Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu?
Nie "bo tak" tylko "bo rejestrują się spamerzy, którzy wrzucają reklamę w sygnaturkę i napierdalają śmieciowymi postami byle jak najwięcej osób ją zobaczyło".
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Regulamin powinien zawierać wszystko co niezbędne, aby nowo zarejestrowana osoba nie czuła się zagubiona. A trolle i spamerzy są praktycznie wszędzie, którzy szybko są wykrywani i banowani. Aktualizacja regulaminu nikomu krzywdy nie zrobi, a poprawi funkcjonowanie forum ;)

Odpowiedz
Regulamin? Jaki regulamin? Człowieku, tu jest dziki zachód :>

Odpowiedz
Nawet za dziki, bo brakuje mi czatu do pogaduszek, a na stronie głównej na samym dole jest sporo miejsca na takowy :P

Odpowiedz
Był taki czat ale po nekrofilskich akcjach został zlikwidowany...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jakie tam gadki odchodziły to głowa mała.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Czat = powolna śmierć forum. Szkoda czasu na pisanie czegoś, co się zaraz straci. Never again.

Odpowiedz
Z wyszukiwarki i chociaż więcej czytam niż piszę, to ciesze się, że znalazłem to forum.

Odpowiedz
koleżanka mi poleciła :)

Odpowiedz
Poleć koleżankę.

Odpowiedz
Przeleć koleżankę.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Kolaż przeplatankę.

Odpowiedz
przepleć kolażówkę
tak że o.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości