Homofobia, tolerancja, ustrój i Bóg - wątek światopoglądowy
(Dzisiaj, 01:36)Mental napisał(a): Też jestem smutny, że nie dostał jeszcze pokojowego Nobla.
Wyjdź z tej bańki, nigdy nie jest za późno. Wysil się na krztę obiektywizmu i zrozum, że nie ma czego bronić w ww. sytuacji. Żebyś jeszcze na tym zarabiał jakoś, ale za darmo? W imię czego? Lubisz być manipulowany tak po prostu?

Odpowiedz
Cytat:zrozum, że nie ma czego bronić w ww. sytuacji.

Ale co ty do mnie znowu pierdolisz? Przecież ja nie usprawiedliwiam administracji Trumpa, że ściemnia w sprawie wielkości tłumów, wręcz przeciwnie, swoje zdanie na ten temat wyraziłem parę(naście) postów wyżej.

Jedyne, co mnie wkurz, to:

a) brak pokojowej nagrody Nobla dla Trumpa (pewnie nie dostał, bo jest biały);
b) zbyt łagodne obchodzenie się z dziennikarzami i publicystami CNN czy NYT. Trump to ewidentnie lewak, bo się z nimi cacka, ja bym ich wyjebał na biegun północy - stamtąd mogą relacjonować wydarzenia w DC :)

Odpowiedz
(Dzisiaj, 02:00)Mental napisał(a): Przecież ja nie usprawiedliwiam administracji Trumpa
Aha. Nie będę znów schodził na tę ścieżkę. Oczywiście, nie robisz tu nic takiego. Informuj dalej co tam znowu lewaki na YT ciekawego zgotowali, mną się nie sugeruj.

Odpowiedz
Und3r sie tutaj jakos nie klad krzyzem, gdy ratusz w Wawie znaczaco zawyzal ilosc uczestnikow marszow KOD. Dziwne, myslalem, ze dla niego prawda i tylko prawda sa najwazniejsze...no i Putin nakrecajacy Trumpa, wiadomo.

@@@

Jak cie widza, tak cie pisza...czy jakos tak:

http://louderwithcrowder.com/black-man-conducts-social-dress-up-experiment-to-prove-racism-misses-huge-irony/
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
[Obrazek: 22c6b9d2264a59ec9d6bfd0c06077c8e.jpg]

Sent from my Motorola Moto G2
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
(Dzisiaj, 01:54)und3r napisał(a): Żebyś jeszcze na tym zarabiał jakoś, ale za darmo? W imię czego?
No właśnie, po co się tak tu produkujesz?

Odpowiedz
https://www.facebook.com/paul.j.watson.71/videos/vb.686031170/10154927459986171/?type=2&theater

Wiecie, że Trump dzieli ludzi, a oni się tak bardzo nie chcą dać podzielić, że chętnie daliby w mordę każdemu kto by się jednak chciał podzielić.

Dlaczego und3r nic nie pisze o tym jak Trump dzieli, zaczynam się niecierpliwić :(

To co, może nowe wybory, policzymy się :)

https://dorzeczy.pl/kraj/20056/Tak-wysokiego-poparcia-PiS-nie-mialo-od-2015-roku-katastrofa-Nowoczesnej.html

Z drugiej strony ewidentnie widać, że nowoczesna Tango Down, i leci ostre pompowanie platformy, pewnie zaplanowane w grudniu, ale jeszcze widać nie przyszedł nowy scenariusz z berlina ;)

Nie wiem co biedny Rysiek teraz zrobi, obetną mu szekle, subwencje zabrali, kredyt do spłacenia, majątek na żonę a z domu wyleciał...

Hawajską i ciepłą wodą pińcet+ nie przebije, może niech obieca każdemu weekend z fajnym milfem za granico... ;P
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon