• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jean Claude Van Damme
Sighrolf, a dlaczego miałbym udawać kogoś kim nie jestem? Forum jest dla mnie miejscem właśnie gdzie mogę być sobą, dzielić się pasją. Urodzony 4 czerwca 1993 i jestem z tego dumny. A cóż. Moje pokolenie :( Przez 3 dni brechtałem się kiedy po moim referacie na temat Pink Floyd na lekcji muzyki po zapytaniu mojego kolegi o zdanie na jego temat usłyszałem "Ja tam metalu nie lubię". Szczerze, poprostu nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):Urodzony 4 czerwca 1993 i jestem z tego dumny.

poczekałbyś jeszcze z miesiąc i dopiero duma by Cię rozparła :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mam koleżankę z 4. lipca. BTW, nie pamiętam, aby Polacy odczuwali jakąś dumę przy okazji tej daty... oczywiście z wyjątkiem tych, którzy się tego dnia urodzili, albo pobrali, albo cośtam.

Odpowiedz
pewnie, że dumni - A Kościuszko i Puławski to niby skąd?

Odpowiedz
Tak, światłe to uzasadnienie, doprawdy. :lol:

Aha - ten Puławski to kto? A może chodziło Ci o Kazimierza Pułaskiego? :)

Może przeniesiemy ten offtop gdzieś indziej?

Odpowiedz
Pan Van Damme pewnie zadowolony że do takiej dyskusji doprowadził. Piękny zaiście offtop.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
romeck napisał(a):Tak, światłe to uzasadnienie, doprawdy. :lol:

co Ci się nie podoba?

Cytat:Aha - ten Puławski to kto? A może chodziło Ci o Kazimierza Pułaskiego? :)

literówka, sorry :D

Odpowiedz
Puławski to kumpel Piłsudzkiego. ;)

Żeby nie robić offtopu, to nie tak dawno obejrzałem po raz drugi (nie wiem czemu) Uniweral Soldżer: Powrót - i mnie naszła myśl: czy to nie był czasem ten wielce zapowiadany, wysokobudżetowy kom bek Żana? Bo jeśli tak, to chyba padnę ze śmiechu. W każdym razie o wielkim come backu gościu mówi dość często, a zawsze okazuje się że produkuje niskobudżetowego gniota...

Odpowiedz
Ostatnio mial byc to film pod tytulem Kumite. Film nigdy nie wyszedl :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):Pan Van Damme pewnie zadowolony że do takiej dyskusji doprowadził. Piękny zaiście offtop.

mi też się podoba, szkoda że Romeck nie powiedział o co chodzi :D

Odpowiedz
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4579614.html

:shock: :idea: :wink:
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
- Widziałeś tego typa? Musisz mi pomóc!
- Ale tu nic ode mnie nie zależy.
- Oni mnie zabiją tym pieprzeniem o ptakach i samolotach.

- To biografia, nie możesz w niej zagrać!
- Chcecie zrobić sobie ze mnie jaja?

- I co, opowiecie o moich problemach z narkotykami i rozwodach?
- Nie... w końcu to biografia!

- Powiedz im, że zatrudniłeś prawdziwego Van Damme'a.
- Będą wstrząśnięci... :roll:

Moze byc smiesznie :)
--
Laozi

Odpowiedz
naprawde jestem pozytywnie zaskoczony...

Odpowiedz
Pojawił się już zwiastun Universal Soldier:Regeneration. Zapowiada się szybka,ostra nawalanka, czyli to, czego oczekiwałem. Pierwszej części raczej nie dorówna, ale drugą spokojnie może przebić ( nie wspominając już o dwóch sequelach z Mattem Bataglią zamiast Van Damma). Fajnie będzie znowu zobaczyć Van Damma i Lundgrena razem, nawet jeśli Lundgren nie będzie miał wiele ekranowego czasu. Mam tylko nadzieję, że Andrei Arlovsky nie będzie się częściej od Jean Clauda pojawiał ( w zwiastunie się dość często pojawia).

Odpowiedz
Jedynka to klasyka. Dwójka już niestety poziom gorszy niż produkcje wypuszczane prosto na domowe ekrany. "Regeneration" zapowiada się jeszcze denniej i można śmiało powiedzieć, że JCVD z "JCVD" żadnych wniosków nie powyciągał i dalej chce być kojarzony z radosną Z-klasą.

Swoją drogą, patrzę na przytoczone przeze mnie dialogi z trailera "JCVD" i stwierdzam, że nie było żadnego w gotowym filmie. Szkoda, dobre były. Widać celowali w komedię tak samo jak w dramat, ale ostatecznie wybrali smutniejszy wydźwięk, bez nawet gorzkiego śmiechu.
--
Laozi

Odpowiedz
W Z-klasie tkwi Seagal, filmy Van Damma z obecnej dekady( oprócz Derailed, które było cienkie, Second in Command i JCVD nie oglądałem, więc nie mogę ocenić) to całkiem niezła B-klasa.

Odpowiedz
Van Damme jest tak samo skończony jak Seagal. Tylko ten drugi występuje w mniej żałosnych reality show ("Steven Seagal: Lawman"). Ale filmy robią na takim samym poziomie.
--
Laozi

Odpowiedz
Van Damme nie ma nadwagi, wciąż się porusza w scenach walk i jest od Seagala lepszym aktorem, co pokazał chociażby w Until Death.

Odpowiedz
Nie ryzykowałbym nazywania aktorem żadnego z nich. Van Damme miał zawsze żenujące sceny walki, nawet jak był młody. Więc bycie podstarzałym narkomanem wcale ich nie usprawnia. Obydwaj się stoczyli, tylko Belg zrobił to szybciej i z mniejszym impetem (bo spadł ze słabiutkiego poziomu raptem). Nie ma co się spierać, który z tych szmaciarzy jest lepszy. Ale i tak lepszy jest Seagal, bo ma 7 dan w Aikido, a w tym stylu, wbrew pozorom, nie trzeba się szczycić zwinnością kota.
--
Laozi

Odpowiedz
A Van Damme był Mistrzem Europy w Karate, w wadze średniej. Van Damme miał bardziej widowiskowe sceny walk, Seagal bardziej realistyczne, to już jest rzecz gustu, czy wolisz realizm od widowiskowości.
Van Damme wciąż ćpa? Myślałem, że już zerwał z nałogiem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości