• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kabelki, wtyczuńki, duperelki, czyli... mam problem
Hmm, spróbuj postąpić dokładnie według tego:

1. Kliknij dwukrotnie ikonę sterowników ATI Catalyst w zasobniku systemowym.
2. Rozwiń menu Klawisze dostępu i kliknij Menedżer klawiszy dostępu.
3. Na liście klawiszy dostępu kliknij dwukrotnie pozycję Uruchom pulpit nawigacyjny.

[Obrazek: 07tn2.jpg]

4. Z menu Użyj klawiszy modyfikatora wybierz Ctrl + Shift. Ewentualnie możesz zmienić klawisz dostępu z [C] na inny. Kliknij OK. Teraz już bez problemu wpiszesz „ć” w swoich dokumentach.

I jak?

Odpowiedz
Mental - raczej nie, ale rejestr i tak wyczyszcze. A noz, widelec.

Mierzwiak - zmienilem tak jak wskazales, ale poki co wciaz nic. Jeszcze nie restartowalem jednak - zaraz pykne restarta i powiem czy sa jakies rezultaty.

Romeck - okazuje sie, ze problem wcale nie jest taki blahy. Troche zasyfilem ci twoj topic, wiec jesli chcesz, to moze w wolnej chwili wydziel do nowego, co ty na to? :)

Odpowiedz
a możesz pisać "ś"? :)

Odpowiedz
Moge. :) Ź też. :)

EDIT: Mierzwiak, po restarcie udalo sie! Moge pisać ć! :) Dzieki skladam Ci i reszcie chlopakow, jestescie boscy. :)

Odpowiedz
Mnie nie dziękuj, tylko google :wink:

Odpowiedz
To ja, to ja naprowadziłem! Dziękuj mi! :D

Mówiłem, że o to chodzi, a restart zależy od softu. ;)

Odpowiedz
Dzieki romeck. :)

Odpowiedz
Nie ma za co. 8)

Odpowiedz
Chociaz tak miedzy nami, to przed restartem przejechalem jeszcze solidnie rejestr regcleanerem, wiec kto wie - byc moze to Mentalowi naleza sie podziekowania? :)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Chociaz tak miedzy nami, to przed restartem przejechalem jeszcze solidnie rejestr regcleanerem, wiec kto wie - byc moze to Mentalowi naleza sie podziekowania? :)

Podzielą się uściskiem dłoni? :D (chyba że planujesz inne podziękowania)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
Nie mow dzieki, wez do reki, jak to mowia.
(Nie wiem czemu mi to przyszlo do glowy...).

Odpowiedz
Oj Romeck, Romeck... Krótko piszac, kupujesz sprzęt tak samo dupiato, jak ja obsługuję html :) . Teraz to dupa zbita, ale już zbieraj z Kasią na wcale niedrogi zestaw Yamahy, składający się z amplitunera, odtwarzacza i zestawu kolumn. Poszukiwanie zewnętrznego dekodera to ślepa uliczka. Nawet jak go znajdziesz, kupisz i będziesz zadowolony.
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Adi w jakiej cenie ten zestaw, dlaczego tak drogo, dlaczego mi się kompletnie nie podoba i dlaczego nie czytasz tego, co piszę? :)

I dlaczego ślepa uliczka?

Odpowiedz
Może i nie czytam, zobaczyłem tylko zdjęcia wejść i wyjść i byłem w domu, to znaczy w robocie :). Dlaczego ślepa uliczka? Bo połowiczne rozwiązania zostaw Emmerichowi, a żadne rozwiązania komuchom i pisowcom. Rozwiązanie całościowe, które odsunie od Ciebie myślandię nad niepotrzebnymi przystawkami, to zestaw Yamahy z kolumnami, bodajże Prism, za 2 tys. z groszami. Albo bez kolumn, jeśli takowe posiadasz. Ale amplituner z dekoderami to serducho kina domowego, podczas gdy Ty zastanawiałeś się nad rozrusznikiem serca :).

Odpowiedz
Czekaj Adi. Co Ty mi mówisz, bo chyba nie łapię...

Ty mi mówisz, że za dużą kasiorę (2 tys. to dla mnie duża kasiora) mogę mieć naprawdę niezły sprzęt? Nosz Ty w życiu! Sam bym na to nie wpadł! :D

Odpowiedz
Yamaha jest tania i dobra. Nie trzeba żreć suchego chleba z drogim Harmanem Kardonem pod telewizorem :P

Odpowiedz
Mimo wszystko takich pieniędzy nie przeznaczę. :|

Odpowiedz
Mam pytanie.
Do gniazda Component:

[Obrazek: 220px-Component_video_jack.jpg]

podłączyłem kable RCA (bo innych nie mam):

[Obrazek: RCA_Audio_Video_AV_Cable.jpg]

i jakość obrazu jest zdecydowanie gorsza niż przez używany dotychczas kabel scart (eurozłącze 21 pin).
Czy podłączenie prawdziwego kabla component rzeczywiście poprawi jakość i będzie ona lepsza od scart?
Od ilu złotych zaczynają się ceny komponentów wartych uwagi? Ceny na allegro mają ogromny rozrzut. Od 10zł do nawet 350-400zł

Odpowiedz
Jak parę lat temu kupowałem componenta to dałem 20 zeta i było ok. Za HDMI dałem dychę. Nie ma się co pozwalać dymać sprzedawcom płacąc absurdalne ceny za kable, bo i tak niewiele z tego wynika.

A tak właściwie to co chcesz podłączać tym componentem i czemu nie HDMI?
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Nie mam gniazda hdmi w nagrywarce, którą chcę podpiąć:
Panasonic DMR-EH50
[Obrazek: panasonic-dmr-eh50eg.720912.jpg]

Może to i dinozaur obecnie, ale na jego dysku mam sporo wideo, których używam (głównie teledyski), a nie chcę tego zgrywać na płytę dvd, bo na hdd jest łatwiej dostępne.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon