Justice League (2017)
Mina Amy sugeruje, że zapomniała kupić jajka, a nie spotkanie ze zmarłym ukochanym. ;)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Pewnie ze sceny w której widok przelatującego Cyborga przypomni jej o El-Kalu :) Rany, gdzie oni tam jeszcze zmieszczą Man of Steel 3... Mam nadzieję, że jedynie początek jakoś przedstawi w skrócie świat po Supermanie, w tym cierpienia Lane, bo potem naprawdę nie widzę miejsca dla tego wątku. Owszem, Clark na sto procent wróci na finałową bitwę, ale wpływ tego wydarzenia na Lois powinien zostać pokazany dopiero w kolejnej części Man Of Steel.

Odpowiedz
Cytat:Nie do końca rozumiem, tej krytyki kostiumu w TDK? Nawet jak chudy, to jednak długie uszy sprawiają, że ta postać jawi się potężna.

Nie wiem z której strony Baleman z TDK/TDKR wyglądał poteżnie (nie licząc pierwszej akcji w TDK ofkozz).
I love the smell of napalm in the morning.

Odpowiedz
Lawrence'owi się chyba "wysoki" pomyliło z "potężny". Innego wyjaśnienia nie widzę.

Odpowiedz
[Obrazek: 17498783_1423434614373989_16601300019488...e=596A34DA]

Jakoś tak... dziwnie?
The Phantom Menace - 6/10 | Attack of the Clones - 4/10 | Revenge of the Sith - 8/10 | Star Wars - 10/10 | The Empire Strikes Back - 11/10 | Return of the Jedi - 9/10
The Force Awakens - 10/10

Odpowiedz
Dziwnie bo przez zmianę J na L powstaje wielka dziura pośrodku a to L na pierwszy rzut oka jest w ogóle niezauważalne.

Odpowiedz
Słusznie. Mogli zrobić Justice League: Liga Sprawiedliwych.

Odpowiedz
http://www.slashfilm.com/zack-snyder-superman-in-justice-league/

W Justice League powróci Superman. Dzięki, Zack, nikt się tego nie spodziewał.

Odpowiedz
Najbardziej bekowy z tego jest ten filmik:

:D:D:D
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
(27-03-2017, 21:06)und3r napisał(a): Słusznie. Mogli zrobić Justice League: Liga Sprawiedliwych.

Koniecznie.

Agh. Jak ja nie znoszę takich rozwiązań.
The Phantom Menace - 6/10 | Attack of the Clones - 4/10 | Revenge of the Sith - 8/10 | Star Wars - 10/10 | The Empire Strikes Back - 11/10 | Return of the Jedi - 9/10

Odpowiedz
No to:

Justice League: Początek

Albo czekaj, lepiej:

Justice League: Zjednoczeni

Odpowiedz
Albo "Justice League". Avengers nie tłumaczyli na "Mścicieli", to też mogli zostawić w oryginale.

Polski plakat wygląda dziwnie, zbyt pusto w tle. :P
Czy wszystkie newsy związane z DC Extended Universe muszą zapowiadać taką ch#*nię?! :(

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
Kompozycja na polskim plakacie kompletnie się posypała. Nie żeby oryginalny był dobry, ale jednak lepszy. Co do tytuły, to też byłbym za zostawieniem po prostu "Justice League". Tak jak Juby pisze - "Avengers" działa bez problemu. Ostatnio zresztą zupełnie nie kumam logiki polskich dystrybutorów, bo zostawiają w oryginale przecież bezproblemowe tytuły jak "Life" czy "Gold", a pakują się w jakieś zupełnie od czapy "Zło we mnie" i "Azyl". Absurdy
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
"Awendżers" każdy głupi Ci wypowie, a przy "Justice League" przeciętny Kowalski będzie miał problem podczas kupowaniu biletu.

Odpowiedz
Skoro janusze nie mają problemu z "league" (pattz: premier league) to i z "justice" nie powinni. Reszta osób zainteresowanych filmem tym bardziej :)

Odpowiedz
No ale Liga Sprawiedliwości to nie jest zły tytuł. Tylko plakat niezręcznie wyszedł.

Odpowiedz
Poza tym, w Polsce JL od lat znane jest jako Liga Sprawiedliwości (ewentualnie 'L Sprawiedliwych'), więc nie widze nic złego w takim tytule. Duża część polskich widzów najbardziej kojarzy tą ekipę z kreskówki z CN i filmów animowanych, więc myślę, że ten tytuł jest ok. Mogło być gorzej (patrz "Wojna bohaterów").
Co do plakatu JL- jeden ch*j, zarówno oryginalne amerykańskie plakaty jak i te polskie są do bani. Chyba wszystkie materiały promocyjne do tego filmu są słabe.

Cytat:Słusznie. Mogli zrobić Justice League: Liga Sprawiedliwych.
To by dopiero było słabe ;o
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Mogliby po prostu nie robić premiery w Polsce i byłby spokój.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
To ja tylko doprecyzuję, bo chyba muszę, że wszystkie te tytuły jakie wymieniłem wyżej były podszyte nutą sarkazmu:) Serio "Justice League: Początek" nie było wystarczającą wskazówką?;)

Odpowiedz
Nie przy obecnym stanie polskiej dystrybucji :P
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon