Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Justice League (2017)
W czasach gdy ożywamy zmarłych aktorów, odmładamy/postarzamy o kilka dekad przy pomocy CGI i wyglada to dobrze, a czasami bardzo dobrze odjebać taką maniane z samym wąsem... Jak?!

Odpowiedz
Niepojęte.

I to nie był sam wąs. Cavill nosi jeszcze lekki, 3mm zarost.

Czekam na jakiś wyciek fotki Cavill sprzed CGI-korekty. Od razu ląduje jako awatar. XD

Odpowiedz
Wiecie że w jeden weekend The Last Jedi zarobił w USA trochę więcej niż Justice League w miesiąc? :)

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Przywraca mi to wiarę w Galaktykę ;]
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_p1f1p02eTc1w9n0obo1_540.png]
[Obrazek: tumblr_p1f1p02eTc1w9n0obo2_540.png]

ciężko mi się skupić jak widzę Momoę, ale to chyba inna kurtka jest lol

Odpowiedz
Lol, to wygląda, jakby ktoś obniżył jakość grafiki w grze komputerowej. :D
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Bardzo trafne porównanie :)

Odpowiedz
http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=dcfilm1117.htm

Na koncie filmu marne 647 mln, wkrótce zakończy swój kinowy żywot.

Niech o skali klęski świadczy to, że prawdopodobnie nie przegoni... Doktora Strange'a :D

Odpowiedz
Chciałem to obejrzeć drugi raz ale wytrzymałem do sceny w tym muzeum, czy czymś.
Nie mam ochoty więcej a takie BvS widziałem w całości ze 3 razy a fragmentami (jak leciał w TV) to z 5 czy 6.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Można wiedzieć gdzie i kiedy w TV leciał BvS?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Na arabskich (czy raczej perskich, armeńskich - cholera wie, ciężko rozszyfrować) stacjach ;)
Często puszczają nowości zaraz po premierze ripa w sieci ;)

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Podobno ma być dłuższa o 15 minut wersja rozszerzona, ale na razie to nic oficjalnego.

---

Tymczasem przed Warnerem trwa protest w sprawie wypuszczenia wersji Snydera. Przyszło 13 tysięcy fanów. A nie, wróć, trzynastu.

https://www.comicbookmovie.com/justice_league/you-wont-believe-how-many-protesters-gathered-outside-warner-bros-demanding-a-justice-league-directors-cut-a156827

Odpowiedz
Czyli gówno-wersja. 15 - wsadzą te kilka scen, które wyleciały (które niby dopracowywali pod względem FX już po premierze filmu). Nic tego filmu i tak nie uratuje. Jest kiepski pod każdym niemal względem.

Odpowiedz
Wszyscy idą / stoją tylko Cyborg jako jedyny... yyy... co to miało być? :)

[Obrazek: eI2YZ4f.jpg]

Odpowiedz
Strzela fotkę jakiemuś widoczkowi :).

Odpowiedz
"More lifelike colors" <- LOL... :D
NO DEAL!

Odpowiedz
Nie wiem na ile to prawda ale ma być na płycie AŻ JEDNA dodatkowa scena. Kpina.

Odpowiedz
Czy tylko ja te 2 miesiące po premierze już kompletnie nie pamiętam o tym filmie? Od momentu mojego ostatniego posta z wrażeniami nawet razu o nim nie myślałem (nie licząc wypłakiwania przez chwilę braku wersji reżyserskiej), trudno mi przypomnieć sobie jakąś konkretną scenę i nie mam żadnej ochoty na powtórkę. To nawet po BvS i SS tak nie miałem bo w tym pierwszym przypadku dwa miesiące po premierze nadal dyskutowałem z ludźmi o tym i były sceny które chciałem zobaczyć ponownie już i teraz. A o JL czasem zapominam, że powstała :/

Odpowiedz
(19-01-2018, 01:11)Super8 napisał(a): "More lifelike colors" <- LOL... :D

Z czego to LOL? Z twojej niekumatości?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(19-01-2018, 10:26)Kuba napisał(a): ...trudno mi przypomnieć sobie jakąś konkretną scenę i nie mam żadnej ochoty na powtórkę.

Mam 2 ulubione, w sensie jedyne do jakich bym wracał - wykopywanie z grobu i to jak ich pierze przy pomniku. Reszta do kosza

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon