Kupić, nie kupić, gdzie kupić...
Gieferg napisał(a):(najlepiej kup i potem mi powiesz :twisted: )

Zależy co będzie pisać na opakowaniu. ;) W każdym razie już raz zdarzyło mi się kupić błędnie opisaną przez dystrybutora płytę. W ramach rekompensaty otrzymałem za darmo drugi film (mogłem sobie wybrać :) ), ale już nie ufam opisom.

Odpowiedz
A ja tak z innej beczki. Czy "Wściekły Byk" z De Niro jest w Polsce sprzedawany na DVD z napisami? Widziałem jakieś "luźne" wydanie, które było tylko z lektorem i jakieś w boxie (chyba z pierwszą częścią Rocky'ego) ale tam również nie było napisów. Na Allegro też są tylko z lektorem (i napisami w paru nieznanych mi językach).

Odpowiedz
Chyba nie ma u nas takiego wydania, na oceandvd też jest tylko wersja z lektorem.

Odpowiedz
Dzisiaj w Media Markt natknąłem się na dwupłytową wersję "Za Garść Dolarów" za ok. 40 zł. Wie ktoś czy poza dwoma wersjami filmu są tam jakieś treściwe dodatki oraz czy jest możliwe aby cała trylogia dolara była tak wydana?

Odpowiedz
Czy w Polsce została wydana Diuna w wersji trzygodzinnej? Mam wydanie dystrybuowane przez Hagi (137 minut), wiem o drugim - best filmu (trwa tyle samo), ale właśnie przeczytałem na imdb że istnieje trzygodzinny "cut"! Nie mam jednak pojęcia, jak go zdobyć.

P.S.
Zarówno na pudełku Hagi, jak i BF stoi, że to "edycja specjalna"- specjalnie skrócona?

Odpowiedz
U nas tego raczej (na pewno) nie ma, ale możesz sobie zamówić TUTAJ

Odpowiedz
Dzięki. Szkoda, że nie ma informacji czy to 1 czy 2 dvd.

Odpowiedz
Wersja z Regionu 4 jest jednopłytowa, więc ta pewnie też.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Sprawdziłem, faktycznie nie ma napisów, innego wydania również nie ma, może jest jakieś zagraniczne z polskimi napisami jak to było np z Predatorem?

Posiadam zagraniczne wydanie Terminatora ( 2 DVD, DTS ) niestety jest ten sam problem co w wydaniach krajowych - brak polskich napisów. Do wyboru w wersji polskiej wyłącznie lektor . Ale DTS - miodzio :D

[Obrazek: dvd-r2-terminator_ultimate.jpg]

Odpowiedz
Takie wydanie też mam.

Czy w Twoim też nie ma tych ślicznych fotografii?:

[Obrazek: terminator.jpg]

:(

Odpowiedz
Właśnie nie mam ! Zdziwiłem się bardzo bo mam też podobnie wydany Platoon i tam jest cały zestaw zdjęć.

Odpowiedz
Ano właśnie. :( Próbujemy z Alieenem dojść dlaczego i skąd się wzięło to powyższe zdjęcie na którym bazowaliśmy od początku. Na razie bez skutku.

Ja też mam taki "Pluton" (CUDO!), ale i mam też "Siedmiu Wspaniałych" (jeszcze większe CUDO!) i sądziłem, że i "Terminator" mnie oczaruje. Niestety... :(

Odpowiedz
Właśnie miałem o to spytać, bo już za długo się nato CUDO czaję . Możesz coś napisać o jakości obrazu, dźwięku i ogólnie dodatków . Z serii Ultimate Edition widziałem jeszcze Milczenie owiec - niestety pospieszyłem się i mam inne.

Odpowiedz
Pozwolę sobie odesłać w odpowiednie miejsca. :)

Tu masz oficjalną stronę, informacje ogólne:
http://www.ultimateedition-dvd.co.uk/

Tutaj bardziej szczegółowo o wydaniu i dodatkach (w wersji obrazkowej ;)):
http://www.dvdactive.com/news/releases/the-magnificent-seven-ultimate-edition.html

A tutaj o jakości obrazu - porównanie z wcześniejszym wydaniem:
http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=60934

A od siebie mogę dodać, że to naprawdę CUDO! Alieen może potwierdzić. Aha - fotki są po prostu ZAKURWISTE! :)

Odpowiedz
Dzięki za linki romeck. Przeleciałem na razie po łebkach, ale już widzę że kupię (obraz jak na tak wiekowy film wymiata). I jeszcze ten DTS ... już nie mogę się doczekać świetnej muzyki Elmera Bernsteina. Zdaje się ,że widziałem to wydanie na allegro. Na razie. :)

Odpowiedz
No właśnie - jest na Allegro i to w nienajgorszej cenie (też w takiej kupiłem, od tego samego człowieka - polecam!).

Odpowiedz
Mam pytanko do ludzi, którzy orientują się w tendencjach panujących na rynku DVD. Otóż jakiś czas temu (bodajże styczeń) w Polsce na DVD wydano film pt. Potęga Strachu (Running Scared)- to taki niskobudżetowy film, o którym kiedyś wspominałem. Na płycie nie ma dodatków, a film kosztuje około 40zł. Moje pytanie brzmi: Czy w przeciągu tego roku film może stanieć do przedziału 10-25 zł? Tyle mógłbym za niego dać, bo 40 to za dużo jak na sam film.

Odpowiedz
Czemu Terminator 1 na DVD stał się jakimś białym krukiem? Gdzie go można dostać? Zacząłem poszukiwania od empika w Katowicach - oczywiście nie mieli, na dodatek towar jest "trudno dostępny", więc mimo że zamówiłem, wcale nie jest pewne że go otrzymam. Toteż postanowiłem poszukać w innych miejscach. Empik w Silesii - nie ma. Saturn - nie ma i nie będzie. Tarnogórska wypożyczalnia wideo - nie ma. Media Markt w Czeladzi - nie ma, nie wiadomo czy będzie. Empik w Czeladzi - nie było, nie ma, nigdy nie będzie. Empik w Sosnowcu - nie ma. Carrefour - nie ma. Real w Czeladzi - ch** wie, może i jest, ale w burdelu jaki tam mają ciężko cokolwiek znaleźć.

Zatrzymajmy się przy Realu. Doprawdy świetny to sklep. DVD w wielkich koszach, do których dna nie da się dosięgnąć. Top 10 i reszta filmów już na półkach, a po zawartości stwierdzam, że ekspozycji nie zmieniano od paru miesięcy. Miejsce 10 "top 10" okupuje T3 2DVD za 89.95. W jakiejś ciemnej dziurze tuż obok wyszperałem to samo wydanie za 19.99. Szukając dalej, znalazłem Powrót Króla 2 DVD za 29.95 bodajże, i 12 małp za 19.99. Oczywiście tego czego chciałem nie znalazłem, ale nie szukałem dokładnie, bo po minucie lepiłem się od pokrywającego wszystko brudu. W informacji pani nie potrafiła mi udzielić odpowiedzi na pytanie, czy mają na stanie T1, bo nie mają czegoś takiego jak baza danych, w której możnaby sprawdzić. Na półkach totalny chaos - starałem się rozgryźć klucz, według którego ułożono filmy, ale takiego najwyraźniej nie ma - mieszają się gatunki, ceny, nie ma porządku alfabetycznego ani chronologicznego. Ogółem rzecz biorąc - szczerze NIE polecam kupowania w Realu, chyba że macie przypadkiem ze 20 zł na zbyciu i godzinę wolnego czasu. Wtedy może wyszperacie coś ciekawego, choć szanse są nikłe. No a jak już wyszperacie, to trzeba jeszcze zmyć warstwę brudu.

Ale żeby T1 nie było w Media Markt ani w tylu Empikach...? Łodafak? Wiem, że można kupić na oceandvd.pl, ale 12 zł za przesyłkę - to się nie kalkuluje.

Odpowiedz
military widac ze w hipermarkecie nie pracowales...

Odpowiedz
A co to ma do rzeczy? :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon