MasterPlakat 2
No, faktycznie napisałem od nowa :)

Są chętni na trzecią edycję w najbliższym czasie?

Odpowiedz
Z tych plakatów to ja słaby a te dzisiejsze to w zasadzie takie same, ale dawno żadnego Mastera nie było więc piszę się.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Też z chęcią bym coś poodgadywał;)

Odpowiedz
A co tam, mogę znowu zamykać peleton :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
jak będzie, to może zagram - jak nie będzie, to mam inne rzeczy do roboty :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ja też chętnie zagram.
"I have a competition in me. I want no one else to succeed. I hate most people." - Daniel Plainview

Odpowiedz
Ja też, ja też!

Odpowiedz
Grać w środku wakacji? W takiej fali upałów? Gdy jest prawie 40 stopni w cieniu i nie można myśleć normalnie? Ależ... z największą przyjemnością. ;)

Odpowiedz
Fajnie. W takim razie zbiorę sobie plakaty, porobię od razu wszystkie rundy, i, jak już wszystko będzie gotowe, zaczniemy trzecią edycję ;) Mam nadzieję, że uda się jeszcze w pierwszej połowie lipca.

Odpowiedz
Ok, też jestem chętny. Nie brałem udziału w tego typu hecy wiec jestem ciekaw jak mi pójdzie.

Odpowiedz
Jak zawsze, chętnie i spokojnie przycupnę sobie na końcu stawki :)

Odpowiedz
Bogdan napisał(a):Mam nadzieję, że uda się jeszcze w pierwszej połowie lipca.

No cóż, nie udało się. ;)

Nie chcę być namolny, ale jest ten konkurs czy go nie ma? Może by tak Craven zrobił swój, skoro Bogdan nie może?

Odpowiedz
Ja mogę bo mam w miarę gotowe ale nie chcę się wpierdzielać komuś. Co mówi Bogdan?

Odpowiedz
Bogdan mówi Bankowy. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Tak, sorry za zamieszanie,, ale chęci przegrały obecnie z brakiem czasu - konkurs będzie, ale jeśli Craven ma już gotowe zestawy to niech robi, ja przez ten czas ogarnę swoje.

Odpowiedz
To ja zapraszam tutaj: http://forum.film.org.pl/Thread-MasterKadr-2015--4023

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon