Marvel Cinematic Universe (temat ogólny)
Tylko, że ten świat jest durny i pełen nieścisłości (nawet jeśli ma kilka rewelacyjnych pozycji). Nie sądzę, żeby spełniał standardy Feige'ego.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Jakiekolwiek wątpliwości w tym zakresie to właśnie to bredzenie, które miałem na myśli. Jeszcze jakieś pytania?

Tak, bo zadałem o to pytanie. Twoje uzasadnienia to niezły suchar (aha - nie znam konkretów co do daty zamknięcia kontraktu, więc bredzę... zadając w dodatku pytanie). No sense whatsoever.

Gieferg napisał(a):Ten od rewanży na mistrzostwach świata.

Różnica taka, że ja przyznaję się do błędu i nie używam forum by obrażać innych.

Gieferg napisał(a):Zapewne w przeciwieństwie do twojego. Bo pewnie bezpośrednie wyzwiska w twoim wykonaniu to wyższy poziom kultury niż docinki będące efektem twoich nieustannych faili w co trzeciej dyskusji. Podjazdy pod gust nie spełniający kryteriów szanownego cpt.Nascimento pominę milczeniem.

Co innego jakaś przepychanka, w której obie strony sobie podjadą, a co innego niczym nie uzasadniona złośliwość. Jedyne Twoje ostatnie posty, jakie do mnie kierowałeś, to po prostu złośliwość i docinki. Dorośnij.

Kontrowersyjność Twoich gustów jest chyba czymś oczywistym, a mówię o tym dopiero w odpowiedzi na Twoje docinki.

ja napisał(a):Jestem pewny że o ile nie przegapiłem jakiś major idiotic plot holes, to ten film będzie z czasem zapamiętany jako "ta - wreszcie - dobra część Star Wars".

Gieferg napisał(a):Skoro Cpt. Nascimento tak mówi, to musi być prawda [Obrazek: wink.gif]

Powiedz mi czemu służył ten komentarz? Mówię, że moim zdaniem ten film będzie zapamiętany w taki sposób, a Ty wpadasz "Skoro ON to mówi, to to musi być prawda (wink wink)".
Daj se siana.

Ogółem widzę, ze notoryczne dopieprzanie się do kogoś bez powodu uważasz za spoko zachowanie, więc pewnie tracę tylko czas. Jeśli tak to ma wyglądać, to po prostu użyję drugi raz ignore (pierwszy był na und3rze).
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Kuba napisał(a):Alez oczywiscie, że możliwe jest, że w "Avengers 4" dadzą nam jakiś smaczek.
smaczki to jedno a to...
Capt.Nascimento napisał(a):Czyżby Ryan Reynolds, Fassbender, McAvoy i Lawrence mieli dołączyć niedługo do Avengers? Ciekawe czy jest szansa że pojawią się w drugiej części Infinity War.
...drugie.

Cytat:Różnica taka, że ja przyznaję się do błędu i nie używam forum by obrażać innych.
Gdzie cię obrażam i do jakiego błędu chciałbyś, żebym się przyznał?

Cytat: Twoje uzasadnienia to niezły suchar
Suchar?
A to dobre. Przytoczysz co konkretnie nim jest?

Cytat:Powiedz mi czemu służył ten komentarz?
Lepiej ty mi powiedz, czemu służyła ta histeryczna odpowiedź na niego, skoro kończył się odpowiednim emotkiem.
Trochę dystansu, bo ci zaraz żyłka pęknie, a jeśli obraża cię stwierdzenie, że bredzisz to mam tylko jedną radę - przestań bredzić.

Cytat: Jeśli tak to ma wyglądać, to po prostu użyję drugi raz ignore
uuu, scary...
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Multiworld to najsensowniejszy strzał. Wystarczyłby nawet easter egg, gdy Strange prezentuje Multiworld i jedna z wizji pokazuje Jackmana (fanserwis). Potem można wpleść (zrebotowanych) X-menów do MCU i wytłumaczyć, że to eka z alternatywnego świata.

Chociaż ja i tak średnio bym widział X'ów w MCU, głównie przez niesamowity tłok, który mamy już teraz. To już teoria z Fantastic Four bardziej mi leży (pomimo, że same te postaci mnie ziebią raczej), bo wpisuje się to w kosmiczną część serii.
"You said it yourself, bitch! We're the Guardians of the Galaxy!"

IMDB rating

Odpowiedz
I FF można chyba wpleśc na oryginalną Ziemie MCU.

Wątpie aby McAvoy, Fassbender i Reynolds się dołączyli, raczej zreebotuja. Ale wydaje mi sie, że Nascimento mówił w sposób troche metaforyczny z tym dołączaniem.
Zreszta Deadpool, X-Force, New Mutants, Gambit - jak te serie sie utrzymają to nie zostana raczej włączone do nowego MCU tak sądze, będa oficjalnie kolejna planeta w multiświecie ktorej nikt nie odwiedzi. Da się te filmy bardzo ładnie od reszty X-verse oddzielić.

Odpowiedz
Cytat:Chociaż ja i tak średnio bym widział X'ów w MCU, głównie przez niesamowity tłok, który mamy już teraz. To już teoria z Fantastic Four bardziej mi leży

Dokładnie. X-Menów nie powinno się w ogóle włączać do MCU. F4 jak najbardziej.
Jakby to wyglądało? Nagle dziesiątki mutantów o których nikt nie słyszał, przez trzy fazy MCU robi coming out?
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
Całe X-Universe jest w takim miejscu, że z utęsknieniem czekam na anulowaniu wszystkiego, co jeszcze nie zostało zrealizowane i zakończenie tego uniwersum, póki jeszcze ma jakąś godność. Deadpoola zostawić samemu sobie, a mutantów BARDZO POWOLI niech wprowadzają jako reboot.

Odpowiedz
Cytat:Całe X-Universe jest w takim miejscu, że z utęsknieniem czekam na anulowaniu wszystkiego

No i to też prawda. Ciekawe czy w ramach MCU dostaniemy też "prawidłowe" Dark Phoenix Saga. W tej chwili przyszłoroczny film jawi mi się jako coś taaaaaaaak bardzo zbytecznego, że aż trudno to opisać.

Odpowiedz
Nie dostaniemy, bo w roli głównej obsadzili Sansę "Paździerz" Stark. Chryste, jaki to jest miscast to głowa mała...

IMDB rating

Odpowiedz
Od kiedy przyszłoroczny film powstaje "w ramach MCU"?

Odpowiedz
Nie doczytałem fragmentu o Phoenix Saga w ramach MCU :P

Szczerze, to...wolałbym już, żeby zostawiono tę historię w spokoju. W nadchodzącym roku będzie drugie podejście, w kościach czuję, że równie udane jak Apocalypse. 

IMDB rating

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Trochę dystansu

Dystans to mógłbym mieć jakbyś coś mówił półżartem, z humorem - ja tam nie wiem jakie masz zwyczaje, jak do wszystkich gadasz w ten sposób to gratki. Mówię żebyś się przestał dopieprzać i darował podjazdy, a rób tam se co chcesz, najwyżej będę Cię ignorował. :F Ja tam tu przychodzę żeby pogadać o filmach, a nie rzucać się błotem.

Argumenty "zadałeś głupie pytanie więc bredzisz" (to nawet nie brzmi po polsku), gdzie zadaję pytanie by się czegoś dowiedzieć, a że nie znam odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie to bredzę... (nie wspominając, że nie każdy interesuje się Marvelem na tyle, by wiedzieć jakie zwyczaje ma Disney względem postaci komiksowych, czy jakie są terminy turbo-kontrakto-fuzji Disneya z Fox)...

[Obrazek: AAEAAQAAAAAAAAJQAAAAJGY4OTU1NDAzLTg2ODYt...OTdmNw.png]

Gieferg napisał(a):uuu, scary...

Ta bo akurat to napisałem by cię wystraszyć.
Kłótnie na forach są jak wyścigi w domu wariatów: nieważne czy wygrasz, czy przegrasz, wciąż pozostajesz pacjentem.

Odpowiedz
Myślałeś kiedyś, żeby zmienić nick na Cpt.Pierdolamento?

Badus napisał(a):Szczerze, to...wolałbym już, żeby zostawiono tę historię w spokoju. W nadchodzącym roku będzie drugie podejście, w kościach czuję, że równie udane jak Apocalypse.

No i właśnie szkoda, że zdażyli się za to zabrać, bo teraz będzie bez sensu, żeby Marvel to robił po raz trzeci. No ale nie spodziewam się żeby się im z tym tak śpieszyło więc może za jakieś 10 lat?
A Sansa - fakt, miscast dekady (razem z Cyclopsem zresztą).

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Myślałeś kiedyś, żeby zmienić nick na Cpt.Pierdolamento?

Nie, za to myślałem, że tracę czas w ogóle z tobą gadając. Teraz już to wiem - dzięki

____

https://www.express.co.uk/entertainment/films/891768/Avengers-Infinity-War-Avengers-4-Hugh-Jackman-MCU-Wolverine-Tom-Hardy

No nie powiem, tak jak bardzo chętnie bym zobaczył Jackmana w MCU (szczególnie jakichś Avengersach), tak Hardy może go nawet przebić.

Myślę, że Ryan Reynolds pojawi się w MCU (nawet jeśli w nieco ugrzecznionej wersji). Takiego Deadpoola ciężko odtworzyć. Oczywiście jeśli cała ta fuzja zostanie w pełni doprowadzona do końca.

Odpowiedz
No, jakoś mi się nie chce wierzyć, że Hardy, który niedawno dołączył do SpiderVerse, gdzie zagra jedną z najbardziej kultowych postaci ever, nagle dołączy do MCU. Nope..

Ogolnie fajnym następcą Hugh mógłby być Richard Armitage :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Szczególnie, że Venom może być jednak "pośrednio" w MCU.
Armitage zupełnie nie ten typ, który bym widział w tej roli w MCU. Za to niejaki Johnny Galecki wizualnie by się wpasował w komiksowego Wolverine'a:

[Obrazek: johnny-galecki-8.jpg]

z tym, że... jest za stary. Powinni wziąć kogoś koło 30-tki, żeby mógł trochę pograć.
Hardy też jest za stary.

Odpowiedz
Fakt, że jest raczej przeciętnym aktorem komediowym i ma 1,65 już nie przeszkadza?
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Która część zwrotu "wpasowałby się wizualnie" wymaga dodatkowych wyjaśnień?

Nie znam gościa, nigdzie go nie widziałem, ktoś gdzieś rzucił nazwisko, sprawdziłem fotkę, wygląda w sam raz. Tyle. Armitage czy Hardy wizualnie nie pasują mi w ogóle.

PS. 165 cm to właśnie jeden z głównych powodów dla których by się wpasował. Komiksowy Wolverine jest niski.

Odpowiedz
To sprawdzaj następnym razem co wklejasz, bo nawet jeśli "wizualnie by pasował", to casting przebrzmiałej gwiazdy znanej z sitcomów jako Wolverine'a brzmi jak kiepski skecz SNLu.

Armitage jak najbardziej, szczególnie że mógłby pokazać to ciekawie aktorsko. Przekonał mnie do siebie jako Dollarhyde w Hannibalu.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Skoro Jackman mocno odbiegał od oryginalnego Wolverin'a to dla odmiany pasowałoby teraz dać kogoś, kto nie odbiega. Armitage to może i dobry kandydat na recast Jackmana, ale nie Wolverine'a.

Cytat:To sprawdzaj następnym razem co wklejasz
A ty sprawdzaj co czytasz.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon