Kupić, nie kupić, gdzie kupić...
Ja moge kupic za pol ceny (ROTFL)

Z poczatku bylem napalony na to wydanie, ale jak dowiedzialem sie,
ze nie ma fotosow, to moj zapal jakos zmalal... Nie wiem czemu, ale jakos
wydaje mi sie wybrakowane bez tych zdjec, i jednak troche niewarte swej
ceny, a rownej wydaniom "Plutonu" i "Siedmiu Wspanialych" z fotosami...
A L () E E N

Odpowiedz
Mental napisał(a):Dzisiaj przyszło :)
Skąd i za ile? 8)
Jakiekolwiek polskie tłumaczenie?

EDIT: ok, sprawdziłem, taka cena mnie nie bawi :? and what about this?:

http://www.amazon.co.uk/Terminator-Two-Disc-Special/dp/B000056IFJ/ref=br_lf_m__1_1_ttl/026-8970777-1470864?%5Fencoding=UTF8&s=dvd

podają, że są polskie napisy...

Odpowiedz
Link pokazuje wydanie w digi-packu, ktore wyszlo w Polsce, ale obecnie
ciezko jest je gdziekolwiek dostac (unikat). A w wydaniu Ultimate Edition
nie ma polskich napisow, za to jest polski lektor... Terminator UE pojawia
sie dosc czesto na Allegro, w cenie chyba 70 zl + przesylka.
A L () E E N

Odpowiedz
To wydanie o którym pisze Gieferg też mam, zlokalizowane na Polskę, tzn. z digipakiem po polsku. :) Polskie napisy istotnie są w tym wydaniu. Aha - całkiem niedawno było na Allegro, poszło za 50,00 PLN.

Odpowiedz
Polskie napisy do Terminatora? Ludzie, przecież znacie ten film na pamięć. Zresztą są napisy angielskie.

Jeśli chodzi o mnie, to zamówiłem Ulitmate Edition z dwu powodów:

a) bo jestem snobem: muszę mieć na półce najlepsze wydania w najlepszych kartonowych pudełkach. Gdzieś słyszałem, że DUX ma 3-płytowe wydanie T2 z mrugającym okiem Arnolda. Też bym takie chciał - postawiłbym sobie na szafce, zgasił światło i zerkał z ukosa na migającą diodę :)

b) ze względu na DTS (T1 może poszczycić się jedną z najlepszych ścieżek dźwiękowych, jakie słyszałem, tuż-tuż za SE7EN)... Wydanie Gieferga jest z DTS-u ogołocone.

Odpowiedz
Cytat:Polskie napisy do Terminatora? Ludzie, przecież znacie ten film na pamięć.
Oglądam filmy z dziewczyną, ona go nie zna na pamięć i jednak lubi jak film jest tłumaczony, a lektora zasadniczo nie trawimy.

Mi DTS dynda i powiewa, nie mam sprzętu, który by go odtwarzał i mieć w najbliższym czasie nie zamierzam. Wydanie T2 mam jednopłytowe w paskudnej szarej okładce, więc nie muszę szaleć z jedynką, zwlaszcza że wolę polskie napisy niż lektora i taką cenę w funtach 5.97 od takiej 12.99.

Odpowiedz
Nie masz sprzętu, więc ci dynda. Gdybyś dysponował odpowiednią maszynerią, byłbyś odmiennego zdania. W końcu mówimy o standardzie DVD, nie VHS. Wydaje kasę, żeby mieć to, co najlepsze. Nie cierpię, gdy pozbawia się klienta przywileju rozkoszowania się krystalicznie czystym dźwiękiem, a zamiast tego umieszcza się jakiegoś lektora dla niepiśmiennych. Na Zachodzie jakoś nie mają takich rozterek: DTS czy lektor - co to w ogóle za dylemat? Żaden dylemat. Urojony polski problem.

Odpowiedz
Cytat:Wydaje kasę, żeby mieć to, co najlepsze
Jak cię stać, to wydawaj :) ja się 10 razy zastanawiam zanim wydam na film 40zł (a to mi się często nie zdarza), a jak mogę zaoszczędzić kupując go w wersji bez bajerów to zwykle tak robię, taka cena jak za tego T1 UE dla mnie po prostu nie wchodzi w grę, dlatego szukam czegoś tańszego. Może ktoś się chce pozbyć tamtego wydania? ;)

Odpowiedz
A myślisz, że ja się nie zastanawiam? Myślisz, że wchodzę do sklepu, kupuję 25 sztuk DVD, po czym wychodzę, rzucając ekspedientowi w twarz na dowidzenia moją złotą kartą kredytową? Tak się robi na Zachodzie w piątek po wypłacie, ale nie u nas. Chodzi, Gieferg, o to, żebyś nie mówił, że DTS jest niepotrzebny, bo nie masz sprzętu. DTS jest konieczny, lektor - nie. Polska pod tym względem zaniża standardy i tyle. Kilka miesięcy temu miałem okazję kupić Terminatora w Polsce z polskimi napisami, z polskim pudełkiem, słowem, miałem okazję wykonać patriotyczno-narodowy gest i wesprzeć finansowo jednego z naszych kochanych dystrybutorów. Nie zrobiłem tego, bo nie było DTS-u. Nie twierdzę, że każdy film powinien być w DTS 9.3 EX THX MASTER QUALITY, ale sorry - Terminator powinien :)

Odpowiedz
Cytat:Chodzi, Gieferg, o to, żebyś nie mówił, że DTS jest niepotrzebny, bo nie masz sprzętu. DTS jest konieczny, lektor - nie.
Zauważ jedno - ja mówię że DTS jest dla mnie niepotrzebny, że mi to wisi czy na płycie jest DTS, nie mówię, że jest niepotrzebny nikomu i nikogo to nie obchodzi, bo wiem że jest trochętakich ludzi, dla których to warunek konieczny, żeby film kupić.
Cytat:Kilka miesięcy temu miałem okazję kupić Terminatora w Polsce z polskimi napisami, z polskim pudełkiem, słowem, miałem okazję wykonać patriotyczno-narodowy gest i wesprzeć finansowo jednego z naszych kochanych dystrybutorów.
gdzie? kiedy? :D
Cytat:Myślisz, że wchodzę do sklepu, kupuję 25 sztuk DVD
Nie. Myślę, że kupujesz T1 UE :) więc masz większe możliwości finansowe niż ja :) cieszę się razem z tobą :) ale teraz mam zamiar sprowadzić sobie to wydanie bez DTSu, za to z napisami :P

Odpowiedz
Za T1 UE dałem w sumie na ebayu (łącznie z kosztami wysyłki) 51 złotych... Czy to dużo? Oceń sam...

Gieferg napisał(a):bo wiem że jest trochę takich ludzi, dla których to warunek konieczny, żeby film kupić.

Jeśli na Zachodzie jest DTS, a u nas nie ma, to krew mnie zalewa. Bo czy ja mam na czole wyryty napis: "Wsiowy Polak nie chce DTS-u"?

Cytat:gdzie? kiedy?

w Starym Browarze w Poznaniu...

Odpowiedz
Cytat:Gdzieś słyszałem, że DUX ma 3-płytowe wydanie T2 z mrugającym okiem Arnolda

ja tez mam wydanie 3 plytowe, ale bez mrugajacego oka, cena 36 zloty

absolutnie zgadzam sie z Mentalem, ze DTS musi byc
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Francuzi mają 4-płytowe wydanie T2. Tak w ramach ciekawostki. :) Wersja kinowa + reżyserska + mnogo dodatków + 77-stronicowy album.

[O! Właśnie jest na Allegro (55,00 PLN).]

Odpowiedz
Dokładnie DTS daje zupełnie inne wrażenia słuchowe (ach ten bas). A w Terminatorze scena pościgu samochodowego i jednoczesne strzały z shotgunów słuchane właśnie w DTS-ie dosłownie wbijają w fotel. Niesamowita sprawa, kto oglądał wie o co chodzi...

Odpowiedz
Romeck, kupujemy na spółę? :)

Odpowiedz
Powiem, że T2 to jeden z moich najukochańszych filmów, ale prawdopodobnie i tak nie oglądnąłym tych wsyzstkich dodatków z wersji 4dvd. W wersji QDVD było tego dużo, obejrzałem wszystko, ale jak to zwykle bywa dodatki na dvd są mdłe, czasami jest to po prostu gadanie: "och on był świetny i ja też i w ogóle było świetnie, film wyszedł świetny, to była ciężka praca, ale wszyscy się świetnie bawiliśmy... itd". Jedyne co mnie BARDZo boli to, że w Polsce nie można na dvd dostać wersji kinowej Terminatora2 (bo chociaż znam dialogi na pamięć, to fajnie byłoby mieć wersję z polskimi napisami- czułbym się psychicznie lepiej). Bo trzeba to powiedzieć, T2 w wersji reżyserskiej trochę się rozwleka.

Odpowiedz
w moim wydaniu 3 dvd tez jst wersja kinowa i wersja rezyserska i mnostwo dodatkow 8)
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Cytat:Bo trzeba to powiedzieć, T2 w wersji reżyserskiej trochę się rozwleka.

eee tam, dodali tyle co kot napłakał, zresztą i tak bym nie oglądał *** skoro w DC praktycznie niczego poza jedną bodaj kwestią arnolda nie wycięli. Co innego w takim Alien czy Alien 3, ale tutaj nie ma co płakać za wersją kinową tak samo jak w przypadku Aliens.

Odpowiedz
Skąd wy bierzecie takie wydania za 50 zł?! Przeca zwykły podstawowy film bez dodatków i napisów kosztuje niewiele mniej, bo 39. Jak znacie jakiś sklep (NIE allegro), w którym chodzą koło 50 wielopłytowe wydania T1, to dajcie namiary...

Odpowiedz
Military > przecież już dałem namiary - na Amazonie jest to dwupłytowe wydanie z polskimi napisami, za jakieś 6 funtów + przesyłka, wyjdzie jakieś niecałe 60 zeta.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon