Ankieta: Jak oceniasz "Logana"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Logan (2017)
(19-03-2017, 14:59)Lawrence napisał(a): Akurat wątpię, żeby tego typu stary pickup miał automatyczną skrzynię biegów.
Ford oferował automat w swoich pickupach już w 1951 r.
A film jest zajebisty.
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
Badus, nie psuj Lolrensowi życia. Jedyną zaradną osobę płci przeciwnej jaką uznaje, jest Selina z TDKR : ).
 It's too bad she won't live! But then again, who does?

Odpowiedz

jedno z najlepszych HISHE Uśmiech
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Jakich? Gdzieś tak w 1:40 przewinąłem na pasku do 4 minuty, bo już miałem dość. Do tej pory nie rozumiem większości ich śpiewu i nie zaśmiałem się ani razu. A finałowe wejście Deadpoola - żenada.
Czy wszystkie newsy związane z DC Extended Universe muszą zapowiadać taką ch#*nię?! :(

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
Juby, bo nie ogarniasz Les Miserables... ;P
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Ej, w domu też tak do siebie mówicie? Postuluję o zwracanie się do siebie po imieniu.

Odpowiedz
A właśnie, czyta się "Juby" czy "Dżubi"?
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Dżubili

Odpowiedz
W ogóle do siebie nie mówimy w domu. To forum jest ostatnią formą naszej komunikacji. Gdy przyjeżdżam do domu, jedynie się witamy i żegnamy, w ten sposób (tylko bez gadania):
Czy wszystkie newsy związane z DC Extended Universe muszą zapowiadać taką ch#*nię?! :(

Odpowiedz
Dobrze wiedzieć, Dżubili Uśmiech
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Ja tam od lat mówię w myślach "Juby" nie Dżubi czy tam inny Dziub Dziub. A riposta z Arniem świetna Uśmiech

Myślałem, że zaroiło się od nowych postów dzięki HDRipowi z jakimiś szlaczkami, a to tylko rozciągnięte HISHE. Z żartem niezłym, ale nadającym się na krótki strzał, a nie cały odcinek.

Odpowiedz
HISHE wyłączyłem po paru sekundach śpiewu. Beznadzieja.
I love the smell of napalm in the morning.

FILMOŻERCY - wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje

Odpowiedz
(14-04-2017, 10:38)Szaman napisał(a): Ja tam od lat mówię w myślach "Juby"

Ja też. Mówi się tak jak pisze.

Odpowiedz
(14-04-2017, 09:02)Juby napisał(a): Jakich? Gdzieś tak w 1:40 przewinąłem na pasku do 4 minuty, bo już miałem dość. Do tej pory nie rozumiem większości ich śpiewu i nie zaśmiałem się ani razu. A finałowe wejście Deadpoola - żenada.

Wyjątkowo zgoda z Jubym. No, z tą różnicą, że ja dałem radę przetrwać bez przewijania. STRASZNE.

Odpowiedz
Gdyby nie Mad Maxowy ostatni akt i zbyt ckliwy finał dałbym 8/10. Bo poza tym wszystko tu gra.
"Ku*ew" trochę za dużo ale nie jest to minus. Podobnie jak plusem jest brutalność. Ten film udowadnia, jaką różnicę pozytywną robi właściwa kategoria wiekowa.

7+/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

PS. Powtórka w domowym zaciszu zaliczona, kilka drobnostek zgrzyta ale nieznacznie. 10/10

Odpowiedz
Dobry ten HT Uśmiech
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon