Marvel Cinematic Universe (temat ogólny)
Johnny Galecki tylko w DC!

[Obrazek: tumblr_le3j4jaEC11qarkuho1_500Green_Lant...eac09f.gif]

Odpowiedz
Frank Grillo powinien być Frankiem, a Bernthal Loganem i wtedy świat byłby pięknym miejscem
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Tomasz zajęty, Venom powstanie, więc można jeszcze kogoś innego. Nie wiem czemu, ale Jack O'Connell przypomina mi młodego Tomasza :) Do tego nie jest za wysoki - a to widzę, dla niektórych ważne - nie ma urody jakiegoś modela, a przy dobrej charakteryzacji można by z jego mordą coś zrobić.

Odpowiedz
Logan Marshall Green. Tom Hardy dla ubogich ;)

Odpowiedz
(15-12-2017, 18:49)Crov napisał(a): I mam nadzieje, że nie będą szukali drugiego Jackmana, tylko pójdą właśnie w stronę oryginalu - to zresztą najlepsze rozwiązanie, żeby odróżnić tych mutantów od Foksowych.

Nom. Kilka lat temu była tu podobna dyskusja i też pisałem wtedy, w odpowiedzi na biadolenie ludzi, którzy krzyczeli "Wolverine jest tylko jeden" i "Jackman for LYFE", że Hugh stworzył świetną, charyzmatyczną kreację samą w sobie, ale taką, która jednak jest trochę oderwana od komiksowego oryginału i że w recaście aktora nadal jest sporo miejsca na coś nowego.

Dla mnie idealny, nowy Wolverine przede wszystkim powinien naprawdę wyglądać jak gburowata małpa. Jak ktoś z kim przeciętna kobieta, na pierwszy rzut oka, nie chciałaby skakać do łóżka, tylko miałaby odruch przechodzenia na druga stronę chodnika. Z Jackmanem jest taki problem, że on jest jednak za ładny, zbyt klasycznie przystojny i zapuszczenie zarostu, palenie grubych cybar i robienie skwarzonej miny do kamery, tego nie zakamuflują. Nie ważne jak bardzo by przypakował, nie ważne jak zaniży głos, jak bardzo pokrzyczy przed kamerą, jak bardzo się odwodni przez zdjęciami by pokazać żyły i okablowanie, zawsze gdzieś tam wychodzi z niego ta "miła" charyzma i prezencja sympatycznego prezentera teatralnego co to tańczy i śpiewa w musicalach.

Komiksowy Wolverine to powinien być j***** goryl. Nie facet o sylwetce modela z magazynów fitnesowych, tylko owłosiony koleś o gabarytach stoczniowego zakapiora, albo bramkarza z Dublińskich melin.

I to fizyczne nieociosanie też powinno iść w parze z nieco mroczniejszym, bardziej niebezpiecznych charakterem. "Logana" jeszcze nie widziałem, ale w tradycyjnych filmach X-menowych obu serii, twórcy popełnili taki błąd, że bardzo szybo, zaraz po jedynce, pozbyli się u Wolverine'a tego elementu agresywnego, nieobliczalnego furiata. Kogoś kto momentami byłby niebezpieczny nawet dla swoich przyjaciół i zamiast tego zrobili z niego wujka dobrą radę, który od czasu do czasu rzuci jakimś sarkastycznym tekstem.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
(15-12-2017, 19:14)Corn napisał(a): Logan Marshall Green. Tom Hardy dla ubogich ;)

Sony takie patałachy, że jakby go podmienili za Tomka, to nikt by nie zauwazył :D

A wtedy Tomasz do MCU :D

Cytat:Dla mnie idealny, nowy Wolverine przede wszystkim powinien naprawdę wyglądać jak gburowata małpa. Jak ktoś z kim przeciętna kobieta, na pierwszy rzut oka, nie chciałaby skakać do łóżka, tylko miałaby odruch przechodzenia na druga stronę chodnika. Z Jackmanem jest taki problem, że on jest jednak za ładny, zbyt klasycznie przystojny i zapuszczenia zarostu i robienie skwarzonej miny tego nie zakamuflują. Nie ważne jak bardzo by przypakował, nie ważne jak zaniży głos, jak bardzo pokrzyczy przed kamerą, jak bardzo się odwodni przez zdjęciami by pokazać żyły i okablowanie, zawsze gdzieś tam wychodzi z niego ta "miła" charyzma i prezencja sympatycznego prezentera teatralnego.

No kierwa, Jack O'Connell, jakby mu jakieś ruskiej metki na siłce do bidona wsypywali :)

Odpowiedz
(15-12-2017, 19:10)Pelivaron napisał(a): Tomasz zajęty, Venom powstanie, więc można jeszcze kogoś innego. Nie wiem czemu, ale Jack O'Connell przypomina mi młodego Tomasza :) Do tego nie jest za wysoki - a to widzę, dla niektórych ważne - nie ma urody jakiegoś modela, a przy dobrej charakteryzacji można by z jego mordą coś zrobić.

Serio? Młodego Tomka Hardy'ego to przypomina Tye Sherdian... I, kurde, w sumie jakby szukali naprawdę młodego Logana (albo za parę lat) to byłby niezłym wyborem.

[Obrazek: tye-sheridan-cover-hero-magazine-x-men-02.jpg]

Ma 1.71m wzrostu, więc nie jest takim konusem jak oryginalny Wolverine, ale byłby niższy od Downeya Juniora więc spoko. ;)

(15-12-2017, 19:14)Corn napisał(a): Logan Marshall Green. Tom Hardy dla ubogich ;)

Grał już Shockera w Spider-Manie - do tego zginął. :P

(15-12-2017, 18:56)Corn napisał(a): Frank Grillo powinien być Frankiem, a Bernthal Loganem i wtedy świat byłby pięknym miejscem
#truth

(15-12-2017, 19:19)Proteus napisał(a): Komiksowy Wolverine to powinien być j***** goryl. Nie facet o sylwetce modela z magazynów fitnesowych, tylko owłosiony koleś o gabarytach stoczniowego zakapiora, albo bramkarza z Dublińskich melin.
No i to jest też ważne nie tylko, dlatego żeby odróżnić go od Jackmana, ale też wyróżnić go na tle innych herosów MCU. Marvel ma zaskakująco dużo wysokich, świetnie zbudowanych herosów. (Mówię "zaskakująco dużo", bo wysokich aktorów w kinie akcji nie ma tak wielu. :P)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Bernthal to może wystąpić jako jakiś mafia thug#3, jest wręcz stworzony do tej roli :)

Cytat:Serio? Młodego Tomka Hardy'ego to przypomina Tye Sherdian... I, kurde, w sumie jakby szukali naprawdę młodego Logana (albo za parę lat) to byłby niezłym wyborem.

Wiedziałem, że to sensowne gadanie Crova to musi być tylko jakiś chwilowy przebłysk... no i proszę... :)

tzn fakt, że przypomina trochę młodszą wersję Hardy'ego, (a jeszcze bardziej jednego mojego znajomego) ale to jest powód dla którego nigdy nie powinien być brany pod uwagę do roli Logana
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
(15-12-2017, 19:25)Crov napisał(a): Serio? Młodego Tomka Hardy'ego to przypomina Tye Sherdian... I, kurde, w sumie jakby szukali naprawdę młodego Logana (albo za parę lat) to byłby niezłym wyborem.

Kurde, własnie też o nim myślałem w kontekście ewentualnego angażu, a później sobie przypomniałem, że został Cyklopem. Bez sensu :(

Odpowiedz
A co byście powiedzieli na Joela Edgertona? Wprawdzie nie jest to goryl o którym pisali Proteus i Crov, ale na takiego post-Jackmanowskiego Wolwka, byłby jak znalazł. Kilka dekad temu, komiksiarze zesrali by się z wrażenia, gdyby im powiedziano, że Kurt Russell zagra Logana, a Edgerton to prawie taki nowy, młodszy Russell ;)
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Spoko typ, Cator, ale Edgerton chyba też już troche za stary. Choć cholera wie. Myślę, że będą szukali kogoś koło 35 lat, żeby na dłużej starczył, ale już wyglądał dojrzalej. :P

(15-12-2017, 19:27)Pelivaron napisał(a): później sobie przypomniałem, że został Cyklopem. Bez sensu :(
Myślę, że Logana w MCU najwcześniej zobaczymy za pare lat. Całe szczęście X-Meny, gdzie Sheridan grał Cyclopsa są do śmieci, więc nikogo to nie będzie obchodziło tak, jak to, że Evans grał Human Torcha. :P Tym bardziej, jeżeli jakąs fajną metamorfoze przejdzie do roli - dopakuje, zapuści zarost. :)

Odpowiedz
Edgerton wygląda zbyt poczciwie jak dla mnie. Ciepłe kluchy, ale nie widziałem go w sumie za bardzo więc może to tylko wrażenie po zdjęciach.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
Edgerton jest misiowaty z ryja, ale grą pokazał już w niejednym filmie, że potrafi sprzedać wizerunek twardziela. No i zbudowany też jest niezle, a mógłby jeszcze mocniej dokoksić. To naprawdę jest taki nowy Kurt Russel.

Chociaż dopiero teraz obczaiłem, że ma 43 lata, więc chyba po ptakach.

Btw. Jack Nicholson - 10/10 Wolverine :)

[Obrazek: movie_242-4.jpg]
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Nadałby się, tylko "trochę" jakby za stary.

Odpowiedz
Swoją drogą, Cator... Młodszy Ian McShane byłby fajny. :)

Odpowiedz
Cytat:Ma 1.71m wzrostu, więc nie jest takim konusem jak oryginalny Wolverine, ale byłby niższy od Downeya Juniora więc spoko. ;)
A od Downeya Seniora? Ważne pytanie!

Odpowiedz
(15-12-2017, 19:39)Crov napisał(a): Swoją drogą, Cator... Młodszy Ian McShane byłby fajny. :)

Nawet fryzurę miał już gotową :)

It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Młody Michael Chiklis :)

Z ryja może nie bardzo, ale posturą i gabarytami to jego Vick z The Shield, to ideał na Logana.
David Simon

Odpowiedz
Może David Harbour?
[Obrazek: 353c879654a44e74ffb84540cf84d2d6.jpg]
Lub Charlie Hunnam , gdyby zmasował?
[Obrazek: King-Arthur-Legend-Sword-Video-Charlie-Hunnam.jpg]
Nikogo innego poza waszymi typami nie widzę.

Odpowiedz
@Pelivaron
Widziałem Jacka w teatrze na żywo i dałbym mu te 185cm.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon