Krótko - głosowanie na najlepsze filmy MCU!
Głosujemy na najlepsze dotychczas filmy MCU. Dlaczego teraz, a nie po wszystkim? Bo tak :) 

TUTAJ formularz, wbijajcie :)

Odpowiedz
(21-10-2016, 15:55)desjudi napisał(a): Głosujemy na najlepsze dotychczas filmy MCU. Dlaczego teraz, a nie po wszystkim? Bo tak :) 

TUTAJ formularz, wbijajcie :)

OK, głosowanie zakończone, lud zdecydował i nie powiem - trochę zaskoczeń jest.  

Jeśli ktoś ma ochotę na przesłanie swojego komentarza na stronę (500-700 znaków) do któregoś z tytułów, to ślijcie na desjudi@film.org.pl. 
Zbieram do jutra do północy :)

Odpowiedz
Jakim cudem dopiero zobaczyłem ten wątek? :<

Odpowiedz
Gdzie w pierwszym poście podany był termin do kiedy można głosować?

Odpowiedz
No przecież termin był w linku (jak i wszystkie inne informacje), a ankieta była na głównej. W czym macie problem, poza waszą nieuwagą?

Zagłosowałem. 11 na 13 ocen pokrywało się z moimi gwiazdkami na filmwebie, ale dwóm podbiłem ocenę o jedno oczko.
Mój ranking filmów MCU (tak jak oceniałem):

Iron Man (9/10) - na fw mam 8/10, ale to się tak waha po każdym seansie, a chciałem go wyróżnić jako wciąż ulubiony film uniwersum.
Captain America: The Winter Soldier (8/10)
Thor (8/10)
Guardians of the Galaxy (8/10)*
Avengers (7/10)
Iron Man 2 (7/10)
The Incredible Hulk (7/10)
Captain America: Civil War (7/10)
Ant-Man (7/10)*
Captain America: The First Avenger (6/10)
Avengers: Age of Ultron (6/10)
Thor: The Dark World (6/10)
Iron Man 3 (6/10) - na fw 5/10, ale po powtórce myślę o nim bardziej pozytywnie, a nie chciałem żadnego filmu oceniać w dolnej połowie skali, bo wszystkie na swój sposób lubię.

To tyle. Na pewno wieczorem napiszę kilka komentarzy i podeślę ci des. ;)

*Filmy, które widziałem tylko raz. GotG na pewno wymaga powtórki, po niej mógłby być wyżej.

Odpowiedz
(27-10-2016, 11:13)Juby napisał(a): No przecież termin był w linku (jak i wszystkie inne informacje), a ankieta była na głównej. W czym macie problem, poza waszą nieuwagą?
Nieuwagą jest to że nie korzystam z głównej i nie mając jeszcze ułożonej listy nie wszedłem w FORMULARZ do oddania głosów?

Odpowiedz
Zagłosowałem, ale organizacja tego beznadziejna.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Jako fanboy adaptacji, czuję się zawiedziony, nie widziałem o tej ankiecie, szkoda :(

Odpowiedz
Też mnie to wzięło z zaskoczenia :(
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
No chyba, że chodziło o zebranie głosów losowych mietków, którzy w odpowiednim momencie zajrzą na główną. Sam tam zaglądam od święta, a jak już zajrzę to zazwyczaj trafiam na bzdurne teksty, tak więc ogólnie pierdzę w jej kierunku i mało mnie obchodzi co się tam pojawia :P

W sumie można zrobić analogiczny plebiscycik na forum, z pewnością będzie to ciekawsze dla forumowiczów niż zrobione na chybcika głosowanie dla ujwiekogo.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
Ja tak zagłosowałem: Ustawiam od najlepszego, nie datami.

1. Captain America: Civil War 10/10.
2. Captain America: The Winter Soldier 9/10.
3. The Avengers 9/10.
4.5. Thor 9/10, Iron Man 9/10. Oba lubię tak samo, w zależności, który akurat obejrzę, ten mi się bardziej podoba.
6. Guardians of the Galaxy 9/10.
7. Ant-Man. Na FW mam wystawione 9/10, ale pewnie po następnym seansie zniżę,  w ankiecie wystawiłem 8/10.
8. Avengers: Age of Ultron 8/10.
9. Iron Man 2 8/10.
10. The Incredible Hulk 8/10.
11. Captain America: The First Avenger 7/10.
12. Thor: The Dark World 7/10.
13. Iron Man 3 6/10.
To tyle, Doctora Strange'a wstawiłbym za Ant-Manem, a przed drugimi Avenersami.

Wie ktoś, kiedy będą wyniki?
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Swoją drogą równo za tydzień mijają cztery (!) lata, od kiedy dostałem tę prywatną wiadomość:

Cytat:Planujemy w klubie od jakiegoś czasu duży ranking superbohaterski z udziałem forumowiczów (jak przy latach 80-tych), który miałby wystartować tuż po opublikowaniu wyników wspomnianego rankingu na lata 80-te. Czy chcesz prowadzić dalej własny forumowy ranking, czy wolałbyś raczej poczekać na ten ogólny? Bo taki na pewno będzie, po prostu dopiero za jakiś miesiąc

;)

Odpowiedz
(27-10-2016, 16:09)Baretto napisał(a): Wie ktoś, kiedy będą wyniki?

Wszystko jest w linku do głównej.

Chcecie robić taki plebiscyt tylko na forum? Kto wam broni? Dajesz, Gieferg.

Odpowiedz
To, że stwierdzam, że coś byłoby dla mnie czymś ciekawszym, niż coś innego, nie znaczy jeszcze, że na tyle ciekawym, żebym to sam organizował :P Poza tym lepszy byłby plebiscyt na wszystkie filmy superhero (ale nie ogólnie adaptacj komiksu, bo to nie ma sensu), bo wybieranie najlepszego filmu MCU jest tak samo fascynujące jak wybieranie kartofli w sklepie (a najlepszy i tak jest Winter Soldier i nie ma o czym dyskutować).

Odpowiedz
Dokładnie, sam bym głosował na Wintera, z resztą w MCU filmy są praktycznie na jedno kopyto, a gdyby było do wyboru jeszcze te spoza MCU, to byłby ciekawy plebiscyt, sam nie wiem co bym wybrał... miał bym zagwozdkę.

Odpowiedz
(27-10-2016, 23:06)Szpeku napisał(a): z resztą w MCU filmy są praktycznie na jedno kopyto
W ilu jeszcze tematach będziedz powtarzać to samo?

Odpowiedz
Przepraszam, to rzeczywiście nie na miejscu wspominać w temacie o klasyfikacji filmów MCU, tego co o nich sądzę... głupio wyszło ;(

Odpowiedz
Odpowiedz na moje pytanie dopiero jak przeczytasz je ze zrozumieniem. Z góry dziękuję.

Odpowiedz
Wyniki:
http://film.org.pl/a/artykul/ranking-filmow-marvela-wyniki-glosowania-na-najlepsze-filmy-mcu-90136/

(27-10-2016, 15:47)Gieferg napisał(a): No chyba, że chodziło o zebranie głosów losowych mietków, którzy w odpowiednim momencie zajrzą na główną. Sam tam zaglądam od święta, a jak już zajrzę to zazwyczaj trafiam na bzdurne teksty, tak więc ogólnie pierdzę w jej kierunku i mało mnie obchodzi co się tam pojawia :P

W sumie można zrobić analogiczny plebiscycik na forum, z pewnością będzie to ciekawsze dla forumowiczów  niż zrobione na chybcika głosowanie dla ujwiekogo.

Gieferg, wbrew pozorom jesteś tylko jednym z kilkuset tysięcy mietków, którzy odwiedzają stronę. Jeśli pierdzisz w stronę tego, co robimy, jeśli nic cię nie obchodzi, co sie tam pojawia, to mi osobiście to zwisa, natomiast zawsze irytujące jest takie stawianie siebie, czyli zwykłego forumowego bolka, w centrum wszechświata.  

Odpowiedz
No i spoko, aczkolwiek spodziewałem się tego przegranego (niestety) i tego wygranego (tu akurat okej).

To co, przed Loganem filmy z X-verse? ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon