szahida, a i Macier pięknie pokazuje taksówkarzowi, gdzie jego miejsce. Można się przyczepić do tempa tego epizodu, ale nie będę narzekał - po niemrawym początku, sezon idzie w dobrym kierunku.

Odpowiedz
Dar taki zły. Wow. Prezydent taka demokratyczna. Alex Jones taki szachraj. Wow. Patrzcie jakie alt media!
ordo ab chao

Odpowiedz
Najlepszy jest Quinn.

Odpowiedz
(21-03-2017, 22:13)Mental napisał(a): Najlepszy jest Quinn.

Quinn wymiata. 
ordo ab chao

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon