Kung Fury
[Obrazek: tumblr_nmoo6uYafn1tc8acco1_1280.jpg]

Kickstarterowy projekt Kung Fury zasłużył sobie na swój temat. Trochę się cieszę, że nie zebrali kasy na pełny metraż, bo pewnie nie udałoby się utrzymać pompy i epy przez +/-90 minut, ale wierze w tego szorta.

Po pierwsze trailer:

A teraz internet zdobywa Hoff i oficjalny teledysk:

Generalnie jest tu wszystko. Od byłego kung-fu gliniarza, przez hiltera, tyranozaura aż po 60-letniego kulturystę robiącego za Thora.

Odpowiedz
Naprawdę niezłe posunięcie z Hoffem. To jest tak odjechane, że aż intrygujące. Na pewno obejrzę.

Odpowiedz
Bałem się, że samego trailera z kampanii nie przeskoczą, ale teledysk z Davidem jest lepszy :D
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
"Film roku, to będzie." - Yoda. A ten "Struzan" - arcydzieło.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Teledysk lepszy niż cała kampania i zwiastun. Mnie ten projekt nigdy nie jarał i w sumie chyba nic ciekawszego, dla mnie, niż ten klip z Hoffem nie powstanie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Eee, napaliłem się bo mi ktoś powiedział, że to film z Hoffem, obejrzałem teledysk, pełna podjarka, a potem... obejrzałem zwiastun.

Nara.

Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Do piwka i jointa to będzie idealne :)

Odpowiedz
Nie chcę wam psuć podjarki, ale to nie będzie fajne :) Nie będzie fajne tak samo jak fajny nie jest "Maczeta" ani inne popularne jeszcze kilka lat temu neo-grindhouse'owe filmiki.

Odpowiedz
Ja nawet tego niby super teledysku nie dałem rady obejrzeć do końca, znudzilo mi się po minucie.

Ale też nigdy nie byłem fanem B-klasowych przygodowek z lat 80-tych.

Odpowiedz
(20-04-2015, 22:18)Mental napisał(a): Nie chcę wam psuć podjarki, ale to nie będzie fajne :) Nie będzie fajne tak samo jak fajny nie jest "Maczeta" ani inne popularne jeszcze kilka lat temu neo-grindhouse'owe filmiki.

Będzie fajne a "Maczeta Zabija" jest bardzo fajne. A Hardy to pedau!

Odpowiedz
Nie no spoko, jeśli Maczeta jest fajna, to to też będzie fajne. Ale tylko w alternatywnej linii czasowej, bo w tej klamka zapadła - Maczeta to syf, grindhouse to syf, a naśladowanie kiczu eghties robiąc 10x większy kicz prowadzi tylko i wyłącznie do bezsensownego zwiększanie entropii we wszechświecie ;)

edit

Hardy to buk!

Odpowiedz
Cytat:Maczeta to syf

Nie chce być inaczej. Ale Planet Terror jest fajny :)
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Fajny to jest Michael Biehn w roli szeryfa Hague'a. Reszta nie odbiega zbytnio od typowego dla Rodrigueza poziomu chujozy.

Odpowiedz
Maczeta nie jest fajny, bo rodriguezowi coś się pojebało w głowie. Jak się robi takie filmy, to po to, żeby zrobić kicz ale lepiej (chociaż technicznie), a nie po to, żeby zrobić go jeszcze gorzej.

A Kung-fury zwiastun ma fajny, klip z Hoffem prawdziwa klasa, niektóre patenty wyglądają przezajebiście - Thor czy laseczka na wilku z minigunem. Trzymam kciuki, żeby wyszło lepiej niż Iron Sky, które tak mnie wynudziło, że chyba nie dooglądałem do końca.

For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Jakby ktoś nie wiedział, tak jakby trwa premiera, tzn wybitnie improwizowany, suchy, nudny i nieciekawy live stream. Ale w każdej chwili mogą puścić właściwy film.

https://www.facebook.com/events/622195651215733

Odpowiedz
no i jest:
tak że o.

Odpowiedz
Check out my pecks!

Mocne wrażenia, piękna 30 minutowa laurka.

Odpowiedz
Swietnie wyglada, ale nie jestem w stanie tego obejrzec. Moze jakby to ktoś podzielił na 6-7 parominutowych teledysków to byłoby wygodniej. Ale szacun za wykonanie, forma jest w pytke.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Przecież to jest gorzej niż złe, autorzy to chyba epokę VHS znają najwyżej z Far Cry: Blood Dragon. Pro tip: filmy na VHS wcale tak nie wyglądały, nie miały takiego klimatu, nie były tak montowane. Przebajerowane, nieśmieszne gówno pod gimbów którzy urodzili się 31 grudnia 1999 r. ale są "90s kids".

Odpowiedz
Też mam ogromne wrażenie, jakby twórcy składali nie tyle hołd kinu "eighties", co swoim wyobrażeniom na podstawie tego, co ktoś inny im o latach osiemdziesiątych opowiedział. Jest kilka żartów, które trafiają w sedno i kilka nawiązań, które od biedy można uznać za świadome, ale przeładowanie kiczem, tandetą i gore niekoniecznie wychodzi w tym przypadku na dobre. Zęby zgrzytają, kiedy ogląda się coś, co nawiązuje do kina epoki VHS a jednocześnie "kręcone" jest na "bayową" modłę (pojedynek z automatem z początku, chociażby). Ogólnie jednak nie jest to takie złe, choć zgadzam się Crovem, że w formie mini-epizodów byłoby bardziej strawne.
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon