Ankieta: Jak oceniasz "Logana"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Logan (2017)
W Hiszpanii jest wydanie z polskimi napisami i BEZ polskiego tytułu!

Odpowiedz
A Noir jak w kinach nie było nawet raz tak nie ma :/

Odpowiedz

Odpowiedz
Hej... Ja to już widziałem ale dzięki - tam jest odnośnik do filmu jak robili Walkera Uśmiech
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Powtórka wypadła trochę lepiej, z pewnymi rzeczami się oswoiłem (główny przeciwnik), niektóre dalej mi się nie podobają - totalne przepakowanie Laury oraz jej przesadna samodzielność, które sprawiają, że chwilami Logan wydaje się zbyteczny, wątek dzieciaków, oraz nie stanowiący większego zagrożenia przeciwnicy (poza wiadomo kim). Poza tym jest dobrze, klimat świetny, muzyka dobrze go wspomaga, Jackman i Stewart - rewelacja.

Ocena oczko w górę - 8/10, wyżej nie podskoczy.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania
------------------------------------------
DCEU so far:  MoS - 8/10, BvS (TC) - 7/10, BvS (UC) - 5/10, SS - 2/10, WW - 6/10

Odpowiedz
U mnie po powtórce bez zmian. Ocena - 3/4 (w skali 1-10 naciągane 8, bo nie toleruje połówek). To byłby świetny film, najlepszy z X-Men Universe, ale Mangold w pewnym momencie wciska sprzęgło, zapomina wrzucić wyższy bieg i nie dociska pedału gazu do samej podłogi. Z finału można było wycisnąć duuuuużo więcej.

Inne, drobniejsze problemy (siła i nieśmiertelność Laury, montaż nagrania pielęgniarki, zmarnowanie Pierce'a, który nie ma za wiele do roboty po przeżyciu wybuchu) to drobnostki, które giną w gąszczu krwi, piachu i wielkiego aktorstwa.

Odpowiedz
Musze przestać to oglądać bo 6 razy w 7 miesięcy to za dużo.

Ile można płakać na jednym filmie Język

Odpowiedz
U mnie po powtórce na Blu, z niezdecydowanego pomiędzy 7 a 8, ląduje raczej na stałe na 7. To jest bardzo dobry film do sceny kolacji u czarnoskórej rodzinki. Niestety później wędruje to w rejony które wybitnie mi się nie podobają i do których raczej zdania nie zmienię.

I nie ogarniam dlaczego ten film jest aż tak przekombinowany. To powinien być Logan i Xavier, ścigani przez grupę Pierce'a z powodu incydentu, w świecie w którym mutanci powoli stają się echem przeszłości. Laura, X-24, dzieciarnia, Dr Rice - pierdoły z którymi scenariusz i tak nie robi nic ciekawego.

"The Wolverine" zdecydowanie lepszy.
[Obrazek: 4505738-5985789258-wolve.gif]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Mam podobnie, do momentu ujawnienia się X-24 było w zasadzie 10/10. Potem mamy nagromadzenie rzeczy, które są zwyczajnie słabe i cały finał się o nie potyka. No ale gdy odpadł czynnik WTF przy pierwszym kontakcie, film wszedł mi lepiej.

Cytat:To powinien być Logan i Xavier, ścigani przez grupę Pierce'a z powodu incydentu, w świecie w którym mutanci powoli stają się echem przeszłości.
Powinien.

Cytat:"The Wolverine" zdecydowanie lepszy.
Nie wiem, czy zdecydowanie, ale lepszy.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania
DCEU so far:  MoS - 8/10, BvS (TC) - 7/10, BvS (UC) - 5/10, SS - 2/10, WW - 6/10

Odpowiedz
http://collider.com/logan-spinoff-script-x-23/

spin-off sequela spin-offa

Odpowiedz
Jest to jedyna obecnie postać z filmów o mutantach (oprócz Deadpoola), o której film z chęcią bym obejrzał. Tylko jakoś nieszczególnie wierzę, że młoda udźwignie całość samodzielnie.
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości