• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

James Cameron i poziom jego filmów
Chciałem dziś sięgnąć po jakiś film z Paxtonem i padło na dawno nieoglądane True Lies - tym razem w wersji z D-VHS (DTheater) - najlepsza jakościowo wersja z jaką się zetknąłem + Szołajski z VHS ITI. Po kilku latach przerwy oglądało mi się to dzisiaj lepiej niż kiedykolwiek (choć to wciąż najsłabszy film Camerona), ubaw niezły, sporo dobrych tekstów, od strony wizualnej film prezentuje się świetnie i tylko miejscami drażnił bardzo widoczny dubler Arniego. No i Paxton miał tu może niewielką, ale naprawdę udaną rolę.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Paxton w tym filmie wymiata. Najlepsza scena w historii, w której ktoś leje w gacie ze strachu.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
(27-02-2017, 03:02)Gieferg napisał(a): Chciałem dziś sięgnąć po jakiś film z Paxtonem i padło na dawno nieoglądane True Lies - tym razem w wersji z D-VHS (DTheater) - najlepsza jakościowo wersja z jaką się zetknąłem + Szołajski z VHS ITI. Po kilku latach przerwy oglądało mi się to dzisiaj lepiej niż kiedykolwiek (choć to wciąż najsłabszy film Camerona), ubaw niezły, sporo dobrych tekstów, od strony wizualnej film prezentuje się świetnie i tylko miejscami drażnił bardzo widoczny dubler Arniego. No i Paxton miał tu może niewielką, ale naprawdę udaną rolę.

Ile dajesz?
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
7/10. Z plusem.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
James Cameron is Awesome :)

/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Obejrzałem trzy odcinki dokumentalnej serii "The Story of Science Fiction" którą Cameron promuje swoim nazwiskiem. Jim siada naprzeciwko kolegów po fachu i dyskutują o filmach sci-fi. Jest Spielberg, który na razie przewinął się przez wszystkie epizody. I oczywiście wspominali Bliskie Spotkania... Wojnę Światów, E.T. i Jurassic Park. Tutaj ciekawostka, James powiedział, że w połowie lektury chwycił za telefon ale było już za późno bo Park Jurajski był już w rękach Stevena :) Ale stwierdził, że w sumie dobrze się stało bo jego Park byłby R Rated w stylu Aliens... Moja wyobraźnia zaczęła działać jak to usłyszałem ;) Chciałbym zobaczyć ten film :)

Inni goście to Ridley Scott i oczywiście temat Obcego. Był też Nolan ale na razie tylko przez chwilę. Lucas oczywiście o Star Wars. No i w odcinku poświęconym Monsters, głównym gościem był Del Toro. Ten odcinek podobał mi się na razie najbardziej. W każdym odcinku pojawiają się też inni znani twórcy, na zasadzie, że powiedzą parę zdań o omawianym filmie. Był Emmerich, Verhoeven, Gareth Edwards, Duffer Bros. Dużo tutaj też aktorów (Sigourney, Zoe Saldana, Keanu).

I niby wszytko spoko... ale ta tematyka jest tak rozległa, że w sumie każdy odcinek kończyłem z poczuciem dużego niedosytu :( Już chyba wolałbym coś w prostszym formacie. Czyli rozmowa z tylko jednym gościem o jego filmach... Dwugodzinna rozmowa Camerona ze Spielbergiem... to by było coś. W takim formacie jak to jest pokazane, widz ma poczucie, że ogląda tylko urywki z takiej dłuższej rozmowy.

Ale obejrzę kolejne odcinki bo zapowiadają się ciekawie.
Trakt.tv Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon