Odpowiedz 
Kupić, nie kupić, gdzie kupić...
Autor Wiadomość
Guzeppe
Dużo pisze

Liczba postów: 466
17-02-2007 09:24 PM

Powiem, że T2 to jeden z moich najukochańszych filmów, ale prawdopodobnie i tak nie oglądnąłym tych wsyzstkich dodatków z wersji 4dvd. W wersji QDVD było tego dużo, obejrzałem wszystko, ale jak to zwykle bywa dodatki na dvd są mdłe, czasami jest to po prostu gadanie: "och on był świetny i ja też i w ogóle było świetnie, film wyszedł świetny, to była ciężka praca, ale wszyscy się świetnie bawiliśmy... itd". Jedyne co mnie BARDZo boli to, że w Polsce nie można na dvd dostać wersji kinowej Terminatora2 (bo chociaż znam dialogi na pamięć, to fajnie byłoby mieć wersję z polskimi napisami- czułbym się psychicznie lepiej). Bo trzeba to powiedzieć, T2 w wersji reżyserskiej trochę się rozwleka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wiking
Dużo pisze

Liczba postów: 361
17-02-2007 10:48 PM

w moim wydaniu 3 dvd tez jst wersja kinowa i wersja rezyserska i mnostwo dodatkow 8)

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"
Anonymous
Unregistered

18-02-2007 12:15 AM

Cytat:Bo trzeba to powiedzieć, T2 w wersji reżyserskiej trochę się rozwleka.

eee tam, dodali tyle co kot napłakał, zresztą i tak bym nie oglądał *** skoro w DC praktycznie niczego poza jedną bodaj kwestią arnolda nie wycięli. Co innego w takim Alien czy Alien 3, ale tutaj nie ma co płakać za wersją kinową tak samo jak w przypadku Aliens.
Odpowiedz cytując ten post
military
Talking Head

Liczba postów: 13,390
18-02-2007 12:18 AM

Skąd wy bierzecie takie wydania za 50 zł?! Przeca zwykły podstawowy film bez dodatków i napisów kosztuje niewiele mniej, bo 39. Jak znacie jakiś sklep (NIE allegro), w którym chodzą koło 50 wielopłytowe wydania T1, to dajcie namiary...

Teksty na zlecenie
Blog wraca po raz kolejny: Japończyków skłonność do przesady
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

18-02-2007 11:52 AM

Military > przecież już dałem namiary - na Amazonie jest to dwupłytowe wydanie z polskimi napisami, za jakieś 6 funtów + przesyłka, wyjdzie jakieś niecałe 60 zeta.
romeck
Stały bywalec

Liczba postów: 2,441
18-02-2007 01:25 PM

Military, a co masz do Allegro? ;)
military
Talking Head

18-02-2007 01:59 PM

Zasadniczo nic i często korzystam, ale oferta na allegro zmienną jest, a ja nie lubię żyć ze świadomością, że filmu który chcę zamówić może już jutro nie być w ofercie. ;)

Jak się płaci na amazonie? Zwykły przelew z konta na konto w złotówkach jest możliwy?

Teksty na zlecenie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

23-02-2007 12:14 AM

Potrzebna jest chyba jakaś karta do płacenia przez net, nie wiem, nie znam się, mój brat taką ma, dałem mu kasę i zapłacił. T1 2DVD już w drodze :D

Natomiast dzisiaj byłem w mediamarkt po bilety na pearl jam i po prostu nie mogłem się powstrzymać, żeby nie dać tych 19,99 za T3 2DVD :D jedyne co mnie wkurza, to fakt, że za batman begins zapłaciłem 36 zeta na krótko przed tym jak zaczęli go sprzedawać za 19,99 :evil:
Predator895
Stały bywalec

Liczba postów: 2,668
23-02-2007 04:02 PM

ja mam upatrzonego zioma na allegro co sprowadza po przystępnych cenach i jest luz nie wiem czemu panikować z amazonem ;] a T3 nawet za darmo bym nie wziął ;]

The Wolf of Wall Street 10/10
Parkland 8/10
Prisoners 10/10
Rush 9/10
Man of Steel 8/10
Pain & Gain 8/10
Moje Blu <<<
Anonymous
Unregistered

23-02-2007 04:43 PM

Cytat:a T3 nawet za darmo bym nie wziął
następny malkontent-cameronofil :P
military
Talking Head

23-02-2007 05:07 PM

T3 dobry jest i basta, kurna! :) Teraz czekam az poczta dostarczy T1 na dvd. Niestety nie wyrobila sie na dziś (bo i po co...), więc pewnie poczekam do poniedziałku...

Teksty na zlecenie
Anonymous
Unregistered

23-02-2007 05:34 PM

Pewnie że dobry, zwłaszcza takie wydanie za taką cenę ;)

A co do T1
Jakie wydanie i za jaką cenę? (wliczając koszty przesyłki) To nasze polskie z lektorem i bez dodatków?
military
Talking Head

23-02-2007 05:41 PM

1 dvd, polskie, z napisami, BEZ lektora, DD 5.1 angielskie, niemieckie i hiszpańskie. Dodatków absolutnie brak. Cena 34 zł + 6 zł za przesyłkę.

Teksty na zlecenie
Anonymous
Unregistered

23-02-2007 05:46 PM

Jakby nie przesyłka z Anglii to za 2DVD zapłaciłbym minimalnie więcej. A z przesyłką będzie 64 zł, ale co tam, raz się żyje :wink:
military
Talking Head

23-02-2007 05:57 PM

Zastanawiałem się nad tą Anglią, bo w sumie tanio wychodzi, ale stwierdziłem że nie mam jak zapłacić i nie chce mi się robić z tym za wiele zachodu. Poza tym T1 kupuję głównie dla filmu, a nie płyty z bonusami. ;)

Teksty na zlecenie
Anonymous
Unregistered

26-02-2007 12:15 PM

T1 z Anglii własnie przyjechał.
Prezentuje się ładnie :) dwie płytki + mini "książeczka" (to za duże słowo) licząca 8 stron. Idę się zapoznać z zawartością płytek :]
military
Talking Head

26-02-2007 12:21 PM

Ja pierniczę, tobie przyleciał szybciej z Anglii niż mnie z Rzeszowa...

Teksty na zlecenie
Anonymous
Unregistered

26-02-2007 01:02 PM

dokładnie tydzień od złożenia zamówienia :)

Obejrzałem tylko wycięte sceny i trailery, akurat muszę teraz mieć coś pilnego do zrobienia jak chciałoby się siąść i obejrzeć całość :evil: (razem chyba 70 minut materiału filmowego + sporo do poczytania).
military
Talking Head

26-02-2007 02:44 PM

Przyszedł Terminator. Jednak BEZ napisów. Pomyłka w opisie aukcji na allegro (Romeck - DLATEGO nie lubię allegro :) ). Facet dostał neutralny komentarz, a ja zadowolę się tym co mam, bo i tak już miałem w d... te napisy.

EDIT:
Teraz rozumiem pozapiracki sens istnienia http://www.napisy.org :)

Teksty na zlecenie
Anonymous
Unregistered

26-02-2007 02:58 PM

ups

prawdę mówiąc to wydawało mi się lekko dziwne skąd nagle wydanie z napisami, skoro wiadomo mi było do tej pory tylko o dwóch wydaniach T1 w Polsce. Naprawdę nie rozumiem dlaczego niektóre filmy (T1, Rocky) są wydawane bez napisów :?
Cytat:Teraz rozumiem pozapiracki sens istnienia http://www.napisy.org
http://www.napisy.org to portal dla głuchoniemych, nie czytałeś regulaminu? :lol:
romeck
Stały bywalec

Liczba postów: 2,441
26-02-2007 03:00 PM

Masz pecha military. :D No widzę, żeś Alexandrowi wyskrobał neutrala. :) Trudno, zdarza się, "no hard feelings". :) Ja do sprzedawców, którzy wystawiają tak duże ilości (sklep) podchodzę zawsze z rezerwą, bo przy takich ilościach łatwo o pomyłkę, co widać na załączonym obrazku. :)

EDIT: A moje wydanie dwupłytowe ma napisy (może pisałem to wcześniej, ale nie chce mi się sprawdzać). :)
military
Talking Head

26-02-2007 03:08 PM

To wiecie może jak odtworzyć film dvd z napisami z napisy.org ? :)

Teksty na zlecenie
Anonymous
Unregistered

26-02-2007 03:12 PM

To proste, ściągnij sobie teraz całkowicie legalnie DiviXa :roll:

A na poważnie - jakoś się da, ale chyba musiałbyś się trochę pobawić z tymi plikami i zrobić sobie kopię filmu, w której te napisy byłyby umieszczone. Niestety nie mam pojęcia jak się to robi :P
military
Talking Head

26-02-2007 03:15 PM

Poważnie pytam. W Powerdvd się nie da, w Bestplayerze też.

EDIT:

Ok, cóż... Angielskie napisy też nie są złe. :)

Teksty na zlecenie
wiking
Dużo pisze

Liczba postów: 361
26-02-2007 03:17 PM

http://www.cdrinfo.pl/artykuly/subtitles/
http://www.cobraverde.net/Porady/dvd_pl.htm

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości