Jessica Jones (Netflix)
Dobra, nie ma lipy. Kolejny teaser się pojawił, więc to znak, żeby zakładać oddzielny temat bo nie ma gdzie tego staffu wrzucać :)

Odpowiedz
Trzeba przyznać, że kampania reklamowa tego serialu jest jak dotąd strzałem w dziesiątkę. Nie mogę się już doczekać listopada.

Odpowiedz
Jeśli będzie tak dobry jak Daredevil, to będzie petarda ! :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Czuję, że będzie jeszcze lepszy. Te spoty to czysta epa. Czekam jak na żaden inny serial. Moja ciekawość pobudza jeszcze fakt, że nie wiem praktycznie nic o tej bohaterce marvela i dobrze będzie oglądac bez jakichś wygórowanych oczekiwań.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Co miałem do napisania napisałem gdzie indziej, może dałoby radę jakoś tu przenieść? No i Ritter ciągle meh choć w sumie ja lubię. Sarah Shahi byłaby za to idealna IMO.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Idealna? Przeciez ona wyglada jak modelka, a nie jak Jessica Jones. Idealna to byłaby młoda Linda Hamilton. Ritter nie jest moim idealnym wyborem, ale jestem ciekaw, co pokaze.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Bardziej chodzi mi o to, że kobieta w PoI ma pod wieloma względami podobną rolę, a bez makijażu i w normalnych ciuchach jakoś modelkowo nie wygląda wbrew pozorom.

Odpowiedz
FAK JEEA!

Odpowiedz
To kręcenie tyłkiem to straszna lipa.

Odpowiedz
^ said no man ever... :D

Jestem ciekaw, jak w serialu zostanie przedstawiona geneza jej mocy.

Odpowiedz
(08-10-2015, 04:35)jarod napisał(a): To kręcenie tyłkiem to straszna lipa.
Jedyną lipą tu jest najbardziej oczywisty green screen ever :P

Czekam bardziej niż na Daredevila, który czeka na dysku i doczekać się nie może.

Odpowiedz
Ja na pewno sprawdzę po premierze, ale nie wyczuwam w tym takiego potencjału, jak w Daredevilu - który zresztą też był znakomity tylko do połowy. Tutaj pewnie będzie podobnie albo gorzej. :)

Odpowiedz
Komiks jest rewelacyjny, ale spora część jego fajności polega na pokazywaniu świata Marvela "od kuchni" i ogólnie polewki ze schematów komiksowych co tu raczej nie przejdzie bo na pewno filmowej ekipy na jakieś camea nie wkręcą, no i sam świat MCU jest jeszcze zbyt "młody". Póki co KOMPLETNIE nie widzi mi się robienie z głównej bohaterki kręcącej tyłkiem lasi. W sumie czekam głównie ze względu na Tennanta i jego wątek (plus ewentualny powrót Murdocka), bo każdy kolejny materiał promocyjny utwierdza mnie w przekonaniu że postać Jessici została przez twórców zjebana :D

Odpowiedz
Jarod - ale kobiety tak chodzą :(. Nie widzę tu jakieś nienaturalnego kręcenia.

Odpowiedz
(08-10-2015, 12:26)jarod napisał(a): bo każdy kolejny materiał promocyjny utwierdza mnie w przekonaniu że postać Jessici została przez twórców zjebana :D
Mimo tego, że zaproponowales do roli typiare o urodzie super-modelki, spytam: w jaki sposob zjebana? ;)

Odpowiedz
Kolejny! Zajebiste są te teaserki <3

Odpowiedz
Ostatni teaser niby fajny bo Tennant, ale ostatnie ujęcie to tandeta straszna :D

Crov: boję się że zrobią z głównej bohaterki jakąś cool laskę która bez problemu sobie lata i napierdala przeciwników a o to jednak w komiksie nie chodziło. Może się mylę, z przyjemnością odszczekam jakby co. I odczep się od Shahi:

W takiej stylówie spoko by pasowała, tylko musiałaby mniej kozaczyć.

Odpowiedz
To boisz sie, czy juz widzisz, ze zjebali? ;) Ja nie widze niczego, co by to sugerowało. W komiksie Jessica jak najbardziej potrafiła komuś przywalić, gdy musiała.

A ta Shahi jest śliczna - wyglada jak normalna ładna laska, która dorabia jako modelka. Nie wiem w jaki sposob pasuje. :P Ritter też jest imo zbyt ładna na Jessice, ale chociaż ma nietypową urodę, a na ostatnim teaserze wyglada na zmęczoną i niesympatyczną, więc super.

Odpowiedz
Będą momenty!

Odpowiedz
Ciekawe. Choc szczerze bardziej mnie ciekawi sam kontekst seksu. Z opisu wynika, ze "dżesika jest in kontrol of her seksuality", co moze być tylko pierdololo, bo w Internecie kroluje feminizm i trzeba podkreslic, ze to nie tylko bzykanko dla podjarki 13-latka, ale w komiksie seks u Jessicki był zwykle zwieńczeniem alkoholowej libacji i/albo chęcią odreagowania, a nie czymś szczegolnie zdrowym i byciem "in control of her sexuality". No nic, zobaczymy.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon