Konwój (2016, reż. Maciej Żak)
Od dziś w kinach, a nie widzę tematu, więc zakładam - zwłaszcza, że zapowiada się jakby dobrze, przynajmniej obsadowo:

Janusz Gajos    
Robert Więckiewicz                
Przemysław Bluszcz

Opis za filmweb:
W areszcie śledczym zostaje zabity więzień. Zbrodnia może mieć związek z tajemniczymi wydarzeniami sprzed dwóch lat.

Trailer:

W ciemno obstawiam 7-8/10 i nieco lepiej niż "Pod Mocnym Aniołem".

Odpowiedz
Film może być OK, ale trailer, jak to zwykle u nas bywa, tragedia. Miałem to w kinie kilka razy i za każdym razem zastanawiałem się co ten przypadkowy zlepek ujęć ma oznaczać, co chce mi przekazać, wreszcie: o czym ma być ten film.

Odpowiedz
 Strażnicy wymierzają sprawiedliwość jakiemuś notorycznemu mordercy.

No ten trailer akurat jest zrozumiały.

Odpowiedz
Ogladalem ten zwiastun trzy razy i tego nie zrozumiałem. Co prawda ja jestem dość głupi, ale moim zdaniem ten zwiastun jest bardzo chaotyczny i wsadzono do niego za dużo informacji, by był łatwy do zrozumienia.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Kinomaniakowi się podobało, większej rekomendacji nie potrzebuje.
Trailer chaotyczny i trudno doszukać się jego znaczenia, ale ma klimat, film wygląda na nieźle zrealizowany.

Odpowiedz
Kinomaniakowi podobał się też nowy Assassin's Creed czy Suicide Squad także ten...

Odpowiedz
Początek zapowiadał coś lepszego. Zaskakująco dobre, klaustrofobiczne i nastrojowe zdjęcia, bardzo trafiona muzyka. Ale później... nie wiem, film się trochę rozłazi, brakuje jakieś iskry, tempa, czegokolwiek co by mogło film wynieść poza 7/10. Niemniej udało się uniknąć polskiej przaśności i żenady nieudolnego kopiowania amerykańskich filmów. Gdybym miał wymienić najmocniejszy punkt Konwoju to postawiłbym chyba mimo wszystko na muzykę, bo gra aktorska jest spoko, ale scenariusz nie pozwolił na większe fajerwerki. Natomiast soundtrack naprawdę zaskakuje in plus.

6,5/10 przy dobrym wietrze 7/10.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon