Justice League (2017)
Lawrence napisał(a):I oczywiście można polemizować, ale łatwiej jest obrażać.

Mam nadzieję, że - jak już dożyjesz późnej starości (żeby nie było to zrozumiane na opak) - to zdanie pojawi się na twoim nagrobku :).
 It's too bad she won't live! But then again, who does?

Odpowiedz
Cóż. Przynajmniej Elfman nie powinien narzekać teraz na komponowanie pod "temp music"
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
https://twitter.com/DCEUniverse/status/876876798696587265/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fmovieweb.com%2Fjustice-league-movie-poster-superman-comic-con-trailer%2F

Superman na plakacie i nowy zwiastun w lipcu!
 It's too bad she won't live! But then again, who does?

Odpowiedz
Plakat jest zajebisty :D Trailer był oczywisty.

Odpowiedz
Skoro Supek pojawia sie na plakacie oczywiste jest jego pojawienie sie w trailerze.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(20-06-2017, 13:08)Kuba napisał(a): Plakat jest zajebisty :D

Tragiczny, najgorszy z dotychczasowych. W dodatku to chyba fan-art, bo nie wierzę, że nikt z WB nie zauważył, że ten Superman wystąpił już na innym plakacie, ponad rok temu.

[Obrazek: DCtKyGcWAAIp9kt.jpg:large]
[Obrazek: ksuaypn.jpg]

Nie wiem na cholerę kolejny trailer już lipcu, na 4 miesiące przed premierą, ale jak widać WB nadal nie wie co robi z tym filmem. A może wiedzą? I trailer będzie wyglądał jak "Wonder Woman and friends", bo to przy obecnym hajpie na WW na pewno by filmowi pomogło.
Transformers - based on HASBRO'S Transformers Action Figures!

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
No tak bo materiały na Comic Conie z najbliższego filmu to jakaś niespodzianka. Rok temu był Thor Ragnarok i sporo rzeczy z niego (ale nie trafiły do neta). Od razu się nastaw, coś o Aquamanie też będzie.
Pierwsze wideo z WW pojawiło się około premiery BvS, nie wpłynęło to źle na film.

Odpowiedz
Zdziwiłbym się, gdyby na Comic-Conie i w okresie letnim z niczym się pojawili. Toż muszą jakoś ten projekt reklamować, patrząc co się wokół niego dzieje.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Patrzę na ten plakat i zastanawia mnie jedno, kiedy Andrew Garfield dostał rolę Supermana? :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Na tym forum, coś każdy się z Andrew Garfieldem kojarzy. Teraz Cavill, a wcześniej Crovowi Anne Hathaway się z Garfieldem kojarzyła.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Einhorn to Finkle. Finkle to Enihorn. Hathaway to Garfield...
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Corn, You made my damy :)
Renton - "And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?"

Odpowiedz
Opis kolejnego zwiastuna i wątku z Supciem:

Źródło Hatak za The Wrap
Renton - "And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?"

Odpowiedz
WOW. Myślałem, że kampania BvS czegoś ich nauczyła, w końcu w trailerach WW (których było aż pięć) nie zdradzono wyglądu Aresa ani praktycznie niczego z finałowej akcji. Tymczasem na 4-miesiące przed premierą JL robią dokładnie to samo co w grudniu 2015 - tam zdradzili Doomsdaya i wejście Wonder Woman, tutaj Steppenwolfa i wejście Supermana.

Nie wiem czy jest sens to oglądać. Trailer, który spoileruje prawie wszystko, w dodatku w momencie gdy trwają intensywne dokrętki, więc film może wyglądać zupełnie inaczej. Czy owe źródło podało, czy obowiązkowo trailerowi towarzyszy cover jakiegoś rockowego kawałka w tle?
Transformers - based on HASBRO'S Transformers Action Figures!

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
Osobiście mam nadzieje, że
@Juby na szczęście NIKT nie karze ci oglądać trailera!

Odpowiedz
(20-06-2017, 15:48)Juby napisał(a):W dodatku to chyba fan-art, bo nie wierzę

Kurczę, zamiast pisać żale i wklejać plakaty wykorzystałbyś to 5-10 sekund w google na coś bardziej pożyteczniejszego i sprawdził czy to na pewno fan-art. Podpowiem Ci - tak, ten plakat z JL i Supermanem to fan-art.

( 6 godzin(y) temu)Juby napisał(a): Czy owe źródło podało, czy obowiązkowo trailerowi towarzyszy cover jakiegoś rockowego kawałka w tle?

Thunderstruck AC/DC. Z tym, że opis to podobno fake.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"ZOOTOPIA" - MotY 2016

Odpowiedz
( 7 godzin(y) temu)Arahan napisał(a): Opis kolejnego zwiastuna i wątku z Supciem:

Jednak nie mogli nie przepuścić okazji, żeby tak go pokazać. I w sumie to dobrze. Fajnie kiedy filmy są choć częściowo wierne komiksom.

( 6 godzin(y) temu)Juby napisał(a): WOW. Myślałem, że kampania BvS czegoś ich nauczyła

Ciebie nie nauczyła NICZEGO. Zaczynają się znowu kolejne miesiące jęczenia na zwiastuny?

( 6 godzin(y) temu)Juby napisał(a): Nie wiem czy jest sens to oglądać.

Jeszcze się zastanawiasz? Nie oglądaj dzięki czemu wszyscy unikną - czytaj wyżej.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Aha, jeszcze co do postu Juby'ego. WW trailery ujawniły nam 2 z 3 antagonistów. Nie ujawniły nam głównego. Trailery JL jesli opis jest dobry ujawnią Steppenwolfa (o którym każdy wie) i
. Jeśli pójda dalej wzorem pierwszej JL z New-52 to czeka nas na koniec inny boss.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon