Kobiety Mafii (2018) reż. Patryk Vega
I na plakacie:

"Scenariusz napisany wraz z kobietami z botoksem w ryjach".
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Ta scena na końcu, jak Linda siedzi na tronie - lol, to wygląda trochę jak parodia Ojca chrzestnego :D

No, a pierwsza scena wygląda na to, że będzie polską Gorączką :)

Odpowiedz
Mamy coś, czego nie ma nikt - scenariusz oparty na faktach!

[Obrazek: giphy.gif]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Widzowie tego cuda też będą mieli coś czego nie ma nikt inny - krwawienie z odbytu i rak oczu.

Odpowiedz
Scenariusz oparty na faktach, czyli multum różnych historii wplątanych w jeden film? Co by nie mówić o "Pitbullu" z 2005r. to tam przynajmniej (nawet w formie serialu) wszystko było prowadzone do wątku Saida. Tu obawiam się, że będzie kolejny miszmasz nie wiadomo głównie o czym.

Odpowiedz
Jak chodzi o "nowego Vegę", to "Nowe porządki" jednak jakąś tam główną oś fabularną miały. W "Niebezpiecznych kobietach" było gorzej, ale nadal da się określić jakiś tam plot, mimo że rozwodniony już maksymalnie. "Botoks" natomiast to już krok dalej i szczerze mówiąc, to nie pamiętam głównej fabuły tego czegoś. Możliwe więc, że "Kobiety mafii" będą już totalnie tylko i wyłącznie zlepkiem scen. Zwiastuny w przypadku tego reżysera nie mówią nic. Niby mamy jakąś undercover kobietę, ale no jednak kino Vegi reklamuje się tylko twarzami i tekstami. Jest w ogóle ktoś - nawet bardzo lubiący te filmy - kto jako ich atut wymienia fabułę? Ja nie kojarzę.
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Stojąc dzisiaj na przystanu szukałem Dody na plakacie Kobiet mafii.

#confused

Odpowiedz
I ja się dziwię, że czasami ludzie kojarzą Batmana z Marvelem. Tak pomylić uniwersa...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon