Kobiety Mafii (2018) reż. Patryk Vega
Karol Bedorf, polski zawodnik MMA dołącza do obsady :D :P
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
No to łącząc wszystko można przewidywać, że padnie kolejny rekord polskiego box office.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Pisałem, to już gdzieś, ale dla mnie niesamowite jest z jakim tempem kręci on te filmy. Trochę mi się to kojarzy z Uwe Bollem, czy też swego czasu Edem Woodem, który też trzaskał po kilka filmów na rok. :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Patrząc na to że każda książka tego eks-gangstera Masy trafia od razu na główne pozycje w Empiku i księgarniach i na sukces Niebezpiecznych Kobiet... ten film jest jak mokry sen polskiego producenta filmowego... jak skrojony marketingowo produkt. Czuje ostre przebicie rekordów.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Szykuje nam się polska "Gorączka" panowie
[Obrazek: a58a6308243c929f.jpg]
[Obrazek: 79c2233aa669a2db.jpg]
[Obrazek: cd4e6deecb5061dc.jpg]
[Obrazek: f424aa335da3945d.jpg]
Więcej zdjęć

Coś mi się wydaje, że przy tym filmie Vega pójdzie w poważniejszy ton niż przy poprzednich filmach. Czekam na zwiastun, bo to może być jego najlepszy film.

Odpowiedz
Jak dla mnie oczywiste jest, że ten film wyeulowal z jego koncepcji na następnego Pitbulla a sam Rycerz Światła ma ambicje udowodnić, że kręci kino lepsze od Pasikowskiego.

Odpowiedz
(10-11-2017, 21:14)Krismeister napisał(a): Coś mi się wydaje, że przy tym filmie Vega pójdzie w poważniejszy ton niż przy poprzednich filmach.

[Obrazek: hysterical-laughter-gif-15.gif]

Odpowiedz
(10-11-2017, 21:14)Krismeister napisał(a): Szykuje nam się polska "Gorączka" panowie

[Obrazek: f424aa335da3945d.jpg]
Tylko który to Neil?
Zarost i okulary nie ułatwiają identyfikacji.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
O gorączkę to przyprawi niektórych ten film, znowu będą pisać jakim rakiem toczącym kino są filmy Vegi, jakim on sam jest antychrystem a widownia bandą prymitywnych Januszy.

Pytanie brzmi skąd się te opinie biorą w premierowy weekend? Każdy ma kartę Unlimited? :)
I've got a list of names and yours is in red, underlined
I check it once, then I check it twice, oh!

Odpowiedz
Dlatego ja wyśmiewam Vegę i na jego filmie w kinie w życiu stopy nie postawię, jednocześnie trochę nie rozumiejąc faktycznie ludzi hejtujących Vegę a jednak wydających pieniądze na jego filmy w kinie by ten mógł się potem jarać kolejnymi przebitymi rekordami.

Odpowiedz
Mam tak samo. To będzie kupa.
Mam nadzieję, że Pasikowski zrobi świetnego Pitbulla.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
(10-11-2017, 22:58)Kuba napisał(a): Dlatego ja wyśmiewam Vegę i na jego filmie w kinie w życiu stopy nie postawię

Ale widziałeś jego filmy, tak?

Odpowiedz
Wiem, nie ma ocen na Filmwebie. Nigdy żadnego do końca nie obejrzałem, ale widziałem dostatecznie dużo z obu ostatnich Pitbulli by wyrobić sobie jako takie zdanie. Biorąc pod uwagę jak szybko szczegóły z tych filmów ulatują może przydałaby się powtórka...?
"Botoksu" oczywiście nie widziałem, ale wystarczą mi spoilery i liczne materiały wideo by nazwać ten film gównem. Może jak nadrobie ten 1 tys filmów do obejrzenia to sięgne i po Botoks.
Na dodatek bawi mnie każdy wywiad Vegi, jego przechwałki i hasła reklamowe którymi rzuca w każdą stronę oraz, przede wszystkim, uwielbienie jego fanów. Mocno toksyczne, szczególnie w przypadku Botoksu.

Od Pasikowskiego widziałem co nieco (parę filmów muszę powtórzyć by je sprawiedliwie ocenić) i z całą pewnościa jest to ZNACZNIE lepszy reżyser. Na dodatek jego "Ostatni Pies" ma ZNACZNIE lepszą obsadę, dlatego nie mam żadnych wątpliwości kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia (a będą to na pewno filmy, w swoich założeniach, bardzo podobne).

Odpowiedz
Myślałem, że obraz ulizanych, ubranych na czarno, w ciemnych okularach gangusów już umarł ale jak widać ma się dobrze...

Odpowiedz
Odpuściłem sobie seans Botoksu, (którego i tak w końcu nadrobię) ale tego filmu nie mam zamiaru przegapić w kinie. Może wyjść niezły sensacyjniak z konkretną akcją. Podobnie zresztą jak "Pitbull" Pasikowskiego.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Wiele można powiedzieć o filmach Vegi. Większość z tego pewnie nie byłaby pozytywami, ale nieważne. Jednego natomiast powiedzieć za bardzo nie można. Nie sposób określić jego dzieł konkretnymi. Nawet największy fan widzi, że to zlepki scen. Jak tam jest fabuła? Plot "Nowych porządków" to co? Działa sobie grupa przestępcza i co dalej? No działa. Goni ich Majami, ale czasami sobie pomagają cumować jachty. A "Niebezpieczne kobiety"? No są kobiety w policji i maja mają przygody. "Botoks" pod tym względem jest wręcz ewolucją. Tam już w ogóle nie ma historii. Teraz scenariusz powstał we współpracy z jakimś gangusem. Brzmi jak wielkie dzieło wybitnych pisarzy.
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Wiecie co mnie najbardziej boli? Fakt, że historia "Mokotowa" najbrutalniejszego gangu w historii III RP (ta osławiona strzelanina w Magdalence- gangole z grupy "Mutantów" nie byli tak uzbrojeni na Policję, oni bali się zemsty "Mokotowa", któremu porwali księgowego) i ogólnie całej sytuacji na przestępczej planszy po upadku "Pruszkowa" (grupa "Szkatuły", gang "Żoliborski") to materiał na mocne, mięsiste kino gangsterskie Made In Poland, a Papryk sprowadzi to do kretyńskich dowcipasów z neta opatrzonych plakietką "Na faktach".
PS. Witam, mój pierwszy post, trochę trema zjada.

Odpowiedz

:D
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon