Kurioza i dziwy w wydaniach DVD
Jeśli Krolina mądrze w tym komentarzu gada, to co z tego? A Magiel jest zajebisty i kropka :)

Odpowiedz
(30-01-2013, 00:27)Mierzwiak napisał(a): A Magiel jest zajebisty i kropka :)

[Obrazek: reverse-1316713879_castle_reaction.gif]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_mb6oyqG6tl1ql5yr7o1_400.gif]

Odpowiedz
(30-01-2013, 00:15)Phil napisał(a): Myślę, że zaprosili ją bardziej dlatego, że prowadzi program "W kinie i na kanapie", ale mogę się mylić ;).
Albo dlatego, że już w latach 90. prowadziła "Filmidło" na TVP1, albo ze względu na niezliczone relacje z Cannes, albo ze względy na radiowy program filmowy, albo... Nah, to pewnie ze względu na Magiel i Top Model.

Odpowiedz
A niech nawet będzie za niesamowitą wiedzę filmową i raczej fajny, niepretensjonalny sposób wypowiadania się - ja tam jej słucham z przyjemnością.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Poinformujcie mnie, jak walnie komentarz do "Gorączki", a Kasia Tusk opowie o trendach w modzie pierwszej połowy lat 90 ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości