Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu?
No tak, stara ksywka. Zmieniam je jak rękawiczki ;)

Odpowiedz
Zostałem niesłusznie usunięty z innego forum przez Gieferga i natrafiłem na KMF ale niestety on tu też jest. Właśnie dzięki niemu tu jestem :)

Odpowiedz
(rotfl)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Podpis "snoby, hipsterzy i internetowe cwaniaki" powinien zostać zamieniony na:

FORUM FILM.ORG.PL

"Niestety. Gieferg już tu jest"
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Gieferg - ten ktory przychodzi noca i robi kreta wiele razy.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Za każdym razem tworzę nową listę filmów które chcę obejrzeć i gubię ją, po czym za jakiś czas tworzy się nowa i tak w kółko... Nie mam uporządkowanych informacji o filmach, reżyserach przede wszystkim i czasem po prostu brakuje pomysłów co obejrzeć. Takie forum to skarbnica filmowej wiedzy no i możliwość podyskutowania o filmach czy odkrycie nowego serialu. Wygooglowałem forum o filmach no i jestem.

Odpowiedz
Ta. Under dał ci namiary. Nie kłam.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
(12-08-2017, 21:52)Pelivaron napisał(a): Ta. Under dał ci namiary. Nie kłam.

Nie znam i w sumie nie chce poznać

Odpowiedz
Współczuję, szczerze :D
Uznanie tutaj za Undera albo Szpeka to prosta droga do unicestwienia.
Jakiekolwiek zaprzeczenia tylko podsycają ogień pod stosem.
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
Szukałem forum filmowego, bo jestem zachłannym kinomaniakiem. Miałem kilka na oku, ale zerknąłem jaką tutaj macie aktywność i wybór padł na was.

Odpowiedz
NIcki z cyferkami w środku źle się tu kojarzą.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
W sensie, że zależało Ci na kameralnym forum, z kilkunastoma użytkownikami, w którym najaktywniejszym tematem jest wątek światopoglądowy? Miło nam :)

Odpowiedz
Faktem pozostaje, że w polskim internecie NIE MA lepszego miejsca do dyskusji w tematyce filmowej.

Odpowiedz
Niom,w polskim necie bida z nędzą , dlatego i tak lofciam to miejsce. Dyskusja chociaż czasem ostra i catfighty się zdarzają, nigdy nie schodzi jednak poniżej pewnego poziomu, na który na takim filmwebie rzadko udaje się userom wspiąć.

Odpowiedz
(25-03-2018, 18:44)Gieferg napisał(a): NIcki z cyferkami w środku źle się tu kojarzą.

A dlaczego? :)

Odpowiedz
DLATEGO

Odpowiedz
Und3r - tak sławny, że aż niesławny

Trochę tęsknię

Odpowiedz
A tak przy okazji, to włodarze forum powinni umieści w regulaminie stosowną informację co do tego, jak odblokować możliwość edycji profilu i jaki jest limit postów...

Odpowiedz
KMF stawia na odkrywczość i element zaskoczenia. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Powiedziałbym raczej, że element ograniczenia dostępu do odpowiedniej wiedzy "bo tak" ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości