Jurassic Park
Były - Lost World, JPIII i "Wyprawa do wnętrza Ziemi".
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Gieferg, mam coś dla Ciebie ;)
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Ciekawostka: Wszystkie sceny z trailera pochodzą z pierwszej godziny filmu.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Uuuuu, trzymają w tajemnicy trzeci akt! Cóż tam może się dziać?!

(08-12-2017, 20:12)Gieferg napisał(a): I jak dotąd nie było żadnego dobrego pomysłu na film o dinozaurach poza parkiem z dinozaurami.
Takiego na film z działającym parkiem też nie :)

Odpowiedz
Wystarczająco dobry żeby utrzymać 8/10 po pięciu seansach w ciągu dwóch lat. O wejściu na podium w światowym BO nie wspominając :P
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Ta, bo o sukcesie kasowym decyduje poziom filmu. OK.

PS. Jurassic World to ścierwo. Każda okazja żeby o tym przypomnieć jest dobra.

PS2. Nie mogę zdzierżyć ryja Pratta w tym trailerze, niesamowicie działa mi ostatnio na nerwy.

Odpowiedz
Powiedziałbym coś o poziomie filmów, znajdujących się w pierwszej piątce BO ale Force Awakens mi psuje całą koncepcję :>
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
W drugiej piątce więcej tytułów ją psuje :]

Odpowiedz
(08-12-2017, 15:33)Arahan napisał(a): "Gdy pojawiają się na niestabilnej wyspie, która zaczyna spływać lawą, natrafiają na trop wielkiego spisku, mogącego przywrócić naszą planetę do niebezpiecznego porządku, jakiego nie widziano od czasów prehistorycznych."

Chyba Dan Brown to pisał.

Będzie maszyna powodująca zwiększoną aktywność sejsmiczną i wybuchy wulkanów, apokalipsa panie! Dinozaury będą znowu rządzić światem!
qwertyp, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Aug 2014.

Odpowiedz
Pozytywnie nastrojony zwiastunem nowej części postanowiłem odświeżyć Jurassic World, który akurat jest w ofercie Netfliksa. Wytrzymałem 40 minut. Nie chodzi o to, że to jest jakiś wyjątkowy poziom żenady, ale całość jest tak miałka, nieangażująca, pozbawiona pasji i wypełniona kartonowymi postaciami, że pomyślałem "hej, po co mam marnować na to jeszcze 80 minut życia?". Nigdy więcej.

Odpowiedz
W trakcie Piratów, na TVNie, puścili jedną z zapowiedzi trailera JW:FK po polsku (w sensie wyskakujące nagłówki były po polsku). Jeszcze nigdy nie widziałem u nas takiej reklamy filmu na tyle przed premierą! :D

Odpowiedz
A te ujęcia na tej polanie (z biegnącymi zwierzakami) wyglądają kiepsko. OD razu przypomina się najgorsza scena JW.

Gdzie te czasy, gdy w LW polowanie na polanie wyglądało... pięknie i rzeczywiście.

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jurassic World - pierwszy seans (nie bić;)) i to jeszcze z okazji wypuszczenia tego na Netflixa ;) Cóż, nie bolało mnie to tak jak innych, ma nawet kilka przyjemnych momentów. Rozumiem opinie krytyczne, bo mi np. strasznie dobijał idiotyzm wszystkich bohaterów (poza Prattem). Druga sprawa, to jak na tego typu atrakcję park okazuje się ŻAŁOŚNIE zabezpieczony. Kiedy I-Rex ucieka i szuka go wyspecjalizowana ponoć grupa komando z ACU to ci biorą ze sobą kijaszki z prądem. To tak, jakby na wojnę z czołgami wypuścić kury. Rozumiem, że trzeba chronić "atrakcję", ale z drugiej strony posyłanie 10 niedozbrojonych ludzi to jest po prostu żart. 

Mimo wszystko całkiem przyjemnie się to oglądało, przede wszystkim ten film nawet dobrze wygląda i ma żywe kolory (co dla blockbusterów nie jest normą już dzisiaj...), kilka fan-serwisów robi robotę. Pratt ze scenariuszowej kliszy wykręca całkiem fajnego ex-marine, a dzieciaki irytują tylko momentami.

6/10

BTW. Komuś przeszkadzały hologramy w parku... No kurde, widać kto był na wycieczce w muzeum ostatni raz 20 lat temu :) 
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
A - ale oni mieli chyba zwykłą broń tylko nie mieli jej używać.
B - komuś tam nie przeszkadzały hologramy a sens hologramów kiedy za rogiem są żywe wersje.

C - co do dzieciaków to CIĄGLE nie rozumiem tego przymulonego typa, który raz gapi ryja w zdjęcie swojej dziewczyny, żeby za chwilę lookać za innymi.

Odpowiedz
A - nie mieli broni palnej. EDIT poprawka, dwóch miało jakies shotguny.... Pełna profeska :)

B - sens jest taki sam jak w muzeum przy eksponatach masz multimedialne tablice z opisami. No i nie było to tuż za rogiem bo gatunki z hologramów wymagały jednak transportu x km w głąb wyspy.

C - nie byłeś nigdy nastolatkiem z erekcją? :) koleś tej swojej laski za bardzo nie kochał i tak. A na wyjeździe to każdy gapi się na inne.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości