Justice League (2017)
No może, dla mnie zwiastun jak nie tam to w marcu się pojawi, takie przeczucie, szkoda, że nie pokazują przy okazji tych zdjątek np. Themysciry czy Atlantydy tylko ciągle Flying Flexa (Snyder się nim chyba jara), doceniam, że jeszcze jakoś się mega nie reklamują, ale jednak.....mam nadzieje, że plakaty z pojedyńczymi bohaterami beda fajne to sobie kupię. Takim bym nie pogardził:

[Obrazek: C2KmlyNXEAEfU6F.jpg]

Odpowiedz
Sorry, ale Batman wygląda tu idiotycznie. Aż mi się przypomniał wywiad z Keatonem z 1992 (od 5:41):

I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
(15-01-2017, 12:37)Kuba napisał(a): No może, dla mnie zwiastun jak nie tam to w marcu się pojawi, takie przeczucie, szkoda, że nie pokazują przy okazji tych zdjątek np. Themysciry czy Atlantydy tylko ciągle Flying Flexa (Snyder się nim chyba jara), doceniam, że jeszcze jakoś się mega nie reklamują, ale jednak.....mam nadzieje, że plakaty z pojedyńczymi bohaterami beda fajne to sobie kupię. Takim bym nie pogardził:

Plakaty z postaciami z JL to pole do tworzenia wspaniałej galerii, a pewnie skończy się jak przy BvS, gdzie Batman na plakacie wyglądał jak człowiek-żuk. :P

Trailer zapewne w kolejnym "sezonie trailerowym", czyli w kwietniu, żeby wystartować w kinach wraz otwarciem sezonu letniego w USA (ten otwierają GotG2 w pierwszy weekend maja).
Czy wszystkie newsy związane z DC Extended Universe muszą zapowiadać taką ch#*nię?! :(

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon