Iron Man 2 (2010)
Coraz więcej informacji o sequelu Iron Mana. Warto je tu poskładać. :)

- Don Cheadle zastąpi Terrence'a Howarda w roli Jima Rhodesa (aka War Machine).
- Samuel L. Jackson ponownie wystąpi jako Nick Fury, szef SHIELD.
- Mickey Rourke zagra rosyjskiego złoczyńcę (połaczenie komiksowego Whiplasha i Crimson Dynamo).
- Scarlett Johansson zagra Natashę Romanov (aka Black Widow).
- Sam Rockwell zagra Justina Hammera, przeciwnika Starka w interesach.

W filmie ma się znaleźć scena, w której Stark w zbroi puszcza pawia do toalety. Piękne. :) Ciekawe jak to wyjdzie. Favreau potwierdził, że film będzie mówił o alkoholizmie Starka, ale nie będzie to przesadnie hardkorowo realistyczne.

Dodatkowo, warto zaznaczyć, że w scenariusz był lekko zamieszany również Shane Black (poprawki). Z kolei Genndy Tartakovsky (Samurai Jack, animowane Star Wars: Clone Wars) zajmuje się storyboardami.

Osobiście liczę, że skoro ma się pojawić War Machine to Favreau umieści w filmie ten utwór:

Temat wydzielony z wątku o pierwszej części:
- Wątek o pierwszej części
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
A Paltrow będzie?

Cytat:Mickey Rourke zagra rosyjskiego złoczyńcę

great!

Cytat:Scarlett Johansson zagra Natashę Romanov

Not so great...

Odpowiedz
Myślę, że bez wątpienia. Przynajmniej nie było żadnej mowy o jej ewentualnej rezygnacji. Bo postać będzie na pewno.

Odpowiedz
Czyli Mandaryn sie jednak nie pojawi? Czyzby uznali że te drobne nawiązania do niego w pierwszej częsci wystarczyły?

Odpowiedz
Nie ma żadnych informacji o nim.

Odpowiedz
dziwna zamiana Howarda na Cheadle'a - jakoś tego nie widzę
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mickey Rourke będzie batogiem smagał Iron Men-a w dupsko. No, nie wiem :) Ale generalnie Rourka lubię, więc coś może z tego będzie.

Odpowiedz
Cytat:Genndy Tartakovsky zajmuje się storyboardami.

Twórca Atomówek i Dextera? Z takim nazwiskiem w ekipie, ten projekt nie może się nie udać!

Odpowiedz
Ninja napisał(a):
Cytat:Scarlett Johansson zagra Natashę Romanov
Not so great...
Miała grać Emiliy Blunt, ale konfliktowało jej z innym filmem. Sądzę, że wielu fanów jest zawiedzionych ;)
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):
Cytat:Genndy Tartakovsky zajmuje się storyboardami.

Twórca Atomówek i Dextera? Z takim nazwiskiem w ekipie, ten projekt nie może się nie udać!
Przede wszystkim twórca Samuraja Jacka i Clone Wars - świetnych animowanych seriali przygodowych/akcji. Akcje potrafi rozrysowywać dobrze.

Case in point:

Warto zobaczyc oba. Zaskakująco klimatyczne (oszczędność w dialogach to dodatkowo fajny zabieg).

Odpowiedz
dobra dobra, już nie podkręcajcie atmosfery 8) do jedynki podchodziłem jak wilk do jeża, i po seansie byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wydaje się że będzie lepiej.. no własnie, bo koronna zasada kontynuacji "więcej akcji, więcej humoru, więcej wszystkiego (poza inteligencją....)" nie zawsze wychodzi na dobre. Patrz PotC, której 2 i 3 cześc nie powinny nawet kibli czyścić dla "Klątwy". Więc wolę ostrożnie...

Odpowiedz
Po pierwszym AjronMenie Favraeu i spółka mają kredyt zaufania. Obsadowo zapowiada się ponownie rewelacja. Scenarzysta jest porządny (gość od Tropic Thunder + mam nadzieję, że im więcej tym lepiej wkładu Shane'a Blacka ;)), a do tego podejrzewam, że wiele rzeczy (głównie dialogów) powstanie na planie (albo zostanie dopracowanych), tak jak w pierwszej części. Downey i Favreau lubią improwizację. Zobaczymy.

Co do Johnasson to ja tam sie cieszę. Myślę, że może dobrze pasować na Black Widow - czekam na pierwsze zdjęcia. :)

Odpowiedz
chyba nie było, nie pamiętam:
http://adactio.com/journal/1530/ - historia pewnego zdjęcia
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto - dobre!

Shane Black - jako script doctor? Czy jego zaangażowanie będzie nieco większe?

Cytat:Stark w zbroi puszcza pawia do toalety

Kolejny must see się szykuje! A nic o tym bohaterze nie wiedziałem, zanim nie poszedłem do kina :D
Na razie nie mam podpisu, ale na pewno wymyślę coś błyskotliwego...

Odpowiedz
Cytat:Shane Black - jako script doctor? Czy jego zaangażowanie będzie nieco większe?
Cholera wie. Pewnie poprawki nakładał, ale rewelacyjnie by było, gdyby był współscenarzystą.

Do obsady Iron Mana 2 dołączyli Garry Shandling i prawdopodobnie Gary Oldman!

http://www.ropeofsilicon.com/article/gary-oldman-joins-garry-shandling-in-iron-man-2

Mam nadzieje, że to o Oldmanie okaże się prawdą. Chodzą plotki, że zagra ojca Starka (rola, którą według dawnych plotek miał grać Tim Robbins), ale fajnie by było jakby zagrał jakąś większą rolę.

Odpowiedz
Spoko by było jeśli Oldman by zagrał nawet mniejszą rólkę w Ironie. Troszkę pasowałby nawet na ojca Starka. Po beznadziejnym Unbornie czuję pewien niedosyt co do jego osoby i chętnie zobaczę go w jakiejś innej roli, w jakimś letnim blockbusterze na poziomie.

Cytat:Cholera wie. Pewnie poprawki nakładał, ale rewelacyjnie by było, gdyby był współscenarzystą.
Rewelacyjnie to go Predek załatwił, ale to temat do innego topicu. :twisted:

Odpowiedz
E, nie bedzie Oldmana jednak. Kurcze, liczylem, że jak zapostuje to na forum to na 100% ta informacja stanie się prawdą, a tu dupa... :)

Pierwsze zdjecie z Iron Mana 2:

[Obrazek: 2989.$.jpg]

Odpowiedz
o, stadko będzie :)

może by tak wydzielić z tego wątek o dwójce?

Voila! :) - Crov the King of Fannies
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Rourke mówi, że przez połowę czasu odgrywania roli będzie gadał po rosyjsku. Ciekawe...

And Iron Man 2, in which he plays Tony Stark's tattooed Russian nemesis, Ivan, is possibly the biggest movie yet in Rourke's new career. For Rourke this means going to Russia, drinking vodka and visiting jails to study prison tattoos and find his character's tics. "I decided to do half my role in Russian," he beams, "and that's hard because the Russian language doesn't roll off the English-speaking tongue very easily. I spent three hours a day with a teacher, and after two weeks I know four sentences! Let me see, it's sort of like... 'Yezzamee menya... Yezzamee manya obott... Er, nemaboootty menya.."

This goes on for quite some time. "It means," he says, finally, "If someone kills me, don't wake me up, because I'd rather be dead than live in your world."

źródło: http://www.guardian.co.uk/film/2009/jun/06/mickey-rourke

Odpowiedz
Efekt końcowy będzie musiał być ciekawy. Rourke gadający po rosyjsku! :razz:
Patrząc na zdjęcia widać, że Stark nie zrobił sobie operacji usunięcia odłamków :neutral: Widocznie tak bardzo mu one nie przeszkadzają. Mimo wszystko czekam z nie cierpliwością na część drugą- wiadomo wszystkiego więcej, szybciej i bardzie wybuchowo oraz zapewne efekty od ILM.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon