Konkursy literackie
Zakładam taki ogólny temat o ogólnych konkursach literackich, gdzie jakby co będzie można wrzucać informacje o nich itd. I sam właściwie zakładam, gdyż znalazłem coś takiego:

https://blog.sweek.com/sweekstars-discovering-the-stars-of-storytelling/

Słyszeliście coś o tym, czy warty, czy jest ryzykowne? Tak ogólnie pytam o radę, a może ktoś i z forum się zainteresuje?
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
No ciekaw jestem czy kogokolwiek tu interesują angielskojęzyczne konkursy literackie. Mnie nie. Polskie owszem.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania
------------------------------------------
DCEU so far:  MoS - 8/10, BvS (TC) - 7/10, BvS (UC) - 5/10, SS - 2/10, WW - 6/10

Odpowiedz
Cytat:– Global; participating languages: English, Spanish, Portuguese, Dutch, German, Polish, Turkish, Hindi, Russian

Jak pisałem wgryzam się w zasady, ale rozumiem z tego, że i po polsku można pisać.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
O patrz, nie zauważyłem.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania
------------------------------------------
DCEU so far:  MoS - 8/10, BvS (TC) - 7/10, BvS (UC) - 5/10, SS - 2/10, WW - 6/10

Odpowiedz
W składzie jury brak polskiego nazwiska, nic w krótkich biogramach nie wskazuje też na to, że którakolwiek z tych osób umie po polsku. To nie wiem, jak oni będą oceniać teksty napisane po polsku. Na polskiej wersji strony z kolei: 

Cytat:DLACZEGO MOJA HISTORIA MUSI MIEĆ CO NAJMNIEJ 3 OBSERWUJĄCYCH?

Chcemy wspierać naszych autorów i chcielibyśmy, aby ich pracę były przeczytane przed oceną jury. Także aby każdy uczestnik konkursu mógł stać się częścią społeczności Sweek. Możesz przynieść nowych użytkowników lub połączyć się z istniejącymi już Sweekersami

KTO BĘDZIE OCENIAŁ MOJĄ HISTORIĘ?

Zespół redakcyjny Sweek oraz inne zewnętrzne jury z doświadczeniem w różnych gatunkach będą oceniać Twoją historię. Będziemy ujawniać jury podczas konkursu!

Jury ujawniane w trakcie - czyli wysyłasz w ciemno nie wiadomo komu. Normalnie też to jury czyta prace najpierw, a dopiero najlepsze przedstawia czytelnikom już opublikowane. Jest wymóg co najmniej 3 obserwujących historię, więc na moje oko będzie brana pod uwagę liczba obserwujących, a nie jakość tekstu (który nawet może nie zostać przeczytany przez to tajemnicze jury).
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości