Indie, czyli gry niezależne
czy wy naprawde nigdy nie graliscie w zadna strzelanke w rzucie izometrycznym, ze rozgrywka jest dla was owiana tak ogromna tajemnica? bo mam wrazenie, ze nie.

pod podanym linkiem jest dokladnie opisane, na czym gra polega i tekst potwierdza moje slowa. nadrzednym celem zabawy jest rzez na bezbronnych cywilach, ktora wykonywana nieroztropnie moze sciagnac nam na glowe policje lub wojsko. tylko po co czytac, lepiej od razu wyzwac od 13-latkow. widzisz, military, ja tez popelnilem blad myslac, ze mozna z toba merytorycznie podyskutowac, zwlaszcza, ze czytajac twoje posty w dziale o grach odnioslem wrazenie, ze masz o nich dosc szerokie pojecie.

@Crov, nigdzie nie napisalem, ze twierdze, iz ty tak twierdzisz :) po prostu wyjasnilem, czemu moim zdaniem gra fabuly wykraczajacej poza poczatkowa scenke miec nie bedzie, a co za tym idzie nie jest to tez stricte zwiastun fabularny :) zreszta czysty gameplay tez nie, ale mix obu. na poczatku krotkie wprowadzenie, o co kaman, a pozniej migawki z rozgrywki. poniewaz jest to dopiero pierwszy zwiastun, to wiadomo, ze oprocz fragmentow zabawy pojawi sie tez zarys fabularny, przeciez to norma w przypadku trailerow. nie znaczy to natomiast, ze te fragmenty strzelane i ukazane finishery to cutscenki. brak huda natomiast, o ile w ogole w grze wystepuje, bo z uwagi na mroczna atmosfere tworcy mogli z niego po prostu zrezygnowac, aby nie rozpraszal, niczego nie zmienia i trzeba sie usilnie starac, aby nie chciec dostrzec, na czym ta rozgrywka polega. gdyby to byl jakis skomplikowany RPG czy strategia, to faktycznie wyciaganie jakichkolwiek wnioskow na podstawie tych urywkow byloby glupie, ale mamy do czynienia z prostym shmupem, czego tworcy nawet nie kryja i o czym mozna przeczytac pod podanym przeze mnie linkiem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon