Joker (reż. Todd Phillips)
Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Warner Bros. Pictures będzie robiło film o genezie Jokera.

Jednym z producentów ma być Martin Scorsese, a film ma czerpać sporo z kina gangsterskiego, które tworzył Marty.

Dzisiaj pojawiła sie ciekawa informacja, jakoby WB chciało, aby w rolę główną wcielił się Leoś. Sam tego jakoś nie widzę, ale z drugiej strony zobaczyć go w takiej roli byłoby czymś niezwykle intrygującym.

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/leonardo-dicaprio-joker-movie-warner-bros-wants-actor-role-1034392

Kilka dni temu pojawiła się też informacja, że Steven Ogg jest jednym z kandydatów do tej roli. To by mi się w sumie podobało!

[Obrazek: V1VQxy7.jpg]

Odpowiedz
Niech oni sobie dadzą spokój i porządnie Mad Love zekranizują

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/batman/the-joker-standalone-movie-script-is-reportedly-almost-complete-could-shoot-as-early-as-next-year-a153980

Jak dobrze pójdzie do zdjęcia ruszą w 2018 roku

Odpowiedz
Leo byłby świetnym wyborem. I fajna kolekcja Jokerów: Nicholson, Ledger, DiCaprio. Dla mnie bomba. O serialowym i Jaredzie nie wspominam, bo to jakby inna bajka.

Odpowiedz
Ja to mam wrażenie, że nazwisko Di Caprio tam się pojawiło przypadkiem i to tylko ze względu na to, że Scorsese jest producentem.

Bo to się nie bardzo klei. Robią origin-story Jokera i chcą aktora po 40?

Przy obecnym boomie na "To", to ja bym się bardziej spodziewał, że młodego Skarsgårda w to wrzucą.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 (?)

Odpowiedz
Tzn, ja to nie spodziewam się historii o młodym Jokerze :) tylko raczej wzrost znaczenia w przestępczym półświatku i przemiana w kompletnego świra. A Leo może tu świetnie pokazać. Poza tym on wiecznie wygląda jak chłopaczek.

Odpowiedz
Leo w ogóle nie ma fizjonomii Jokera. Tutaj potrzeba kogoś o urodzie Ledgera, Leto czy Brody'ego.

Nicholson też nie miał, ale wiadomo, był świetny.

Odpowiedz
A Ledger miał? Akurat uważam, że Nicholson miał fizjonomię Jokera :)

Odpowiedz
DiCaprio w życiu nie wystąpi w roli Jokera w filmie Todda Philipsa

Odpowiedz
Po obejrzeniu "Uciekaj" moim kandydatem na nową inkarnacje Jokera stał się Caleb Landry Jones. Ma w sobie bowiem coś niepokojącego i uważam, że poradziłby sobie doskonale!

[Obrazek: C6IongOU4AAkhVO.jpg]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Moi ulubieni rezyserzy
Top 3 2017
Blade Runner 2049
A Ghost Story
Dunkierka

Odpowiedz
Joker będzie czarny. Zobaczycie. Tak samo jak nowy Wolverine.

Odpowiedz
(21-09-2017, 13:13)Phil napisał(a): Leo w ogóle nie ma fizjonomii Jokera. 

Co to kurna znaczy "fizjonomia Jokera"?

Nawet The Rock mógłby nim być, gdyby reżyser miał taki pomysł na niego... 
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
No tak, zombie, Jessica Alba też, gdyby reżyser miał taki pomysł, ale nie zmienia to faktu, że komiksowy Joker to raczej szczupły, wysoki facet o podłużnej twarzy.

Odpowiedz
Tak jak Ledger? :) A Steve Ogg to mógłby Trevora zagrać (GTA) :)

Odpowiedz
Z mordy to by mi Bradley Cooper pasował, ale nie wiem czy by rolę udźwignął.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Lolz.

Z tego co Phil napisał, to żaden aktor odtwarzający Jokera nie miał jego 100% "fizjonomii".

Btw. Jak dla mnie to mogłaby go grać nawet Oprah Winfrey (miałem dać Tilda Swinton, ale to przecież by było zbyt oczywiste) :)
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016

Odpowiedz
[Obrazek: s18.jpg]

[Obrazek: bc4194326d1e814ec7740ecb26f644fb--famous...people.jpg]

[Obrazek: jared-leto-blade-runner-2_bs12.jpg]

[Obrazek: leonardo-dicaprio-big-spoon.png]

A teraz zadanie za 3 punkty - połączcie ich w pary.

Odpowiedz
(21-09-2017, 13:44)Bradesinarus napisał(a): Po obejrzeniu "Uciekaj" moim kandydatem na nową inkarnacje Jokera stał się Caleb Landry Jones. Ma w sobie bowiem coś niepokojącego i uważam, że poradziłby sobie doskonale!

[Obrazek: C6IongOU4AAkhVO.jpg]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Po prostu wyglada jak mlody Ledger i chyba o to tutaj chodzi.
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
No chyba średnio właśnie, przede wszystkim ma brzydszą, mniej symetryczną twarz, przez co znacznie ciekawszą.
No i wystarczy obejrzeć jakikolwiek film z nim, żeby wiedzieć co autor miał na myśli, bo jednak facet już w tym momencie jest lekko zaszufladkowany. Jestem bardzo za. 
Jego ostatnia scena w 3 sezonie Twin Peaks - taki Joker to byłoby coś. 

Albo tutaj, takiego Jokera właśnie sobie wyobrażam - narwany, nieobliczalny, momentami wręcz śmieszny w swojej podniecie i agresji.

- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Skarsgard...klowna jednego dobrego już zagrał.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości