Klasyczne efekty analogowe kontra CGI
mnie też to wnerwia, ale akurat te rankingi są przyzwoite (te wklejone przeze mnie), bo niestety przejrzałem 12 rankingow i pozostałe są znacznie słabsze przez zły dobór tematu, np. zbyt obszerny i trudny do rozstrzygnięcia albo przez dziwaczne kryteria oceny.
loading podpis...

Odpowiedz
Animator ILM brał LSD z kotem :)

This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
To nie jest jakis tam animator, to Phil Fuckin' Tippett! Jeden z moich ulubionych mistrzow F/X. Wielkie dzieki za wrzute <ok>

Tutaj tez duuuuzo dobra:

Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Zapowiedz tego shortu o dinozaurach Tipetta, widzałem kiedyś jako szczeniak w reklamah lecących przed jakimś VHSowym przyrodniczakiem o zwierzętach. Wryło mi się to wtedy w mój uzależniony od dinozaurów mózg i strasznie żałowałem, że cała kaseta nie była o tym. Nie miałem pojęcia, przez te wszystkie lata, że to był short Tipetta i że jest dość popularny w niektórych kręgach.

Tutaj całość. Ta atmosfera madafakas. Nic dziwnego, że uznali że dzieciaki sie posrają :)

This is not Warcraft in space!

Odpowiedz

Kopara na podłodze :O
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
(22-08-2015, 13:13)Craven napisał(a): https://www.change.org/p/ronald-meyer-please-release-the-original-work-print-of-the-2011-film-the-thing

A to widzieliście? Petycja o udostępnienie workprintu Thing .

Wcale nie jestem pewny czy wyglądałoby to lepiej. Istnieje możliwość, że właśnie dlatego zastąpili CGI bo praktyczne nie zdawały egzaminu.

No dobra... Lody przecież nie trzeba było zastępować CGI bryłą. A może im był topniał za szybko?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
wpadłem na takie cudo O.o

Animatroniczna głowa!
loading podpis...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon