MasterKadr 2014 - edycja jesienna
Za to dużo cycków na osłodę. :)
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Przypominam, że dzisiaj kończymy rundę drugą!
Ciągle czekam na odpowiedzi Cravena, Berusa, PropJoe i Corna, który mam nadzieję, że nie zraził się i dalej chce brać udział w zabawie.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
No właśnie już odpuściłem. Next time ;]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Za około 10 minut wyniki. :)
OK. Zeszło trochę dłużej niż obiecałem, bo mi przeszkadzano :P Wyniki drugiej rundy. Wzięli w niej udział wszyscy poza Cravenem, co właściwie nada trochę pikanterii całej konkurencji. Mam nadzieję, że wróci do nas w następnej rundzie.

EDIT: Jednak decyzją większości uczestników konkursu Craven został dopuszczony do drugiej rundy, w której uzyskał 8 punktów. :)

Poprawne odpowiedzi:

A teraz czas na ranking tylko drugiej rundy:

Klasyfikacja łączna:

Nowy zestaw za kilka chwil. :)

Odpowiedz
Cytat: Lokator / The Lodger - jestem w lekkim szoku, że ktokolwiek rozpoznał ten film. Szczęśliwcem jest Crash, ale szacun także dla Cassela za rozpoznanie Alfreda Moliny.

No rozpoznanie Moliny to chyba nie była żadna trudność:D

Odpowiedz
Racja, zwłaszcza, że Ty i krysiron też go rozpoznali. Bezsensowna uwaga i niedopatrzenie z mojej strony. :D

Odpowiedz
Nic dziwnego, że nie rozpoznałem Christiny Ricci z "Człowieka, który płakał", skoro byłem święcie przekonany, że to Charlize Theron.
A runda faktycznie trudna, choć np. ten kadr z Supermana rozpoznałem od razu.

Odpowiedz
A ja myślałem, że Christina Ricci to Tim Curry :P

Odpowiedz
Nie miałem czasu i zapomniałem. Wysłałem głosy po czasie ale bez zaglądania do tematu, więc nie wiem czy możemy to policzyć. Byłoby 8 punktów na moje oko. Niestety zupełnie mnie rozjechał poziom trudności w tej rundzie.

Z tych co widziałem ale nie rozpoznałem to jedynie 4 (fajowy kadr) i 16.
A na 20 byłem pewien, że to ten zjeb z True Blood :)

(24-09-2014, 19:05)patyczak napisał(a): No rozpoznanie Moliny to chyba nie była żadna trudność:D

Ano. Ale nie pomogło. Googlanie "Alfred Molina + boobs" też nie :)

Odpowiedz
Skoro Molina i trup na stole, to strzeliłem w "Zakopaną Betty".

A komentarze Persony coraz bardziej poetyckie. W następnej rundzie pewnie będą pisane aleksandrynami. :)

PS: kinowy "Rust and Bone" dostał polski tytuł (o czym Filmweb nie wspomina) "Z krwi i kości" na kanale Cinemax w lutym tego roku. To tak tylko dla informacji.

Odpowiedz
Byłoby osiem. Jestem skłonny je dodać, bo jestem pewny, że nie zaglądałeś do tematu, ale pozostali gracze muszą wyrazić na to zgodę. Najlepiej w prywatnej wiadomości.

Runda 3. Tym razem rozegramy to inaczej. Na odpowiedzi będę czekał do soboty (27.09.2014) do godziny 23:59, ale nie obiecuję, że wyniki pojawią się od razu, bo może będę korzystał z dóbr sobotniego wieczoru. Zdaję sobie bowiem sprawę, że niektórzy mają czas przysiąść dopiero wieczorem, po ciężkim tygodniu pracy.

http://i.imgur.com/kB6nBAh.jpg

[Obrazek: kB6nBAh.jpg]

Odpowiedz
Ja wyrażam zgodę:)

A zestaw wydaje się równie trudny co poprzedni.

Odpowiedz
Same here. Dawaj punkty Cravenowi.;) A ta runda dużo dużo trudniejsza.

Odpowiedz
Jestem za. A runda diablo-trudna. Na pierwszy rzut oka mam tylko 5 pewniaków.

Odpowiedz
Daj mu te punkty, na pewno nie cwaniakował, to równy gość.

Ja mam tylko 4 pewniaki i pewnie na tym poprzestanę. Najbardziej mnie wkurza ten wisiorek z 21, widziałem, a nie poznaję. W ostatniej rundzie to chyba od razu oddam walkowera.

Odpowiedz
Dodałem punkty Cravenowi. Tym ciekawiej w końcówce.
Ta runda trudniejsza również w moim uznaniu, ale jestem przekonany, że zdecydowana większość widziała co najmniej 9 filmów z tej stawki. :)

Odpowiedz
Widzieć, a rozpoznać kadry to dwie różne rzeczy :) U mnie znowu będzie bryndza pewnie.
"I have a competition in me. I want no one else to succeed. I hate most people." - Daniel Plainview

Odpowiedz
Oczywiście też jestem za tym by Craven dostał punkty.

Miałem tym razem mniej czasu by rozpracować kadry. Najbardziej mi żal kilku filmów, które oglądałem a nie zgadłem: Kac Vegas II, Erratum (że też Kota nie rozpoznałem... wtedy bym od razu skojarzył), Amadeusz (serio, to nie nogi Williamsa jako Doubtfire?:)), Labirynt, Valhalla Rising i Lokator (postawiłem na Molinę w Kodzie da Vinci, trochę na księdza pasował:)).

No i jeszcze w 13 dałbym głowę, że to Agnieszka Grochowska... a i Kusturicy żal, obstawiał z początku Underground, ale kadr nie pasował, więc niestety odpuściłem.

Może następna runda pójdzie lepiej.

Odpowiedz
Przesrana ta runda...

Odpowiedz
No nieźle! Grubo po trzeciej, ale poświęcę się i jeszcze zamieszczę wyniki. :D

Po pierwsze - gratulacje. Runda była piekielnie trudna, a wszyscy podjęli się zadania rozgryzienia kadrów i nadesłali swoje odpowiedzi. Z mniejszym lub większym sukcesem, ale w ogólnym rankingu ciągle pozostanie ciasno. Koniec dobrych wiadomości, czwarta runda będzie jeszcze cięższa. :D

Odpowiedzi:

A teraz wyniki:

Oraz wyniki po trzech rundach. Ciągle ciasno!

No i ostatnia runda! Mam nadzieję, że macie jeszcze w sobie trochę sił. Bo wydaje mi się, że może być jeszcze gorsza niż ostatnia. A może właśnie nie? Zobaczymy. Wszystkim życzę w każdym razie powodzenia, bo w czołówce ciągle wszystko może się wydarzyć. Deadline środa 1 październia 2014 23:59. :)

http://i.imgur.com/DvuePP5.jpg
[Obrazek: DvuePP5.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon