Ankieta: Czy prowadzisz list
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]

Lista obejrzanych filmów
Ja też posiadam listę, którą prowadzę w Excelu od października 2010 roku. Nie ma tego dużo, bo około 200 filmów. Za dużo seriali oglądam, dlatego tak mała liczba. Poza tym ostatnio mój gust filmowy znacznie się zmienił i przestałem oglądać wszelkie blockbustery, komedyjki romantyczne czy też tanie horrory. Rzadko kiedy natrafiam na film, przy którym czuje jakieś emocje a tylko takich poszukuje.
Korzystając z okazji, to przyznam się, że prowadzę też listę seriali. Obecnie obejrzałem 41 seriali i za niedługo dopisuję następny - 24 godziny.

Odpowiedz
Seriale też zaznaczam, i też mam 41.

Zaznaczam tylko te, które obejrzałem w całości, ew. też te, które mi się znudziły w trakcie oglądania np. "Wzór" w 3 czy 4 sezonie.

Odpowiedz
(07-05-2012, 22:12)Azgaroth napisał(a): Już tego nie robię, bo mi się nie chciało.

Miałem to samo. Zapisywałem w zeszycie do hmmm... gdzieś 93. Miałem tam coś koło 400 pozycji. A zeszyt wsiąkł już lata temu.

(07-05-2012, 22:12)Azgaroth napisał(a): Jedyny problem to jak by portal upadł, wtedy będę miał problem :)

A coś takiego jak zapisywanie na dysku pliku HTML jest ci obce?

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Niestety nie wyrobiłem sobie nawyku robienia listy. W tym roku dopiero zacząłem, robić solidnie (rok i dwa lata temu mniej solidnie) ale to tak o 20 lat za późno. Z rok-dwa lata temu pooceniałem sporo szajsu na Filmwebie, 800 filmów, ale to też tylko niewielka część... W 2011 i 2010 wychodziło mi po około 90 filmów.

Odpowiedz
Ja wciąż mam na chacie stertę zeszytów. To było życie - masa wolnego czasu i oglądało się każdy crap, który akurat leciał w TV (a oglądałem wtedy średnio po 30 filmów miesięcznie). A teraz? Telewizor służy mi tylko jako wyświetlacz do laptopa, a na dysku ponad 200 GB filmów, za które nie mogę się zabrać. Ot, raz w miesiącu mnie najdzie i nadrobię w weekend 4-6 sztuk. Jeszcze parę lat temu nawet przez głowę by mi nie przeszło, że mógłbym nie mieć ochoty zobaczyć "już teraz" najnowszego Finchera, Spielberga (x2) czy Eastwooda (x3).

Teraz oceniam głównie na imdb. Na filmweb nie wchodziłem już z rok - bo i po co? Newsy filmowe mam chociażby na stopklatce, serialowe na hataku, a jak chcę sobie poczytać ciekawostki, to wbijam na angielską Wikipedię, która jest megazajebistym ich "źródłem".

Na dzień dzisiejszy mam wystawione 1872 oceny, ale masa z tego to odcinki seriali.

Odpowiedz
http://www.flickchart.com/
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(08-05-2012, 00:59)Perfik napisał(a): To było życie - masa wolnego czasu i oglądało się każdy crap, który akurat leciał w TV (a oglądałem wtedy średnio po 30 filmów miesięcznie).

Miałem podobnie. Z tym, że na VHSach.

Cytat:A teraz? Telewizor służy mi tylko jako wyświetlacz do laptopa, a na dysku ponad 200 GB filmów, za które nie mogę się zabrać. Ot, raz w miesiącu mnie najdzie i nadrobię w weekend 4-6 sztuk. Jeszcze parę lat temu nawet przez głowę by mi nie przeszło, że mógłbym nie mieć ochoty zobaczyć "już teraz" najnowszego Finchera, Spielberga (x2) czy Eastwooda (x3).

Mam podobnie. Z tym, że już nie pożyczam. Kiedyś pożyczałem i przez 2 lata nie oddawałem więc to nie ma sensu. Dochodziło do tego, że chciałem coś obejrzeć, pożyczałem a jak już miałem to leżało i mi się nie chciało. Teraz to nawet stosuje metodę "a walić to, obejrze se w TV za 2 lata." To się nazywa przesyt.

Jak o coś było trudno to lepiej smakowało.

A ileż to crapów klasy B , C i Z się oglądało na VHSach. NAwet jak sobie przypomne jakiś fragment to w życiu nie znajde co to był za dany film.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Listę moich obejrzanych filmów mam na Filmwebie. Nie jest to jakaś oszałamiająca liczba bo dokładnie 1039 filmów. Myślałem kiedyś żeby przenieść się na IMDB, ale nie chce mi się tego wszystkiego od nowa oceniać.

Odpowiedz
Ja też prowadzę listę na Filmwebie i na dzień dzisiejszy mam 1898 ocenionych tam filmów. Kilka lat temu przejrzałem Filmwebową bazę do litery K i oceniłem wszystko co widziałem, ale znudziło mi się więc dalej tylko z pamięci i na bieżąco, tak więc podejrzewam się o kilka tytułów więcej ale kto by to zliczył :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Cassel jest długowieczny - w przyszłym roku wkracza w wiek Bilbo Bagginsa o ile się nie mylę ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Może być, Bilbo był w porządku. Ale jakby kto pytał, to jestem starszy od ciebie, ale młodszy od Solo. ;)

Mefisto napisał(a):a liczbę postów masz 3,397 - gonisz!

Ty za to, żeby dogonić filmami swoje posty, dam głowę, że musiałbyś opuścić forum na... powiedzmy, że do emerytury. ;)

Persona non grata napisał(a):Imponujące. A ile lat zajęło Ci obejrzenie wcześniejszych dwóch tysięcy?

Też chciałbym to wiedzieć. Pewnie na każdy tysiąc poszło ze 6 lat, tak więc będzie tego co najmniej 18 roków, panie dzieju. W każdym razie za 6 lat przychodzę tu i oblewam 4000 filmów. :)

Odpowiedz
(08-05-2012, 21:07)Cassel napisał(a): Ale jakby kto pytał, to jestem starszy od ciebie

Jezus też tak mówił, a jak skończył wszyscy wiemy ;)

Cytat:Ty za to, żeby dogonić filmami swoje posty, dam głowę, że musiałbyś opuścić forum na... powiedzmy, że do emerytury.

Tyle tylko, że ja tak naprawdę nie wiem ile ich obejrzałem (acz raczej nie więcej jak 5 tysi) - liczba na imdb nie jest miarodajna z przyczyn różnych :P

A posty to połowa (jak nie więcej) to AVTAK, więc się nie liczy :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Cytat:za 6 lat przychodzę tu i oblewam 4000 filmów

A jednak minęło nie 6, lecz 4 lata.
No tak, wiem, że nikogo nie obchodzą tu takie rzeczy, jednak chcę się nieśmiało pochwalić, że właśnie dzisiaj obejrzałem mój film nr 4000 ("Stare grzechy mają długie cienie"). Chyba całkiem sporo, w tym 233 polskie. Call me Mr. 4000 ;)

[Obrazek: kzfYeiQ.png]

Odpowiedz
Listy obejrzanych nie prowadze ale notuje tytuły do obejrzenia i niestety przybywa ich za szybko a ubywa zbyt wolno..

Odpowiedz
No nieźle, ja żmudnie dobijam do 2000
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Ja mam dokładnie 2386 ocenionych filmów, no ale z pięć lat temu potrafiłem łyknąć 50-60 produkcji na miesiąc, teraz jestem zadowolony, jak w pół roku uda mi się tyle zobaczyć. :P

Odpowiedz
To ja mam tylko trochę ponad dwa tysiące :D

Odpowiedz
1659 ocenionych na FW ;)
Tysięczny oceniony na FW ("Na nabrzeżach" z Brando !!) obejrzałem w 2011.
Teraz mam wakacje, więc oglądam średnio 7-8 filmów tygodniowo. W roku szkolnym niestety czasu brak, więc góra film tygodniowo się uda obejrzeć. Ale jak wiadomo, nie liczy się ilość, lecz jakość. Lepiej obejrzeć 1 zajebisty film, niż 20 średnich.

Autor "Historii Filmu", Jerzy Płażewski, obejrzał bodajże ponad 14 000 filmów ;O To jest dopiero wynik ! Ciekawe czy ktoś na forum obejrzał chociaż połowe tego co on ; )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Cytat:W notatniku, w którym skrupulatnie zapisywał każdy obejrzany film, znalazło się do tej pory 28 tysięcy tytułów.
14? To jest nic!

Odpowiedz
Zastanawiam się czy taki człowiek, który ogląda 10 filmów tygodniowo ma jakieś życie prywatne :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon