MasterPlakat 2
W jeden dzień to by się pewnie wszyscy nawet nie zorientowali :P
Póki co odpowiedzi od 6 osób dostałem, zestaw na trzecią rundę już gotowy.

Odpowiedz
Dobra poszalałem, mam 5 pewniaków i jeden niewiadomy. Kto przebije?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Wymiękam. Przez 15 chyba oszalałem. Na 99% to znam. Albo nie.

Odpowiedz
Mnie drażnią z czerwonymi ramkami... Większość na pewno znam, a nie mogę żadnego skojarzyć.

Odpowiedz
Ja jestem cienki bolek w takie zabawy, więc nawet się nie podejmuję, ale nawet ja jedno z czerwonych wiem (18 konkretnie), wstydź się! :)

Odpowiedz
Rzutem na taśmę 15. i 18. rozwiązałem, więc ani ja, ani tym bardziej Ty nie jesteś cienkim bolkiem. :D

Odpowiedz
Dobra panowie, wyniki za jakiś czas, bo muszę doliczyć te punkty i zrobić podsumowanie, a dopiero wróciłem do domu. Cierpliwości :)

Odpowiedz
No i proszę, runda druga okazała się chyba najtrudniejszą rundą drugą w historii konkursów na tym forum :) Proszę wybaczyć ewentualne załamania nerwowe/depresje/zabójstwa w amoku. Koniec końców niektórym nie poszło aż tak źle. Do zdobycia było 45 punktów, a udział wzięło trzynastu zawodników – zrezygnowali nick_the_prick2 i Perfik. Oto, jak przedstawia się punktacja w tej rundzie:

38 pkt: Mierzwiak
29 pkt: Craven
26 pkt: Doveling
24 pkt: PropJoe
16 pkt: Mefisto
15 pkt: Juby
14 pkt: Szaman
13 pkt: patyczak
10 pkt: Cassel (widzisz, jednak nie jesteś ostatni, pesymisto)
9 pkt: Lawrence
7 pkt: Karan, Berus
6 pkt: SonnyCrockett

Natomiast klasyfikacja generalna wygląda tak:

73 pkt: Mierzwiak
65 pkt: Craven
56 pkt: PropJoe
54 pkt: Doveling
45 pkt: Mefisto
40 pkt: Juby
37 pkt: patyczak
36 pkt: Szaman, Lawrence
32 pkt: nick_the_prick2
26 pkt: Perfik
25 pkt: Karan
22 pkt: SonnyCrockett
18 pkt: Cassel, Berus

No i odpowiedzi.

[Obrazek: bdv.png]

1. Melancholia – tu jeszcze bez większych problemów, bez pomysłu tylko SonnyCrockett i Berus.
2. After Hours – Doveling, Juby, Lawrence, Berus, Cassel i Karan nie poznali plakatu do tego zacnego filmu.
3. American Beauty – tylko Karan poległ.
4. The Great Gatsby – tak jak myślałem, część osób dało się zmylić. Mierzwiak zastanawiał się, ile osób postawi na American Gangster lub Ojca Chrzestnego – otóż to pierwsze wytypował patyczak, a drugie Mefisto i Lawrence, Cassel dodatkowo celował w Skyfall. Dobrze odpowiedzieli Doveling, Mierzwiak, Berus, Craven i Szaman.
5. Man of Steel – tylko SonnyCrockett nie rozpoznał słynnego blura i lens flary :)
6. Mamma Mia! – zgadnąć udało się Cravenowi i Szamanowi. Okazało się, że bardzo trudny fragment.
7. Tenacious D in ‘The Pick of Destiny’ – wszyscy oprócz PropJoe, Mierzwiaka I Cravena stracili tu pięć punktów.
8. Inglourious Basterds – Mierzwiak spytał mnie, czemu ten fragment nie był dodatkowo premiowany – nie wiem :P Tak czy inaczej zgadli właśnie Mierzwiak, PropJoe i Craven. Cassel celował w Olivera Twista, reszta bez pomysłu.
9. Iceman – tu nie było większych problemów i większość zgadła.
10. Mulholland Drive – ust Naomi Watts nie rozpoznali SonnyCrockett i Karan.
11. My Blueberry Nights – pięć punktów na tym fragmencie zdobyli Mierzwiak, Craven i PropJoe.
12. Before Midnight – tutaj odpowiedzi dobre i ich brak rozłożyły się mniej więcej po połowie.
13. Premonition – nie zgadli PropJoe, Juby, SonnyCrockett, Berus i Karan.
14. Hulk – no, tu bywało róźnie. Mierzwiak stwierdził że trudne, ale zgadł. Zgadli też Doveling, patyczak i Craven. PropJoe i Karan domyśleli się, że to film komiksowy, jednak pierwszy typował w X-Men: First Class, a drugi w Green Lantern (sprytnie :) )
15. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi – ten fragment niektórych z Was doprowadzał chyba do białej gorączki. Uporali się z nim Mierzwiak, który doznał olśnienia po przebudzeniu się, Doveling, który też odgadł rzutem na taśmę, Craven natomiast zaskoczył mnie kreatywnością i nazwał ten fragment Suche Majtki Na Dnie Morza.
16. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street – niektórzy pisali tu samo “Sweeney Todd”, ale akceptowałem to, bo choc to tytuł niepełny, to wiadomo o co chodzi. Mam nadzieję, że niektórzy nie będą mieć z tego powodu pretensji.
17. Silence of the Lambs – oko Antosia Hopkinsa poznała mniej więcej połowa zawodników.
18. Psycho – do pewnego momentu Mierzwiak był jedyną osobą, która znała ten plakat. Na koniec obudzili się jednak Doveling i Juby.
19. (500) Days of Summer – zgadł TYLKO Mefisto. Craven celował w About Schmidt, a Mierzwiak wpadł w desperację przy okazji tego fragmentu : )
20. The Amazing Spider-Man – tylko Cassel bez pomysłu.
21. The Hobbit: An Unexpected Journey – jedyną osobą, która straciła tu punkt to Lawrence, niestety. Napisał samo „The Hobbit”, czego nie mogłem uznać. Najmocniej przepraszam, Lawrence ;)
22. Her – z rozpoznaniem wąsa J. Phoenixa nie mieliście raczej kłopotów, choć Lawrence typował w „Anchormana” z Willem Ferrelem.
23. The Lion King – tu też raczej bez problemu.
24. I’m Not There – tak jak myślałem, nie poznał nikt.
25. Blue Jasmine – okulary na głowie Cate Blanchett rozpoznała większość zawodników.

No. Mam nadzieję, że się nigdzie nie pomyliłem i że nie zaczniecie po adresie IP szukać, gdzie mieszkam. Zapraszam do RUNDY TRZECIEJ. Na odpowiedzi czekam do wtorku do godziny 18:00. Powodzenia.

Odpowiedz
Cytat:widzisz, jednak nie jesteś ostatni, pesymisto

Dobra, ale będę w klasyfikacji generalnej. ;)

Cytat:zastanawiał się, ile osób postawi na American Gangster lub Ojca Chrzestnego

Ha, ja obadałem też Godfathera, ale Brando jednak miał w klapie nie białą chustkę, tylko czerwoną różę.

Cytat:Mamma Mia!

Ech, ja myślałem, że w tym kwadraciku dziewczę trzyma strzelbę. :)

Cytat:The Amazing Spider-Man – tylko Cassel bez pomysłu.

Wydawało mi się, że to jakieś ozdobne litery. :(

Odpowiedz
(29-11-2013, 21:34)Bogdan napisał(a): 5. Man of Steel – tylko SonnyCrockett nie rozpoznał słynnego blura i lens flary :)

No kuźwa wszystkie plakaty z filmografii J.J.Abramsa przejrzałem i tego nie było. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Za Jedi i Gatsby'ego powinieneś zawisnąć :P
a 11 się wstydzę, bo powinienem zgadnać
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Bleh...

Odpowiedz
(29-11-2013, 21:34)Bogdan napisał(a): 6. Mamma Mia!
Przeglądałem plakaty Mamma Mia. Szlag!

Cytat:(500) Days of Summer
Wiedziałem że znam ten plakat no i owszem, teraz to się wydaje wręcz oczywiste ;)

Odpowiedz
Jak zobaczyłem wyniki to jestem na siebie zły, ilu banalnych plakatów nie zgadłem!! Ale jeszcze się odkuje, kolejna runda dużo łatwiejsza.

Odpowiedz
(29-11-2013, 22:04)Mefisto napisał(a): Za Jedi i Gatsby'ego powinieneś zawisnąć :P

To szykuj dwa sznury. W ogóle strasznie się wstydzę tego rozdania i strasznie za to co odstawiłem najmocniej przepraszam :(
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Lawrence, Ty już chyba wyczułeś running gag i sobie jaja robisz, nie? :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Reminder, jutro o 18:00 koniec rundy i, chyba, konkursu. Do tej pory odpowiedzi wysłało mi 5 osób.

Odpowiedz
@Bogdan wygrałeś. Już 4-5 godzinę siedzę i ślęczę przed tym monitorem i paru tytułów nie mogę wymęczyć, mimo że wyglądają tak znajomo.
Poddaję się i składam broń i już teraz mogę spokojnie pogratulować Mierzwiakowi lub Cravenowi, gdyż to raczej między nimi rozegra się ta finałowa walka :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Czy jakieś posty wyparowały?

Odpowiedz
WSZYSTKIE z wczorajszego wieczora, w tym całe podsumowanie, którego nie mam zapisanego... Poczekam, czy uda się te posty odzyskać, a jak nie, to w wolnym czasie (czyli nie teraz) napiszę to od nowa.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon