Homofobia, tolerancja, ustrój i Bóg - wątek światopoglądowy
Simek, alez oczywiscie, przy czym po prostu stwierdzam fakt, bo tu juz nie chodzi nawet o zmiany tam na miejscu, ale o to, ze te same feminy ryczace o jakims mitycznym patriarchacie omijaja szerokim lukiem temat Islamskiego trzymania kobiet na smyczy, nawet tu w Europie.

Brak krytyki AS (czy islamu w ogole) moge jeszcze jakos zrozumiec, ale robienie kurvy z logiki poprzez sugerowanie, ze burki i inne spierdoliny noszone na twarzy to oznaka kobiecego wyzwolenie to juz taki syntax error, ze najchetniej bym te feminy powysylal do Pakistanu w kartonach po starych telewizorach. Glupie pizdy.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
​W zeszłym roku utrzymanie jednego małoletniego migranta, który przybył do Niemiec bez opiekunów, średnio kosztowało 50 tysięcy euro rocznie. Tak wynika z zebranych informacji z poszczególnych landów, które opublikował dziś "Welt Am Sonntag".

http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-kto-ma-utrzymywac-mlodych-migrantow,nId,2520978#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Za 50k rocznie to mozna tam na miejscu pomoc kilku tysiacom osob. No, ale kto bogatemu zabroni.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Kurde, za 200k PLN rocznie to ja bym w Polsce żył jak król i jeszcze kredyt hipoteczny spłacił :D

Odpowiedz
Cytat:Intensywność wysiłku związana z wychowaniem dziecka zależy od tego jakie dziecko się trafi - jedne płaczą przez pierwszy rok jakieś 18 godzin na dobę, a czasami się trafią spokojne jak aniołki; mój siostrzeniec nie sprawiał żadnych problemów, jego rodzice opowiadają, że hardcore'owych nocy, gdy nie zmrużyli oka było może kilka, a tak to było zaskakująco bezproblemowo. Istotne jest też podejście samych rodziców, jedni podchodzą dosyć luźno, a inni panikują o byle pierdołę, z tym drugim podejściem bardzo łatwo się zajechać.

Maluchy swoją drogą, bardziej miałem na myśli już nieco starsze dzieci, które też wymagają uwagi, nawet więcej, jeśli nie mają rodzeństwa. No chyba, że ktoś tylko przyprowadza z przedszkola i sadza przed TV albo wciska do ręki tablet czy inne cudo, a sam przykleja się do kompa/komórki.

Tak czy inaczej stwierdzenie takie jak to:
Cytat:Teraz kobiety mają tylko jedno lub dwójkę dzieci, co przy braku pracy zawodowej oznacza spędzanie głównie czasu na fejsbuku, allegro i alliexpres.
Jest jak dla mnie z dupy wyjętym wnioskiem.
Tzn owszem, może ktoś tak robi, jasne, ale sugerowanie, że to jakaś norma... Sów brak.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(11-02-2018, 20:25)Quay napisał(a): Natomiast np. w Indiach czy Pakistanie sytuacja jest zupełnie inna - i tam feminizm ma bardzo wiele do zrobienia.
Nie wiem jak dokładnie jest w Indiach czy Pakistanie, ale pewnie, są miejsca na świecie, gdzie klasycznie rozumiany feminizm czy zwyczajne liberalne równoprawnienie musi się dopiero pojawić. Jednak jeśli spotykasz ludzi na zachodzie krytykujących feminizm to możesz spokojnie zalożyć, że nie chodzi o to, co się dzieje w Indiach czy Pakistanie. ;)

Myślę, Quay, że z niewłaściwymi ludźmi spierasz się o feminizm. Powinnaś to raczej robić dyskutując z feminist(k)ami reprezentującymi feminizm we współczesnych mediach i polityce, skoro nie odpowiada Ci taki wizerunek feminizmu. Nie z nami o to, że się mylimy w definicji.

Cytat:Co prawda wciąż mogą sobie one gdzieniegdzie rozbić łeb o szklany sufit, ale ok - przyjmijmy że jest to mniej więcej równe.
Każdy może.

Cytat:Podobnie wiele do zrobienia ma także u nas jeśli np. chodzi o kwestię prawa do aborcji.
Czyli w te "równe prawa kobiet" wliczasz też kwestię aborcji?

Cytat:Przykład "antyfeministki" podany przez Vesper doczekał się tu sporo krytyki, ale bynajmniej nie jest tak, że takiego myślenia wcale u nas nie ma - tzn. takiego, że to chłop powinien zarabiać, umieć prowadzić auto itd., a kobita jest od prac domowych i bawienia dzieci - i ten  sztywny podział ról niektórzy mają mocno wdrukowany, zwłaszcza po wsiach, w Polsce powiatowej, w której żyję na co dzień. Na szczęście dotyczy do przede wszystkim starszego pokolenia, młodsze już w miarę ogarnia dupę i mam nadzieję, że takie antyfeministycze myślenie za parę lat odejdzie w zapomnienie.
Wedlug tego, co pisałaś to nie jest to antyfeministyczne. Sympatia dla tradycyjnych wartości i modelu rodziny nie jest równoznaczne z chęcią odebrania kobietom prawa do nauki czy pracy.
Vesper Lynd napisał(a):@Crov, posługuję się właściwą definicją feminizmu, bo nie interesują mnie te youtubowe idiotyzmy, którymi żyjecie.
Nie wiem z jakiego powodu oznaczyłaś mnie, skoro nijak nie jest to odpowiedź do mnie. A o właściwą definicję feminizmu kłóć się z politycznym mejnstrimem.

--

Z innej beczki - Internet szybko zajął się wywiadem VICE z Petersonem :D

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(11-02-2018, 20:25)Quay napisał(a): Podobnie wiele do zrobienia ma także u nas jeśli np. chodzi o kwestię prawa do aborcji.
Czyli kobieta będąca przeciwniczką aborcji nie ma szans na bycie feministką?

Kolejna przeprasza:
https://www.wprost.pl/kraj/10103705/szczepkowska-jako-polka-przepraszam-za-swojego-dziadka-antysemite.html

Nie ukrywam, że czekałem na ten moment kiedy nasze "elity", żeby udowodnić nasz antysemityzm zaczną się licytować, kto w rodzinie ma większych antysemitów :D
Szczepkowska - Mój dziadek był antysemitą i lubił Hitlera
Żakowski - Mój dziadek zabił widłami trzech Żydów
Lis - Mój dziadek spalił w stodole 12677 Żydów
Reszta - Tomek wygrał. I co cebulaki? Nie ma antysemityzmu?
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Reżim Kaczaffiego znowu grozi Polakom... oh wait 
http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/302119943-Kaczynski-nie-odpuszcza-mysliwym.html

Inna sprawa, że teraz rząd robi wszystko, by jednak dorwać się na drugą kadencję. 

Odpowiedz
Spełnianie wcześniej złożonych obietnic to rzeczywiście bezczelny sposób na trzymanie się koryta :)

Odpowiedz
PO na ten sprytny myk przez tyle lat nie wpadło :)

Odpowiedz
Wiecie, nowelizacja prawa łowieckiego jest bardzo krytykowana, ponieważ daje większe prawa (żeby nie mówić przywileje) dla myśliwych, a wszystkie poprawki społeczne były zwyczajnie wywalane i nie spełnia najważniejszego - wyroku TK, że można wywalić myśliwego z własnej ziemi, bo teren prywatny. Co z tego, że za PO-PSL projekt tej nowelizacji był w takim samym kształcie i też bezczelnie olewano głos nie-myśliwych? Masy nie mają pamięci i znowu PiS byłby tym złym (nie wspomnę jak wkopali się Szyszką).

Zauważyłem, że obecnie PiS na razie żadnych głupich zauważalnych medialnie ustaw nie tyka. Projekt o zwlikwidowaniu marż dla książek ucichł, z Uberem chyba też coś miało być, ale ucichło. Bo na pewno lud z obu stron zawarczałby się z wściekłości i bye bye druga kadencjo! Nie zapominajcie, że PiS ma sporo złej prasy i chce to zmyć przynajmniej w tej kadencji.

I pewnie stąd ten pomysł z zakazem ferm futrzarskich. Jakby im się to jakimś cudem uda, to zdobędą wiele głosów i zdejmą z siebie częściowo łatkę chciwych skurwysynów czyniących ziemię poddaną :) (i będzie śliczny syntax error u opozycji). I jak jestem przy przemyśle futrzarskim - krytykanci tego projektu nie rozumieją, że ludzi mało obchodzi, że to jakaś ważna część gospodarki, że są dochody i mityczne 50 tys. ludzi straci pracę, kiedy to jest okupione cierpieniem zwierząt mających zostać zabitych, by jakiś snob założył futro. Jak przeglądam typowo prawicowe/wolnościowe fanpejdże facebookowe ubolewające nad zakazem ferm, to sporo osób wypowiada, że bardzo dobrze, że zakazują ferm, bo cierpienie i prymitywizm. A wątpię, by to były opłacone lewackie trolle ;). 

Szczególnie, że ludzie mieszkający wokół ferm narzekają na wydobywający się smród, mówi się o szkodach w środowisku, a dziwnym trafem ta ważna gałąź przemysłu ma wsparcie w postaci lobbujących posłów :). A europejskie statystyki mówią, że w całej Europie przy futrach pracuje z 10 tys. osób.  

(12-02-2018, 14:27)al_jarid napisał(a): PO na ten sprytny myk przez tyle lat nie wpadło :)
Ja podejrzewam, że PO tak spektakularnie przegrało wybory, a Pis zdobył większość, ponieważ bezczelnie się Kopaczowa zgodziła na przyjęcie tych imigrantów.

Aha, imigranci to też niebezpieczny temat, bo jakby PiS ugiąłby się pod eurokołchozem, to byłby spektakularny samobój.

Odpowiedz
(12-02-2018, 16:43)OGPUEE napisał(a): Aha, imigranci to też niebezpieczny temat, bo jakby PiS ugiąłby się pod eurokołchozem, to byłby spektakularny samobój.
A może byłoby ciekawie:

https://squawker.org/culture-wars/antifa-disrupts-lgbt-parade-claims-gay-people-are-offensive-to-muslims/

Szwecja to dzisiaj prawdziwy poligon nowych czasów :)
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Good, niech sie kurva zra, jak wyglodniale psy w jakims gettcie w Rio. Takich sytuacji bedzie tylko wiecej, bo ideolo, ktorym sie kieruja jest tak skonstruowane, ze sila rzeczy beda sie licytowac, ktora "mniejszosc" jest bardziej stlamszona przez systematyczne pierdololocostam.

Ciotka komunistka ze zdjecia...ehhh.

Odpowiedz
Takie durne baby jak ta ze zdjęcia powinno się kopać* jak kurczaki. Zero rozumu i godności człowieka.

*wypowiedź celowo przejaskrawiona. info, co by jakiś politpoprawny moderator spazmów nie dostał grożąc mi banem ;]
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Jak kurczaki? A gdzie twoja wrażliwość na cierpienie zwierząt. Masz pojęcie człowieku, jak naraziłeś na stres biedne kurczaki porównaniem antifiarzami?

:)

A tym czasem UE robi ruch, który chyba się spodoba krajanom :)
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/szef-ke-ma-przedstawic-pomysl-ws-polaczenia-najwyzszych-stanowisk-w-ue/vh7l6tr

Odpowiedz
Cytat:Reklamy
nie są takie złe...
To dzięki nim masz darmowy dostęp
do naszych najlepszych treści.
Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w
naszym serwisie.

Odpowiedz
(12-02-2018, 17:00)Dr Strangelove napisał(a): https://squawker.org/culture-wars/antifa-disrupts-lgbt-parade-claims-gay-people-are-offensive-to-muslims/
Hehehe, cudo :) Wiadomo już kogo poprą lewicowe europejskie media, gdy dojdzie do konkretniejszej bitki LGBT vs muzułmanie? Bo ktoś musi robić za dobrego, jedynie manifestującego swoją piękną odmienność, a ktoś będzie nietolerancyjnym nazistą. Czekam na rozstrzygnięcie bardziej niż na finał nadchodzącego mundialu ;) Ja obstawiam, że górą będą muslimy, bo to bardziej przyszłościowa opcja, jest ich więcej i szybko się mnożą, a homoseksualistów jest w sumie niedużo.

Odpowiedz
(12-02-2018, 19:20)simek napisał(a):
(12-02-2018, 17:00)Dr Strangelove napisał(a): https://squawker.org/culture-wars/antifa-disrupts-lgbt-parade-claims-gay-people-are-offensive-to-muslims/
Hehehe, cudo :) Wiadomo już kogo poprą lewicowe europejskie media, gdy dojdzie do konkretniejszej bitki LGBT vs muzułmanie? Bo ktoś musi robić za dobrego, jedynie manifestującego swoją piękną odmienność, a ktoś będzie nietolerancyjnym nazistą. Czekam na rozstrzygnięcie bardziej niż na finał nadchodzącego mundialu ;) Ja obstawiam, że górą będą muslimy, bo to bardziej przyszłościowa opcja, jest ich więcej i szybko się mnożą, a homoseksualistów jest w sumie niedużo.

Oczywiście, że muslimy. Na prawicy, poza fundamentalistami i konserwą, generalnie nie ma już problemu z akceptacją gojów gejów. Do tego, bardzo wielu homisiów udziela się po niewłaściwej, z punktu widzenia marksistów, stronie politycznego spectrum. 

Odpowiedz
HAHAHAH k...wa nie mogę
|

Google Caught Promoting Black Panther Under Name Planet of the Apes: Supremacy
https://squawker.org/culture-wars/pantherapes/
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
[Obrazek: 13OBAMAPORTRAIT1-master1050.jpg]

<body background="tlo.jpg">
<div id="president" color="black" align="left"></div>

Odpowiedz
W ten news wyżej to nie fejk przypadkiem ? Chyba że ja tutaj czegoś nie łapie

https://www.youtube.com/watch?time_continue=148&v=cAowWVrpEgs
VISCA EL BARCA !
Last.fm
Filmweb
Lubimy czytać

Odpowiedz