Jessica Jones (Netflix)
Jak podaje oficjalny fan page serialu, już w piątek dostaniemy trailer.

Oficjalny plakat:

[Obrazek: jessica-jones-netflix-poster.jpg]

Odpowiedz
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Super-spoko

Widac, ze sa akcje i dialogi wprost wyjęte z komiksu. Po prostu chyba odpuszczą (pewnie poki co) poboczne sprawy i calosc bedzie sie krecila wokół Purple Mana i wątków z nim powiązanych. To dobrze, bo to znaczy, ze w nastepnych sezonach moga opowiedziec historie z komiksow zaadaptowane do swiata MCU.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Widzę, że link u Crova nie działa więc wrzucam jeszcze raz:

Odpowiedz
Strasznie fajnie to wygląda, cieszy mnie też że - niedostatecznie doceniana mam wrażenie - Krysten Ritter dostała taką szansę na pokazanie swojego talentu.

Odpowiedz
(23-10-2015, 16:14)majter napisał(a): No właśnie nie byłbym taki pewien, czy wątek Kilgrave'a będzie jedynym w serialu.
Nie no, na pewno nie jedynym, ale pewnie głównym. Obstawiam, że rozbudują go i dodadzą jakieś poboczne sprawy dla Jessicki, ale odnosze wrazenie, ze nie beda sie starali specjalnie adaptować pozostałych historii z serii Alias. A wlasciwie mam taka nadzieje, bo wolalbym wlasnie jakby skupili sie na Purple Manie, dodali coś od siebie, a reszte adaptacji zostawili na potem.

Odpowiedz
OK. Jaram siem.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Masz szczescie. :P

Swoja droga, jak juz wspominalem wczesniej, ale zwiastun tylko to potwierdzil - podoba mi sie zmeczona twarz Ritter.

Odpowiedz
Fajnie się zapowiada akcja na posterunku. W sumie jak się zastanowić, niewykluczone, ze twórcy komiksowego Alias przy tworzeniu Killgrave'a inspirowali się (anty)bohaterem dwóch napisanych przez Gilligana odcinków XF, (Pusher i coś tam jeszcze, ale tylko Pusher warty uwagi i rewelacyjny), polecam przed seansem Jessici nadrobić jako przystawkę.

Odpowiedz
Jezeli juz to na odwrot, bo Purple Man ma już ponad 50 lat. :)

Odpowiedz
Swoją drogą, chodzą plotki, że Marvel/Netlix zamiast zrobić Iron Fista, nakręcą sezon Punishera ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
E tam. Zrobia to i to. Za duzo hajsu trzepia, zeby sobie nie pozwolic ;)

Odpowiedz
@Crov
Spoko, nie wiedziałem. Niby było coś o tym że typ był przeciwnikiem Daredevila który kilka razy spuścił mu solidny wpierdol (btw nie wiesz może dlaczego na Diaboła te jego "moce" nie działały?), ale sądziłem że to kolejna postać obok Jessici wyciągnięta z kapelusza i udająca że funkcjonowała cały czas. Ale Pushera warto obejrzeć i tak :)

Odpowiedz
Dobry bryk przed serialem, ale tylko dla tych, których nie przerażają potencjalne spoilery i którym nie chce się czytać komiksów (jarod zaraz zmyje mi głowę ;--). W ogóle świetny i rzeczyowy kanał gościa, który się zna i wie o czym mówi:

jarod napisał(a):OK. Jaram siem.

Po zwiastunie i powyższym materiale - ja też! :--)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
(23-10-2015, 22:24)Crov napisał(a): E tam. Zrobia to i to. Za duzo hajsu trzepia, zeby sobie nie pozwolic ;)

Trochę mnie martwi ta cisza wokół Iron Fist.

Odpowiedz
Nie ma co się martwić, do Iron Fista jeszcze dwa lata przynajmniej. Przecież nawet Luke Cage jest poki co zaplanowany na 2017 rok, a i o nim dopiero ostatnio zaczely pojawiac sie informacje.

@Bezcelowy,

zamiast ogladac takie filmiki z wideo nagranym w toalecie, lepiej zdecydowanie siegnac po komiks. Jest za dobry, by marnowac sobie przyjemnosc z pierwszego czytania takimi opisami. Jak dla mnie to TOP 5 komiksów Marvela ever i pewnie spokojnie w TOP 20 komiksów ever.

Odpowiedz
Skąd info, że Luke Cage wyjdzie w 2017 roku? Przecież już zaczęli go kręcić i powinni się wyrobić na 2016.

Odpowiedz
Sorry, gdzieś widzialem, ze 2017. Wiki podaje, ze 2016. Moze przeczytalem, ze Iron Fist bedzie w 2017 i to ma sens, bo Netflix chce dwie serie Marvela rocznie poki co, wiec w 2016 bedzie DD2 i Luke Cage, a Iron Fista nakreca pewnie jakos w polowie przyszlego roku.

Odpowiedz
Crov napisał(a):@Bezcelowy,

zamiast ogladac takie filmiki z wideo nagranym w toalecie, lepiej zdecydowanie siegnac po komiks. Jest za dobry, by marnowac sobie przyjemnosc z pierwszego czytania takimi opisami. Jak dla mnie to TOP 5 komiksów Marvela ever i pewnie spokojnie w TOP 20 komiksów ever.

Nie, no po komiks z pewnością sięgnę, tylko muszę się w końcu zaopatrzyć w jakiś tablet. Testowałem ostatnio na komórce usługę Marvel Unlimited (takie Spotify / Netflix, tylko z elektronicznymi komiksami) i cholernie mi się to podobało (aplikacja rewelacyjna jest - można czytać kadr po kadrze). Tylko, że mimo iż da się czytać na smartfonie to jednak do pełnego cieszenia się wizualiami potrzeba większego urządzenia.
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
(23-10-2015, 23:08)jarod napisał(a): (btw nie wiesz może dlaczego na Diaboła te jego "moce" nie działały?)

Komiks "Daredevil - Żółty" wyjaśnia dlaczego. Polecam przeczytać, dobra rzecz, nie tylko dla wyjaśnienia tej kwestii niemocy Purple Mana. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon