I'll be back, czyli powrtót po latach
Tylko czekac na Bullita 2, Death Wish ilestam i Old lions :)
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10

Odpowiedz
Tylko czekać na sequel Titanica. Będzie się zaczynał od momentu, w którym statek tonie. Przypadkiem na pokładzie znajdzie się Bruce Willis i wszystkich uratuje.

Odpowiedz
To Ty nic nie wiesz o sequelu? Trailer od dawna krąży po necie:

;)

Odpowiedz
Na którejś ze stron porducentów, (albo coś takiego) widziałem w budżecie do 2010 roku nakręcenie: Lethal Weapon 5, Dirty harry 6, Rocky VII i parę innych wznowień i kontynuacji. Najbardziej jednak ucieszyła mnie... Alien 5 :) ( z tym że tutaj jest, status: awaiting cośtam..)

Wiadomość była zamieszczona jako link, przez czytelnika imdb.com o i ile mnie pamięć nie myli, było to pod tekstem SST3:Marauder
loading podpis...

Odpowiedz
Seryjnie jest sequel Titanica. Tylko z tym kolesiem odnalezionym w bryle lodu to nie co naciągane. Ten film będzie kolejnym dowodem na to, że nie powinno się kręcić kontynuacji do takich filmów.

Odpowiedz
Odbuduj moją wiarę w człowieka i napisz, że nie mówisz o tym na serio i nie nabrałeś się na fake...
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
Sam Raimi ponownie potwierdził że szykuje się Evil Dead 4!

Cytat:Sam Raimi podczas pobytu w San Diego na Comic-Conie poinformował o planach realizacji czwartego filmu w serii "Martwe zło". Fani cyklu zapewne przyjmą tę wiadomość z niewielkim entuzjazmem, gdyż reżyser powtarza to od mniej więcej od 15 latu.

Raimi poza rzuceniem ogólnej uwagi i poinformowaniem, że w najbliższym czasie spotka się z bratem, by porozmawiać nad scenariuszem, nie miał zbyt wiele do powiedzenia na temat potencjalnej czwartej części.

Mam nadzieję że produkcja ruszy w końcu z kopyta, bo ile można czekać! Bruce młody już nie jest :D A bez niego ten film nie ma najmniejszego sensu.

Odpowiedz
nooo jeśliby dział się w steampunkowym postapokaliptycznym Londynie to jak najbardziej jestem za:D

Odpowiedz
Cytat: reżyser powtarza to od mniej więcej od 15 lat.
Ktoś wierzy, że czwórka w końcu powstanie??
Zresztą mi to wisi - Evil Dead to jedna z najbardziej przecenianych serii filmowych.

Odpowiedz
Bzdura, Evil Dead to majstersztyk campu

Odpowiedz
Potwierdzam. Zawsze co jakiś czas wracam do tej trylogii. Jest po prostu świetna. Bez dwóch zdań.

Odpowiedz
soldamn napisał(a):Bzdura, Evil Dead to majstersztyk campu
Obejrzyj jeszcze raz "Braindead".

Odpowiedz
Oczywiście, że Martwica jest lepsza, ale to nie wyklucza tego, że Evil Dead to bardzo dobre filmy

Odpowiedz
Z ciekawości wyszukałem dokładnie co powiedział Raimi o Dead Evil 4.

Cytat:"I love working with Bruce Campbell... He’s super willing to do anything to make it right. He’s a very funny guy, but mostly he’s got this quality where he will physically do anything to get the shot done right, so I would love to work with Bruce again because I’d love to test those limits. I’d love to make another Evil Dead picture. And actually that’s in the wheelhouse. I’d like to work on it with my brother Ivan [Raimi] when he comes up next week.“

Wygląda na to że coś w temacie drgnęło. Z drugiej strony, Raimi przecież robi obecnie SpiderPig 4. Nie wspominając o Drag Me to Hell. Więc na DE4 przyjdzie pewnie troszkę poczekać.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon