Jessica Jones (Netflix)
Stężenie miesiączek prawdopodobnie przekroczy znacznie tolerowany przeze mnie poziom i daruję sobie ten 2 sezon.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Rozpoczęły sie lub niedługo zaczną zdjecia do 2 sezonu. Więc JJ powróci wraz z DD z rok, super bo na razie to moje dwa ulubione seriale Netflixa.

Odpowiedz
W sumie to oboje powrócą już w Defendersach w sierpniu :)
Ciekawe czy Luke Cage także powróci w 2. serii JJ.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Pierwszą połowę sezonu obejrzałem w listopadzie, a drugą wczoraj. Nierówny jest ten serial. Pierwszy odcinek i jego finał ogromnie mnie podjarały, ale potem dzieje się tyle niepotrzebnych i zbędnych rzeczy, że robi się po prostu nudno. Sceny z Lukiem Cage'm, Trish i tym policjantem, Trinity to jedna wielka nuda. Jest tu wiele wątków i tyle wkurwiających postaci (Trinity, policjant blondyny, ruda sąsiadka), że aż chce od nich odpocząć i widzieć tylko Jessice i Kilgrave'a. Ritter jest rewelacyjna jako Jessica, bo jest taka prawdziwa w tym całym swoim wyjebaniu na świat, nie da się jej nie lubić. Kilgrave nie tylko świetna postać ale i przeciwnik. Najlepsze jest to jego: "Ale ja nigdy nikogo nie zabiłem", ale innym kazał to robić w taki sposób, że czasami szczena opadała. Jego koniec za to już nie był tak satysfakcjonujący. Druga połowa sezonu jest lepsza niż pierwsza, bo odcinki 7-11 są naprawdę bardzo dobre, a przede wszystkim ciągle się coś dzieje. Dwa ostatnie odcinki to już niestety powrót do formy i oglądałem je już z telefonem w ręku. 13 odcinków to za dużo. Po epizodzie Cage'a tutaj nie mam ochoty zobaczyć jego solowego występu. 6.5/10.

Odpowiedz
Żałuj. Według mnie serial dużo fajniejszy od JJ.

Odpowiedz
Czeka na mnie jeszcze drugi sezon "Daredevila", a tak to czekam jeszcze na Punishera i na "The Defenders", który zadecyduje o obejrzeniu LC i IF.

Odpowiedz
A nie uważasz, że trochę bez sensu oglądać kontynuację tych seriali przed ich obejrzeniem?

Odpowiedz
Wątpię, żeby nieznajomość tych dwóch seriali miała jakiś znaczący wpływ na oglądanie Defendersów. Wolę nie podejmować ryzyka i nie stracić 13-u godzin na serial, który może być znowu 6/10.

Odpowiedz
No jak tam sobie chcesz, ale Defenders mają być bezpośrednim sequelem wszystkich czterech seriali, ale... jak tam sobie chcesz ;).

Odpowiedz
Wątpisz, że kontynuacja serialu nie będzie miała powiązań z serialem który kontynuuje? WTF? :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Nie oglądałbym wtedy drugiego sezonu LC i drugiego sezonu IF, ale "The Defenders", który zawiera te dwie postaci, ale w tym jest jeszcze Daredevil i Jessica, których historie będę już znał. Połowa składu mi wystarczy.

Odpowiedz
Cytując Phila "jak tam sobie chcesz". Ale jak dla mnie, to bez sensu takie podejście.

Odpowiedz
Kilgrave wraca. Czyli sensownych pomysłów na fabułę drugiego sezonu brak.

http://www.filmweb.pl/news/Nowe+zdj%C4%99cia+z+%22Jessiki+Jones+2%22+zdradzaj%C4%85%2C+jak+powr%C3%B3ci+Kilgrave-124505
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Odpowiedz
Pojawił się trailer 2 sezonu. Oby ta fioletowa poświata na końcu to był efekt pijackich halucynacji, inaczej zieww...

Odpowiedz
Ja chyba jednak nie lubię tych seriali. Pierwszy sezon niby mi się podobał ale nie dałem rady skończyć tego trailera, tak bardzo ta postać jest mi obojętna.

Odpowiedz
A to nie było gdzieś już potwierdzone, że Killgrave będzie jej siedział w głowie? Motyw oklepany, ale kurde, Tennant mocno ciągnął ten serial, no i to jeden z lepszych złolców w MCU.
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Mnie zeszło ciśnienie po okrutnie średnich Defendersach. Punishera może kiedyś obejrzę, bo usłyszałem kilka pochlebnych opinii, ale na nową Jessikę szanse są słabe.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Jakiś bezrobotny oglądał już nowy sezon? Pytam bo nie wiem czy warto wykupić miesiąc i żyć o sucharkach czy mieć na chleb z masłem... ;)

Odpowiedz
Obejrzałem pierwszy odcinek- zieeew.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon