Krótka piłka na stronie KMF
Wielu z was pisze do krótkiej piłki, wielu bierze udział w dyskusjach o konkretnych tytułach nowych i starych, lepszych i gorszych.
Czy mielibyście coś przeciwko, aby KMF (a właściwie ja) wykorzystał wasze krótkie recenzje/opinie/spostrzeżenia i opublikował je w formie zbioru "krótkich piłek" odnośnie jakiegoś filmu/serialu? Co jakiś czas, choćby raz na tydzień, na dwa. Oczywiście nie wszystkie, ale te najciekawsze, najlepsze, najsensowniejsze, po korekcie interpunkcyjnej i stylistycznej :)

Na przykład mamy na forum dość obszerny wątek o "Get the Gringo", "Sons of Anarchy" a na stronie KMF nie pojawiła się recenzja tegoż. Czy ci, którzy napisali parę słów, nie mieliby nic przeciwko publikacji tych słów?

Na pewno taka nowa forma spotkałaby się raczej pozytywnym odzewem naszych czytelników (a trochę ich mamy), bo co 10 opinii, nawet krótkich, to nie jedna.

Co wy na to?

Odpowiedz
Jak dla mnie bardzo dobry pomysł :)

Odpowiedz
Smerfastyczna idea, jestem za :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Na forum jestem zaledwie miesięcznym nowicjuszem, ale gdzieś za tłumem, z tyłu sali, mój głos woła "taaaak". ;-)

Odpowiedz
Fajny pomysł, też jestem za. Być może wreszcie najciekawsze opinie nie będą przepadać w odmętach forum :)

Odpowiedz
Fajny pomysł, jestem na tak.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko, chociaż mam pewne wątpliwości co do treści owych minirecenzji, będą się raczej powtarzać... Może by tak coś w formie "Co forumowicze oglądali w zeszłym miesiącu"
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Świetny pomysł, czasami nie ma mnie dwa czy trzy dni na forum i jak potem wchodzę i muszę czytać 3 czy 4 strony o jakimś filmie to się odechciewa, bo w większości zdania się pokrywają. A tak czytał bym sobie tylko te najciekawsze i najfajniejsze opinie, co oszczędziło by czasu i było po prostu wygodniejsze.

Odpowiedz
Możecie wykorzystywać wszystko, co piszę na tym forum, pod warunkiem że nie jest to jakaś straszna głupota pisana po pijaku.:)

Odpowiedz
Wporzo. I tak mi to nie grozi.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pomysł dobry - jestem na tak :)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
ciesze się, jutro na stronie testujemy pierwszą odsłonę :)

Odpowiedz
z jakiego tematu? jakbyś uprzedzał to wiesz, coś się podszlifuje, dopisze, poprawi... :P
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Podejrzewam, że to zakamuflowana próba podświadomego wpłynięcia na użytkowników, żeby w "krótkiej piłce", która miała być 2zdaniowa, pisali obszerne recenzje.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
I, przede wszystkim, zgodne z zasadami języka polskiego i możliwe do odczytania dla normalnego człowieka :)

Odpowiedz
(25-07-2012, 09:56)desjudi napisał(a): Na przykład mamy na forum dość obszerny wątek o "Get the Gringo", "Sons of Anarchy" a na stronie KMF nie pojawiła się recenzja tegoż. Czy ci, którzy napisali parę słów, nie mieliby nic przeciwko publikacji tych słów?
Ja to bym proponował coś o The Shield zlożyć, bo to serial mniej popularny, a jeden z najlepszych w historii. Sam swego czasu mialem cos o nim napisac, ale jeszcze sie za to nie zabralem wiec...

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
shamar, ale ja opinie będę zbierał zarówno z krótkiej piłki, jak i wątków dotyczących konkretnych tytułów.

Crov, tak, jak najbardziej. Chodzi również o promowanie tego, co mniej popularne, mniej znane.

Odpowiedz
OK, na stronie pierwsza część regularnego, mam nadzieję, cyklu.

Odpowiedz
A to tylko o jednym filmie/serialu naraz będzie? Miałem raczej nadzieję na cotygodniowe podsumowanie złożone z kilku głośnych w danym czasie tytułów.

Odpowiedz
nie, za dużo tego. wg mnie lepiej o konkretnym tytule.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon