Ankieta: Czy odpowiadaj
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Masters of the Universe
Ha, skoro massif ma wizję, niech ją realizuje. Ja nic nie mówię, po prostu zagram i zobaczę, co z tej imprezy wyjdzie. Najbardziej cieszy mnie, że wszelkie problemy związane z prowadzeniem gry są na głowie kogoś innego. :cool:

W ankiecie głosuję na tak. (Bo na coś muszę zagłosować :razz: ).

Odpowiedz
A mi się wydaje, że Solo boi się wziąć udział i ewentualnej przegranej, więc szuka byle pretekstu :)
"It ain't over 'til it's over."

Odpowiedz
Owszem. Zresztą już Ci mówiłem, że jeśli nie będzie kilkutygodniowej przerwy między AVTAKami, to nie gram. Nie mam siły znowu się spinać na 100%. Jeśli Masters... będzie powiedzmy w styczniu, to pewnie dam radę, wcześniej raczej nie.
Zasada jest taka: na AVTAKa ja muszę mieć chęć, a nie grać bo kolejny znowu jest na jakimś forum.

Odpowiedz
Solo nie będzie grał... Jakoś to przebolejemy. :cool:

Odpowiedz
Tego nie powiedziałem - liczę że Massif zrobi tego AVTAKa za jakiśczas dopiero. Nie wiem jak Ty Cass, ale sądzę że pozostali gracze też chcieliby trochę odpocząć. Do tej pory na AVTAKa się czekało z niecierpliwością, a nie grało się "na siłę".

Odpowiedz
W następną sobotę ostatecznie ustalę zarówno termin, godzinę, jak i losy Punktu No 6. Macie więc 6 dni na zdecydowanie co wam odn powyższych najbardziej odpowiada. Wezmę wasze opinie i głosy pod uwagę, więc jeśli ktoś jest grą zainteresowany teraz jest najlepszy czas, aby dać znać.

Odpowiedz
Ja jestem jak najbardziej za, bez punktu 6, z rozpocząciem rozgrywki za dobre kilka tygodni.

Odpowiedz
Początek gry ustalam wstępnie na wtorek 2go grudnia. Godzina 20:45 polskiego czasu. Z punktu No6 zdecydowałem się zrezygnować. Oto powód:

Pamietacie zapewne trójkę naszych dobrych znajomych: Johna, Toma i Jimmiego. Hipotetyczna sytuacja: Pierwszy odgaduje zagadke za 5 punktow rozpoznając tytuł po kawałku płaszcza, drugi gracz również podaje poprawną odpowiedź, jednak już po ponad 30 sekundach od pierwszej i dostaje 4 punkty. Po odsłonięciu drugiej kratki pokazującej twarz głownego bohatera Jimmy również daje poprawną odpowiedź zdobywając 4 punkty. Tym oto sposobem zarówno Tom, jak i Jimmy zdobywają po 4, mimo że ten pierwszy miał cięższy orzech do zgryzienia. Ta przykładowa sytuacja przedstawia niesprawiedliwy podział punktów, bardziej niż zignorowanie szybkości kojarzenia faktów, które to faworyzuje punkt No6.

Co wynika z powyższego faktu? Dwie rzeczy. W MOTU będzie się grało inaczej niż w AVTAK, może nieco spokojniej. Odpowiedzi będą przesyłane na PW.

Odpowiedz
2 grudnia, a więc Solo może się spręży do tego czasu. :smile:
Ha, szkoda, że nie 20:45 tak jak w Avtaku. :sad: Ale cóż.

A mógłbyś przedstawić te zasady przejrzyściej? Jakoś od nowa, bo się zakręciłem. Skoro wylatuje punkt 6, to jak to jest z zapisem z punktu 1 – akceptowanie każdej poprawnej odpowiedzi, niezależnie od tego kto udzieli jej pierwszy? Każdy, kto poda właściwą odpowiedź po pierwszej kratce, dostaje 5 punktów? Jeśli jestem pewien, że po pierwszej kratce odgadłem, nie muszę już strzelać w następną? Co, kiedy pierwsze pole to chmury, ja strzelę w ciemno "Batmanem" i skąd będę wiedział, czy trafiłem i czy mam strzelać dalej przy kratce za 4 punkty?

Odpowiedz
Cass napisał(a):Ha, szkoda, że nie 20:45 tak jak w Avtaku. Ale cóż.

Mój błąd, 19:45 angielskiego czasu, czyli 20:45 polskiego. Już poprawiłem.

Cass napisał(a):A mógłbyś przedstawić te zasady przejrzyściej?

Pierwszy post zostanie zedytowany za jakis czas.

Cass napisał(a):Każdy, kto poda właściwą odpowiedź po pierwszej kratce, dostaje 5 punktów?

Tak.

Cass napisał(a):Jeśli jestem pewien, że po pierwszej kratce odgadłem, nie muszę już strzelać w następną? Co, kiedy pierwsze pole to chmury, ja strzelę w ciemno "Batmanem" i skąd będę wiedział, czy trafiłem i czy mam strzelać dalej przy kratce za 4 punkty?

Tak, nie bedziesz musial strzelac ponownie, poniewaz zostaniesz przeze mnie poinformowany.

Odpowiedz
Aha. Okej, super, od razu jest jaśniej. <ok>

Odpowiedz
A może by tak kiedyś zorganizować konkurs który nie wymagałby przykucia do komputera o konkretnej godzinie?

Tylko taka sugestia.

Odpowiedz
A MasterKadr to co?
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Pamiętam o Masterze droga Krówko, sugeruję właśnie że tego typu zabawy powinni być w takiej właśnie formie.

Odpowiedz
Po cholere? Jest miejsce i na AVTAKa, i na MasterKadra. Nie jęcz.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
"Tego typu zabawy"? O czym tu mowa, Mierzwiaku, przecież Avtak (i niniejsza jego mutacja) musi odbywać się o konkretnej, umówionej godzinie.

Odpowiedz
Cytat:Początek gry ustalam wstępnie na wtorek 2go grudnia

Kurcze, długo trochę. Zaczynam już odczuwać niepokój, nie mogę zasnąć, niedlugo sięgnę po papierosa.... :(
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
2 grudnia to za wcześnie. Zdecydowanie za wcześnie.

Odpowiedz
Wygląda na to, że ze względu ma przeprowadzkę i brak dostępu do porządnego internetu będę musiał przełożyć konkurs na później. Może nawet początek przyszłego roku. Dam jeszcze znać.

Odpowiedz
MotU wystartuje w poniedzialek o godzinie 20:45.

Jutro o godzinie 19:00 przeprowadze gre testowa.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości