Ankieta: Jaki film Shyamalana uwa
Sz
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

M. Night Shyamalan
Niezniszczalny: Kolejny przykład filmu świetnego warsztatowo i aktorsko z kiepskim scenariuszem. Zacznę może od tego, że Willis mało co pamięta. Rozumiem, że można
Dialogi też nie są wysokich lotów.
I jeszcze jedna drobna wpadka, a raczej prawda objawiona. "Podczas deszczu należy przykryć basen, żeby się nie zamoczył" :P

Ogląda to się dobrze, ale tylko pod warunkiem przełączenia mózgu na niższy bieg.

5/10

Odpowiedz
Będę łaskawy i nie będę klął...

Don Vito napisał(a):nie pamiętać traumy z dzieciństwa, że została ona zepchnięta do podświadomości, czy coś w tym stylu, ale nie pamiętać, czy brało się udział w wypadku, czy nie?

Kiedy Willis niby tego nie pamiętał?

Cytat:gówniarz celuje do ojca z pistoletu i wyskakuje z tekstem "strzelę tylko raz".

Bo ma 12 lat! I wierzy, że ojcu nic się nie stanie!

Cytat:Podczas deszczu należy przykryć basen, żeby się nie zamoczył

?
1. Biorąc pod uwagę, że od jakiegoś czasu dom był terroryzowany, to jakoś nikt nie dbał o basen.

2. Tak, większość basenów przykrywa się na wypadek takich ulew, jak w filmie - chodzi o to, żeby woda w środku nie mieszała się z wodą deszczową, to raz. A dwa - w zależności od zbiornika, jego położenia, etc. - żeby się nie przelało.

Cytat:Ogląda to się dobrze, ale tylko pod warunkiem przełączenia mózgu na niższy bieg.

no comment
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto - nie dyskutuje się z trollami :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Dokładnie. Unbreakable to obok Szóstego Zmysłu najlepszy film M.N.S.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Może nie wszystkim się podoba? Tak tylko sobie pomyślałem.

Odpowiedz
Nie ma takiej możliwości.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Owszem jest. Don Vito, może założymy klub Unbreakable Trolls? Bo dla mnie to tylko 6/10.

Odpowiedz
Jak umiesz to porządnie uzasadnić to do klubu wstępować nie musisz : )
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Zostanę w klubie, bo mam gdzieś Niezniszczalnego i Szósty zmysł : )

Odpowiedz
Ja dałem zdaje się Niezniszczalnemu 7/10, a Szóstego Zmysłu nie widziałem. W ogóle nie widziałem nic Shyamalana oprócz Niezniszczalnego, o!

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Owszem jest. Don Vito, może założymy klub Unbreakable Trolls? Bo dla mnie to tylko 6/10.
Nie ma takiej możliwości. Chyba, że w jakichś flash-sideways, wybryku natury.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Mierzwiak, zapomniałeś nazwać fanów Unbreakable kretynami. :)

Odpowiedz
Skoro nazywają nie-fanów tego filmu trollami, coś w tym jest.

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Bo ma 12 lat! I wierzy, że ojcu nic się nie stanie!

I liczy że te słowa uspokoją przestraszonego całą sytuacją ojca, tak? Bez jaj.

Mefisto napisał(a):Tak, większość basenów przykrywa się na wypadek takich ulew

Nie znam się na basenach. Widok basenu przykrytego przed deszczem jest dla mnie komiczny.

Snuffer napisał(a):Unbreakable to obok Szóstego Zmysłu najlepszy film M.N.S.

Który oprócz Szóstego zmysłu nie zrobił żadnego dobrego filmu.

Cytat:Owszem jest. Don Vito, może założymy klub Unbreakable Trolls?

A czy członkowie klubu Quentin Tarantino Trolls też mają wstęp?

Odpowiedz
Don Vito napisał(a):Który oprócz Szóstego zmysłu nie zrobił żadnego dobrego filmu.

Nie będziemy po raz kolejny dyskutować o Osadzie :P
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Ze mną akurat chyba nie dyskutowałeś ;) Chociaż faktycznie nie mam ochoty gadać o filmie, który widziałem 4 lata temu.

Odpowiedz
Ja podobnie, chodziło mi tylko o to że temat Village jest wałkowany na tym forum i co jakiś czas powraca ; )
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Snuffer napisał(a):Unbreakable to obok Szóstego Zmysłu najlepszy film M.N.S.

Zgadza sie, aczkolwiek wykreslilbym "obok Szostego Zmyslu".

Odpowiedz
Już nie będę grzeczny - zaczynam kląć...

Don Vito napisał(a):I liczy że te słowa uspokoją przestraszonego całą sytuacją ojca, tak? Bez jaj.

Nie. Bo ma pieprzone 12 lat (czy nawet mniej) i jest bardziej przestraszony niż jego ojciec. Aha, i w dodatku jest przeciętnym amerykańskim nastolatkiem, a nie wysublimowanym arystokratą, który umie się wysławiać w każdej sytuacji. I w końcu dlatego, że to nie jest film Tarkowskiego, gdzie każdy dialog to metafizyczne przeżycie z drugim dnem.

Cytat:Nie znam się na basenach. Widok basenu przykrytego przed deszczem jest dla mnie komiczny.

A na logice się znasz? Wychodzi na to, że nie, skoro olałeś punkt pierwszy - dom był terroryzowany, więc gówno kogo obchodził basen.

Cytat:Który oprócz Szóstego zmysłu nie zrobił żadnego dobrego filmu.

Szósty zmysł nie jest jego highlightem - ileż można to tłumaczyć. Osada misiu-pysiu, Znaki słoneczko (w 2/3, ale jednak).

Mierzwiak napisał(a):Może nie wszystkim się podoba? Tak tylko sobie pomyślałem.

Sure. Ale jak widzę, że ktoś się dopierdala o takie szczegóły jak przykryty basen, czy jedna linijka dialogu dzieciaka, to mi się woda w wannie sama gotuje. Nie podobał ci się film - luz. Ale albo masz argumenty, albo ich nie masz. Don Vito nie ma. Żadnych.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Szósty zmysł nie jest jego highlightem - ileż można to tłumaczyć.
Nie rozumiem za bardzo pojęcia "highlight", ale jeśli chodzi o coś w rodzaju opus magnum to sorry Mef - "ileż można to tłumaczyć" jest komiczne. To tak jakbym powiedział - Heat to nie jest dobry film, ILEŻ MOŻNA TO TŁUMACZYĆ ; ). Bo wiesz, inni mogą mieć inne zdanie czasami, nie?

Chyba, że 'highlight' ma inne znaczenie : ).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości