KMF w Cannes
Niektórym jak zwykle odbija palma.

Odpowiedz
Podsumowanie Fidela i Karola:

[Obrazek: palma2.jpg]

Odpowiedz
ta staruszka po lewej to Uma? ;(

Odpowiedz
Tak, ale w czasie transmisji nie wyglądała aż tak źle, zdawała się tylko być nieco przy kości. A tak przy okazji, na scenie pojawiła się też Kim Novak, jest dzisiaj prawdziwym botoksowym monstrum.

Odpowiedz
A propo recki "Blood Ties":

Scen akcji jest tu niewiele, ale są zrealizowane na niezłym poziomie (choć, jak zauważył Fidel, twórcy nie uniknęli potknięć: w jednej ze scen np. bohater strzela 10 razy na jednym magazynku).

Z jakiej broni strzelał? Fidel pamięta? ;)

Odpowiedz
W trailerze ją widać od 1:12 do 1:17:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ONz6R4LF5nY#t=72s
Tarkowski jest już w pokoju, do którego ja zaczynam dopiero pukać - Ingmar Bergman
Lynch knows that you need a very black sky to better see the stars - Greg Olson

Odpowiedz
Colt 1911?
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Jeżeli Colt 1911, to 7 w magazynku + jedna w komorze. Swoją droga, zawsze chciałem mieć taką broń albo coś z tej rodziny - tutaj model dla prawdziwych burżujów, za prawie dwa amerykańskie kafle:

http://compare.guns.com/l/154/Les-Baer-1911-Custom-Carry

Odpowiedz
Nowy Soderbergh już do sprawdzenia w dobrych sklepach torrentowych i warezowych.
VISCA EL BARCA !
Last.fm
Filmweb
Lubimy czytać

Odpowiedz
Fajnie, ze sa recki ale mi najlepiej czytalo sie relacje z samego festiwalu :D

Odpowiedz
wiesz, można, ale kosztem recek właśnie. Fidel jest już chyba po raz kolejny na festiwalu i chce po prostu zobaczyć jak najwięcej; podobnie Maciek. A gdy coś zobaczą - to piszą. Na tradycyjne relacje nie ma czasu, zresztą to recenzje żyją zdecydowanie dłużej (dobrze się pozycjonują). Chłopaki dają z siebie naprawdę wiele i chylę przed nimi czoła :)

Odpowiedz
Wziąłem kamerkę i coś tam nagrywamy przemycając ją po salach. Na torrentowe premiery nie macie co liczyć, ale może uda się coś zmontować po powrocie, żeby pokazać trochę festiwalowego życia tego francuskiego grajdołu.
Tarkowski jest już w pokoju, do którego ja zaczynam dopiero pukać - Ingmar Bergman
Lynch knows that you need a very black sky to better see the stars - Greg Olson

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon