• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mega zajebiście atrakcyjna praca w wypożyczalni
Poniższa oferta jest skierowana do forumowiczów mieszkających w Warszawie :)

No więc elo misie. Jest sprawa: od listopada 2008 r. aż do teraz (z roczną przerwą) pracowałem w pewnej warszawskiej wypożyczalni filmowej położonej w zachodniej części miasta, na terenie Jelonek w gminie Bemowo. Niestety z wielu niezależnych ode mnie powodów jak na razie pracować tam dłużej nie będę. Mój szef (to mały, prywatny biznes prowadzony przez jedną osobę) desperacko potrzebuje kogoś na zastępstwo. Co wy na to? :)

Mój staż tam jest długi i osobiście mogę zaręczyć, że praca tam jest łatwa, przyjemna, socjalizująca i kontaktowa, a przede wszystkim - zapewnia możliwość darmowego oglądania zarówno nowych jak i starych filmów :) Szef to zajebiście inteligentny i rozgarnięty koleś, dba o potrzeby pracownika. I może trudno w to uwierzyć, ale również sama ta wypożyczalnia przez 16 lat (!) czasu swojego istnienia wyrobiła sobie markę miejsca "kulturalnego i powszechnie znanego" cytując bemowską gazetkę :P A ludzi, którzy tam czasem wpadają naprawdę byście się nie spodziewali :)
Ogólnie było tam fajnie i elo i właściwie żałuję, że już mnie tam nie będzie (tym bardziej, że mieszkam jakieś 30 sekund drogi pieszo od tego miejsca :) ), bo to idealna wręcz praca dla studenta. Jedyny problem z nią to czasochłonność bo wypożyczalnia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 13.00 - 20.30, a w niedzielę do 19.00 i trzeba jednak tam siedzieć cały dzień. Ale za to zalicza się po 2 - 3 filmy dziennie :)

Jeśli ktoś by był zainteresowany to piszcie na PW, zobaczymy co da się zrobić. Wskazani są ludzie otwarci, wygadani, najlepiej z jakimś doświadczeniem choć i to nie jest wcale konieczne.

Pozdro :)

Odpowiedz
damn, nawet mógłbym się pokusić, tylko w motylą nogę daleko :sad:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
sam bym się cholera jasna skusił, ale z Gdyni z dojazdem troszkę lipa :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
To wpadaj do wawy :P

Z dojazdem faktycznie może być problem jeśli ktoś mieszka daleko, ale szef jeździ tam prawie codziennie przez całe miasto z Pragi (od 16 lat) i żyje, więc jak widać można :)

Odpowiedz
No ale on jest szefem, więc musi :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Dziewczyna, która tam pracuje razem ze mną również mieszka na Pradze i dojeżdża komunikacją na Jelonki for that matter :P

Ej no ludzie, weźcie się, nie zostawiajcie tak biednego człowieka w potrzebie. Macie wreszcie okazję zmienić coś w swoim smutnym i leniwym życiu nieroby i się za coś wziąć, a do tego oglądać nowe filmy za free :P Podkreślam słowo NOWE, one są takie bardzo bardzo nowe :P

Sana, a Ty weź mi odpisz na PW, przydałaby się tam jakaś fajna ładna dziewczyna, już się nie wykręcisz :P

Odpowiedz
Ach szkoda, że ja nie mieszkam w stolicy :cry:

Odpowiedz
Rodia, jak będziesz miał ofertę pracy w księgarni na takich samych warunkach, to ja wchodzę ;)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości