Kobiety Mafii (2018) reż. Patryk Vega
Tak, Vega już ogłosił, kiedy będzie miał premierę jego kolejny film. "Kobiety Mafii" pojawią się na ekranach kin w lutym 2018 roku. Pewne role główne należą do Bogusława Lindy, Katarzyny Warnke i Sebastiana Fabijańskiego. Jak widać, Vega ani myśli robić przerw po kontrowersyjnym "Botoksie" i kuje żelazo póki gorące.

Film ma opowiadać o starciu polskiej policji z mafią, na razie nic więcej nie wiadomo.

To co mnie cieszy to to, że Vega wraca do tematów policyjnych, bo te najlepiej (albo jedynie) mu wychodzą.

Odpowiedz
Tempo jego pracy jest niesamowite. Widać je zresztą w filmach.

Idzie ostro w feminizm. Jeszcze trochę i trafi do Warnera na stołek przy "Gotham City Sirens" :-)
.

Odpowiedz
Kolejny Pitbull z innym tytułem.
Serio...gośc wydaje 5 miesiecy po jednym filmie kolejny, zapewne znów nagrany szybko, zmontowany szybciej który zawojuje kina bo będzie odsłaniał okrutną prawde.

Jak to dobrze, że mniej wiecej wtedy Smarzowski będzie rozprawiał o Kościele w nowym filmie to bedzie jakas odtrutka na internetowy hype.

Odpowiedz
Pierwsze zdjęcia

W obsadzie znaleźli się m.in. Bogusław Linda, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Julia Wieniawa(...) i Tomasz Oświeciński.

Premiera: 23 lutego 2018.

Oj boję się o Stramowskiego, że stanie się naczelnym aktorem Vegi. Fabijański oprócz Vegi ma na koncie występ u Smarzowskiego, Jana Komasy (krótka, ale dobra rola), bardzo dobry "Jeziorak" Otłowskiego, "Belfra", "Gwiazdy", gdzie miał jedyną dobrą postać, podwójny występ u Filipa Bajona. Szkoda, bo Piotr to dobry aktor.

Wieniawy nie skomentuję.

Odpowiedz
Przecież Stramowski idealnie pasuje do Vegi - aktorstwo rodem z podstawówki plus wygląd z okładki.

Odpowiedz
Fabijański to akurat na tę chwilę jeden z największych talentów z mainstreamowych aktorów.

Mnie to tam irytuje robienie supergwiazdy z tego Oświecińskiego - przecież to jakby udawać, że Robert Burneika jest poważnym aktorem. To było zabawne wcześniej, teraz Oświeciński jest na 1 planie w najbardziej kasowych filmach w Polsce... chciałoby się rzec jaki kraj taki Dwayne Johnson. :D A jak jeszcze sobie przypomnę słowa znajomych, dla których "Botoks" był super filmem, a "Blade Runner 2049" to nudna szmira w której nic się nie dzieje.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Cytat:Fabijański to akurat na tę chwilę jeden z największych talentów z mainstreamowych aktorów.
A ktoś tutaj stwierdził inaczej?

Odpowiedz
Cytat:Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję "nie do odrzucenia". Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S - oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) - bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) - żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Vega to chyba największą bekę ma jak te ksywki wymyśla :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Serio? Nazwali Dygant Nianią? :D

Odpowiedz
O chuk, pamiętam jak chciałem, żeby Vega ze swojego "Pitbulla" robił nawet uniwersum. Teraz patrzę na tę fabułę i podtrzymuję zdanie.

Odpowiedz
btw. świetny plakat. doceniam konsekwentne trzymanie się stylu
XD
tak że o.

Odpowiedz
AHAHHAHAHAHAHA właśnie miałem to wstawić XD Czekam na zwiastun. Jedno jest pewne - gorzej od "Botoksu" nie będzie.

Odpowiedz
(27-10-2017, 13:37)Phil napisał(a): Serio? Nazwali Dygant Nianią? :D

to się nazywa easter egg :)
tak że o.

Odpowiedz
Subtelny jak Vega :)

Odpowiedz
Cytat:Po Pitbullu. Nowych porządkach skontaktował się ze mną gangster z Grupy Mokotowskiej. Miał pretensje o to, jak został pokazany w filmie. Po pewnym czasie zwrócił się do mnie z zaskakującą propozycją. Doszedł do wniosku, że zamiast się mścić, może lepiej byłoby, gdybyśmy napisali razem scenariusz. Początkowo potraktowałem to z przymrużeniem oka. Odbywający wyrok gangster spisał w celi historię przestępstw, napadów i zabójstw, w których brał udział, opisując w najdrobniejszych szczegółach autentyczne sytuacje wraz z kapitalnymi dialogami. Kiedy zacząłem to czytać, od razu uzmysłowiłem sobie, że mam w ręku genialny tekst, stanowiący ultradokumentalny zapis zbrodni. Powiedziałem mu: "Ok. Zróbmy ten film, ale opowiedzmy tę historię z punktu widzenia kobiet, które funkcjonowały w przestępczym świecie". Gangster skontaktował mnie ze swoją żoną, a potem z kolejnymi kobietami gangsterów, które opowiedziały mi historię Grupy Mokotowskiej z własnej perspektywy. Tak powstały "Kobiety mafii" – najlepszy scenariusz, jaki miałem w życiu.

Vega o scenariuszu :P

'najlepszy scenariusz jaki miałem w zyciu' - to jest co film ten tekst uzywany xD
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
No, ale nie oszukujmy się, to że to może być najlepszy scenariusz spośród wszystkich, które Vega zrealizował jest wielce prawdopodobne.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Dobrze rokujący reżyser/scenarzysta, który z kazdym kolejnym filmem się rozwija :P

Odpowiedz
(27-10-2017, 14:04)f.lamer napisał(a): btw. świetny plakat. doceniam konsekwentne trzymanie się stylu
XD

[Obrazek: 2vwsawp.jpg]

Odpowiedz
No czyli "Pitbull" tylko bez słowa pitbull w tytule.

Mógłby jednak mocniej polecieć. Stramowski mógłby grać glinę o ksywie nie wiem SZIKAGO. Szkoda straconej szansy. Szacun za "Nianię" :-D
.

Odpowiedz
"TAJEMNICZĄ nianię" xD

Ogółem do Vegi nie mam zaufania, przy Botoksie bredził o prawdzie objawionej i świętej misji jakby był Chrystusem, a teraz znowu wyciąga z kapelusza wabik dla mas. I na pewno skuteczny.

A tak jak Vegi nie lubię, tak sama idea bezpośredniej współpracy z prawdziwymi gangsterami i ich żonami i odwzorowaniem pewnych momentów jest super. Tylko ci gangsterzy nie są scenopisarzami i ich opowieść powinien obrobić ktoś kto się na scenariuszach zna. A tu mam uwierzyć że jakiś łysy mafiozo napisał wiekopomne dzieło? xD

Już był taki jeden co pisał z życia o "nocnym życiu Warszawiaków"... ten film nazywa się "Kac Wawa".
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon