• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mel Gibson
To jeszcze nic, tymczasem w Szwecji:

;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Ja przez moment pomyliłem się, bo jak Mel rozmawiał z tą Szwedką o wychowaniu to pomyliłem w głowie Norwegie ze Szwecją i mialem nie lada ubaw myśląc o Breiviku. :P Głupia geografia!
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
@Bucho Znam dobrze tę reklamę. Ale np. w takiej Szwecji pewnie bez problemu byłaby wyświetlana, a w Polsce... oj nie jestem pewny.:)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Idę o zakład, że znakomita większość osób oglądających ten wywiad myśli, że Mel jest zacofany i okrutny, nie dość że damski bokser, to jeszcze dziecięcy bokser.

Odpowiedz
Ja tak pomyślałem i zgłosiłem ten film administratorom serwisu youtube do usunięcia.

Odpowiedz
Najlepszy Aktor Świata, czyli Mel Gibson, zagra u Rodrigueza w "Machete Kills"!!! W dodatku zagra handlarza bronią, niejakiego Luthera Voza! Radujcie się narody! A Rodriguez dostaje ode mnie 10 pkt do szacunku i kto wie - może odbuduje sobie wizerunek spoko Teksańczyka w moich oczach ;)

Odpowiedz
Granie u Rodrigueza to totalny upadek...Obejrzałem niedawno "Machete" i potwierdziło się że Robert Rodriguez to totalny patałach reżyserski, bierze czegoś za dużo i stracił kontakt z rzeczywistością. MEL UCIEKAJ !!!!
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Będę miał powód, żeby ściągnąć ten film, do kina bym poszedł jakby Rodriguez przekonał Mela do zagrania głównej roli, a jeszcze lepiej jakby to Mel przekonał Rodrigueza, żeby rzucił ten nikomu niepotrzebny film w cholerę i całą kasę na jego produkcję zainwestował w film o wikingach w reżyserii Mela.

Odpowiedz
Ot mój kolejny dziś powód do radości :)
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.

Odpowiedz
Rodriguez wybiera dwie najbardziej znienawidzone osoby w Hollywood do swojego nowego grindhouse'a. Tanie zagrywki taniego reżysera - dziękuję, postoję.

Odpowiedz
Tzn. będziesz oglądał na stojąco? Też tak można.

Odpowiedz
To że są znienawidzeni nie znaczy że są kiepscy. Akurat to bardzo dobrze wpłynie z punktu widzenia marketingu

Odpowiedz
Dobrze z widzenia marketingu? Gdyby tak było, Mela mielibyśmy wszędzie. Hollywood nie lubi skandali.

Odpowiedz
[Obrazek: 68.jpg]
Kącik Mela w mojej kolekcji. We "Wspaniałym Melu Gibsonie w akcji" są Payback, Teoria Spisku, Maverick i Wiecznie Młody. Kilku jeszcze brakuje, kilka kiedyś zamienię na blu.

Odpowiedz
Jest "Patriota". Szkoda, że Emmerich reżyserował, ale i tak są momenty:

[Obrazek: 172180_1.jpg]

Odpowiedz
Są na forum osoby, które śledziły procesy Mela - zwłaszcza ten, gdzie był oskarżony o pobicie żony i grożenie, że wyśle na nią stado negrów? Został skazany? Jeśli tak, to jaki ma status: 'federal felon', 'state felon'? Pytam, bo ciekawi mnie, czy Mel może ciągle legalnie posiadać i nosić broń :) Z tego co kojarzę (a kojarzę niewiele), to pały mu skonfiskowały pistolet przy okazji tego całego zamieszania (albo sam oddał).

Odpowiedz
Nie wiem, tu jest taka niszowa strona, na której możesz znaleźć trochę info:

http://en.wikipedia.org/wiki/Mel_Gibson#Family

(ugoda na 400 milionów - nieźle)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Ta niszowa strona dostarcza informacji, które zmieniają moje postrzeganie świata:

Civil rights activists alleged that Gibson had shown patterns of racism, sexism and anti-Semitism and called for a boycott of Gibson's movies

:)

Odpowiedz
Crov mi polecił do czytania Wikipedie, więc sobie czytam (stronka rzeczywiście niszowa - brakuje w co trzecim zdaniu podkreślenia, jak zajebisty jest Mel) i w pewnym momencie SZOK! - info, że Mel był w Cannes w 2011 roku! --> http://en.wikipedia.org/wiki/File:Mel_Gibson_Cannes_2011_-_2.jpg

Skoro Mel tam był, to ja też mogę.

Odpowiedz
Ja go lubię za Mad maxa jedyneczkę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości