MasterPlakat 2
(25-11-2013, 17:01)Bogdan napisał(a): 3. Black Swan - Mefisto i Cassel bez pomysłu.

do kroćset fur beczek!, ja myślałem, że to jakaś woda tam :)

Cytat:5. 101 Dalmatians - tak jak się spodziewałem, z rozpoznaniem plakatu do aktorskiej wersji Dalmatyńczyków były spore kłopoty.

celowałbym w jakiś film z epoki IIWŚ, ale spoko :)

Cytat:13. Saw II

do kroćset fur beczek! 2 - chciałem dać Saw, ale po wpisaniu w google nic takiego zębowego mi nie wyskoczyło, więc stwierdziłem, że może to jakieś inne gówno :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(25-11-2013, 17:01)Bogdan napisał(a): 11. Turbo - tu też nie było większych problemów, wyłożyli się Berus, SonnyCrockett, Cassel i Lawrence – ten ostatni wiedział jednak, że to „jakaś bajka”.

Czyli jednak dobrze myślałem, damn.

(25-11-2013, 17:01)Bogdan napisał(a): 21. Love and Other Drugs - stopę Anne Hathaway, a tym samym plakat do tego filmu poprawnie zidentyfikowali wszyscy oprócz Berusa, Karana i Cassela. Tymczasem Lawrence bez wstydu mógł stwierdzić, że wiedział co to za plakat (nie mogło być inaczej!).

No ba! To pierwszy fragment jaki od razu odgadłem, kiedy spojrzałem na tę układankę, potem "Batman" i "Pacific Rim".

(25-11-2013, 17:06)PropJoe napisał(a): Rzutem na taśmę wycofałem się z nazwania stopy Anne Hathaway, stopą Fassbendera z plakatu Shame.

I dobrze, żeś tak uczynił.

Ogólnie nawet jestem zadowolony i lekko dumny, że odgadłem "Oceans" i "Shreka". Ale za "Turbo" i "Saw II" trochę się złoszczę. Za to "101 Dalmatyńczyków" to powinien skojarzyć ten samochód, ale niestety cały czas chodził mi po głowie "The Great Gatsby".
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
No czyli mam komplet z tych co wysłałem :P
Ten kawałek z plakatu "Drive" dla mnie prezentował Brada Pitta jak widać dobrze że nie wymyślałem do czego mógł być ten plakat ;)
Co do "Batmana" to tutaj dałbym się zabić że to jest kawałek jakiejś czcionki ala "Powrót do przyszłości" :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Zdecydowanie drugi zestaw trudniejszy...

Odpowiedz
Przypuszczam, że NAJtrudniejszy. Na trzecią rundę planuję coś na poziomie trudności pomiędzy pierwszym, a drugim zestawem. Zobaczymy, jak to w praktyce wyjdzie.

Odpowiedz
Drugi zestaw zdecydowanie trudniejszy :)

Odpowiedz
No trudniejszy, po pierwszy zalukaniu kojarzę tylko 11 fragmentów!

Odpowiedz
A już liczyłem, że w tej zabawie coś ugram. Ale drugi zestaw sprowadzi mnie mocno w dół.
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Może trzecim sobie odbijesz :P

Odpowiedz
Męczy mnie przeświadczenie, że pewnie dwa z brakujących to bardzo znane filmy.

Odpowiedz
Mnie męczy, że znam wszystkie, ale tytułów podałem jedynie połowę :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
A mnie nic nie męczy, bo rezygnuję z dalszej gry. Miłej zabawy ;)
nick_the_prick2, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Mar 2013.

Odpowiedz
Bogdan, naprawdę podkręciłeś trudność, ale podniosę rzuconą rękawicę :)

Odpowiedz
Damn, nie straszcie mnie bo zaraz się okaże że prawie nikt nie dośle odpowiedzi :)

Odpowiedz
Ja nawet jak nie mam szans to staram się grać do końca. Ale ta runda jest rzeczywiście wkurzająca. Pewnie podeślę niepełne odpowiedzi ale główkować będę do końca...

Odpowiedz
Przypominam, że za dwa dni mija termin nadsyłania odpowiedzi - te dostałem póki co od dwóch osób. Wiem, że jest trudno więc liczę że większość pojawi się na ostatnią chwilę :)

Odpowiedz
Przedłużam czas nadsyłania odpowiedzi do 18:00 jutro, bo i tak wyniki byłyby pod wieczór.

A trzecia runda będzie łatwiejsza.

Odpowiedz
(28-11-2013, 19:43)Bogdan napisał(a): Przedłużam czas nadsyłania odpowiedzi do 18:00 jutro, bo i tak wyniki byłyby pod wieczór.

Wielce dziękuję, gdyż niestety przez ostatnie dni nawet nie miałem za bardzo czasu na forum zaglądać. A tak to przynajmniej dalej jestem w grze.:)

Odpowiedz
Spoko. Przedłużyłbym nawet do soboty (lol, ta moja uprzejmość, muszę mieć kanadyjskie korzenie), ale nie będzie mnie wtedy, a bez sensu tak przeciągać. No chyba że będzie potrzeba, choć nie wydaje mi się.

Odpowiedz
Spoko, jak dla mnie każda runda mogłaby trwać jeden dzień i już. Gdzie i czego wy szukacie przez te wszystkie dni, to ja nie wiem, ja zgaduję od razu to, co wiem, a reszty i tak ni hója nie kojarzę. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon