KMF na G+ i fejsie
Dzisiaj o poranku powstał oficjalny profil Google+ dla KMF (strona, blog, forum). Wiem że za wiele osób nie korzysta z sociala G+, ale być może niektórzy będą chcieli się zarejestrować i w ten sposób być alternatywę dla Fejsa. Wielu z Was posiada już konta na gmailu, więc tym łatwiej kilka razy kliknąć i dołączyć do kręgów googla. Po co? :) A dlaczego nie? Może jest tak, że ktoś z was nie korzysta z FB, a zastanawia się nad G+. Może ktoś nie ma oporu przed testowaniem różnych nowinek. A może ktos ma opór i chce sie przemóc? Mający olewczy do sociala stosunek mogą tę wiadomość zignorować :)

https://plus.google.com/117497390650798092660

[Obrazek: gplus-64.png]

[Obrazek: 14tog2o.png]

Przypominam też o istnieniu oficjalnego profilu na Fejsie.

[Obrazek: facebook_logo.png]

Odpowiedz
Des, rozumiem że Twitter jest spoko, ale nie wysyłaj dwa razy tego samego (no dobra, treść zmieniona, ale sens zawsze ten sam) z konta KMFu i prywatnego - myślę, że tak jak ja większość śledzi oba konta i tylko niepotrzebnie dublujesz.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
hmmm, domyślam się, że chodzi o to, że konto KMF na Twitterze jest połączone z FB, podobnie jak moje osobiste ćwierkanie jest połączone z FB. W momencie, gdy _udostępniam_ prywatnie coś z walla KMF, to się na Twitterze dubluje, rajt? Bo jeśli tak, to nic na to nie poradzę, że to tak na Twitterze wygląda.

Odpowiedz
nie jestem w stanie określić, kiedy _udostępniasz_ na FB, ale to może być to.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
różnie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości